Arçelik 274580 EDI No Frost Buzdolabı

Günümüzde pek çok kişi mutfak dekorasyonuna daha fazla önem verdiği için aldığı beyaz eşyaların da şık görünmesini istiyor. Arçelik markası yılların deneyimi ile ürettiği siyah buzdolabı modeli ile hem yiyeceklerinizin taze kalmasını sağlamayı hem de estetik zevkinize hitap etmeyi amaçlıyor. Bugün sizin için 274580 EDI No Frost buzdolabının bütün özelliklerini detaylı olarak inceledim. Alışverişe çıkmadan önce mutlaka yazımıza göz atın.

Konu Başlıkları

  • Temel Bilgiler
  • Özellikler
  • Teknik Detaylar
  • Kullanıcı Yorumları

Arçelik no frost buzdolabı
İnceleme

Arçelik 274580 Buzdolabı ile İlgili Temel Bilgiler

Şık ve işlevsel bir beyaz eşya almayı düşünüyorsunuz ama ne yazık ki mutfağınızın dekorasyonuna uygun alternatif bir model bulamıyor musunuz? Günümüzde pek çok markanın ürettiği klasik ürünler bazı kişilerin zevkine hitap etmiyor.

Mutfağının dekorasyonunu koyu renk ürünlerle tamamlamak ve aynı zamanda da üstün özelliklere sahip bir ürün almak isteyen kişiler bu durumda alternatif modellere yönelmek zorunda kalıyor. İşte bugün size anlatacağım ürün de böyle alternatif bir seçenek.

“Dark Inox” olarak geçen rengiyle farklı bir ürün arayışında olanların gönlünde taht kuran bu ürün yeni nesil teknolojik özelliklere de sahip. Büyükçe bir hacmi olduğu için geniş aileler için de iki kişi yaşayan çiftler için de uygun.

VitaminZone ve FullFresh teknolojileri sayesinde yiyeceklerimizin çok daha uzun süre tüketilebilmesini sağlayan bu ürünün iki kapısı bulunuyor. Fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte yaklaşık 9.500 lira civarında bir etiket fiyatına sahip.

arcelik 274580 edi vitaminzone a kombi no frost z arçelik 1 | Shuayip.com
İnceleme

Özellikler

Ürünün özelliklerine detaylı olarak baktığımızda ilk olarak yeni nesil teknolojik sistemleri gözümüze çarpıyor. Gün döngüsüne göre meyve ile sebzeleri daha uzun süre taze tuttuğu için benzer modellerin önüne geçiyor. Meyveler ve sebzeler vitamin değerini kaybetmediği için uzunca bir süre boyunca gönül rahatlığıyla tüketmeye devam edebiliyoruz.

Bir diğer teknolojik özelliği ise hava kanalları ve sebzelik tasarımı ile ideal nem kontrolünü sağlayabilmesi. Bu sayede uygun saklama koşullarını kendi kendine oluşturuyor, sebze ile meyveleri otuz güne kadar ilk günkü gibi tutuyor. Farklı yiyecekleri de aynı şekilde besin değerini kaybetmeden muhafaza ettiğini ifade edebiliriz.

Markanın geliştirdiği bu iki özel teknolojik sistem güneş ışığının doğal döngüsünü taklit ediyor. Böylece buzdolabındaki meyveler ve sebzeler canlı görüntüsünü bile kaybetmiyorlar. Vitamin değerlerini de daha uzun süre koruyabiliyor olması bakımından bu ürün en çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor.

Sebzelik tasarımındaki nem kontrol özelliği ve rafların arasındaki hava kanalları gıdaların bozulmasını, bayatlamasını geciktiriyor. Böylece yerleştirdiğimiz hiçbir şey kısa sürede küflenmiyor. Dondurucunun hızlı dondurma özelliği saklamak istediğiniz tüm gıdalarınızı besin değeri azalmadan muhafaza edilmesini sağlıyor.

Ürünün içerisinde yer alan kahvaltılık bölmesine peynirlerinizi, şarküteriden aldığınız yiyecekleri ve sabah tüketebileceğiniz tüm gıdaları yerleştirebiliyorsunuz. Böylece bu besinler de kendi koşullarına özel olarak korunmuş oluyor.

Bu üründeki HomeWhiz teknolojisi evde akıllı sisteminiz varsa onu uzaktan da kontrol etmenize yardım ediyor. Cep telefonunuz ve tabletinizle Kablosuz Ağ Bağlantısı olan tüm eşyalarınızı çalıştırabiliyor ve güncel durumları hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

CoolPlus özelliği gıdaların donma riskini düşürüyor ve aynı zamanda kokularının birbirine karışmasına da engel oluyor. Daha hızlı soğutma ve dondurma özelliği olduğu halde ürünümüz benzer modellerden çok daha sessiz çalışıyor.

Teknik Detaylar

Ürünün teknik detaylarına baktığımızda derinlik, genişlik ve yükseklik olarak ölçülerinin 75.5, 74 ve 186 santim olduğunu görüyoruz.

Dondurucu kısmı altta yer alıyor. Toplam hacmi 580 litre. Üst ve altta olmak üzere iki kapısı bulunuyor.

Elektronik kontrol sistemi ve göstergeleri var. Ekonomik modda çalışabiliyor. Tatil modu da mevcut.

Yanlarında LED aydınlatmalar var. İki çekmeceli dondurucusu oldukça geniş. Hızlı dondurma özelliği var.

101 kilogram ağırlığında ve günlük enerji tüketimi de oldukça düşük.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürünü alıp kullanan kişiler üründen genel olarak çok memnun olduklarını ifade ediyor.

Kullanıcı yorumlarından anladığımız kadarıyla ilk çalıştırdığınız gün biraz daha sesli olabilir ancak sonrasında bu durum düzeliyor.

Mutfağa çok yakışacak şık bir tasarıma sahip olması yenilikçi ürünlerden hoşlananların bu buzdolabını severek kullanmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:

Vestel SB9001 Mini Buzdolabı

Electrolux ESF2400 OW Bulaşık Makinesi

Arçelik MF 30 QBG Mini Fırın

Arçelik TM 9946 Resital Tost Makinesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır