Arzum AR690 Tripper Travel Iron – Product Review

Sık yolculuk yapanların satın aldığı küçük ev aletlerinden seyahat ütüsü oldukça pratik bir üründür. Gezginlerin verdiği pratik bilgiler listelerinin başlında gelen bu ütüler bavula kolayca sığar, geleneksel ütülere yakın bir performans gösterebilir ve kıyafetlerin kırışıklarını giderir.

Arzum markası da bunu göz önünde bulundurarak çeşitli bütçelere uygun farklı model ve işlevlerde seyahat ütüleri üretmiş, piyasaya sunmuştur.

Kıyafetlerinizin düzgün olmasını istiyorsanız ve bu konuda titizseniz kendinize uygun bir Arzum ütü alabilir, tatile çıkarken ya da işe giderken bu aleti yanınızda götürebilirsiniz. İnternette en çok araştırılan aletlerin başında gelen bu ürünlerin teknik özelliklerinden bahsedecek olursak aslında geleneksel ütülerden hiç de aşağı kalır bir yanları olmadığını fark edeceksiniz.

Eğer böyle bir ihtiyacınız varsa fiyat performans bakımından orta seviyenin altında yer alan ama oldukça kullanışlı özelliklere sahip Arzum AR690 Tripper modeli seçebilirsiniz.

Haydi şimdi bu pratik ev aletinin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Arzum seyahat ütüsü ile tatilde şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz
Yolculuklarda En Büyük Yardımcınız

Arzum AR690 Tripper’ın Teknik Özellikleri

Bu ürünün teknik özelliklerine baktığımızda ilk dikkatimizi çeken işlevinin ayarlanabilir buhar gücü olduğunu görüyoruz. Bu özelliği ile kıyafetlerinize uygun ayarlama yapabiliyor, ürünü kıyafetlerinizin hassasiyet seviyesine göre onlara zarar vermeden kullanabiliyorsunuz.

Tatil bavullarına kolayca sığabilen ve yolculukların vazgeçilmez parçalarından biri olan bu ürün kolay taşınabilir olması, yüksek ütüleme performansı sergilemesi ve nerede olursanız olsun şıklığınızdan ödün vermemenize yardım etmesi sayesinde satın alma listelerinde öne çıkmaktadır.

1150 W gücündeki bu ürün dakikada 12 gram olmak üzere sürekli buhar çıkışı sağlayabiliyor. Bu da onun kıyafetleri çok daha iyi bir şekilde düzeltmesini sağlıyor.

Şok buhar özelliği ise dakikada 45 gram buhar üfleyerek daha zorlu ve inatçı kırışıklıkları açıyor. Ürünün bu özelliği tatile giderken bavulunuza yerleştirdiğiniz kıyafetlerin çok kırışması halinde oldukça işinize yarayacak.

Ürünün 55 mililitre bir su tankı kapasitesi var. Az bir miktar suyla çalıştığı için tatile gittiğiniz yerde alacağınız bir küçük pet şişe su sayesinde kolayca doldurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünün seramik tabanı sayesinde kıyafetlerinize zarar vermeden onları düzeltebiliyorsunuz. Bu seramik taban yardımıyla ipek gömlek gibi en narin kumaşları bile düzleştirebilirsiniz.

Bu AR690 Tripper’ın dikey buhar özelliği de mevcut. Böylece buhar oluşumunun başlaması için onu yatay tutmanız da gerekmiyor.

Ürünün ağırlığının 680 gram olması ise onun bavula yerleştirilip kolayca taşınmasını sağlıyor.

Hero arzum 2 | Shuayip.com
AR690 Tripper

Kullanıcı Yorumlarına Göre Artılar ve Eksiler

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda genel olarak bu aleti markanın kendi sitesinden satın alanların paketleme ve hızlı kargo açısından çok memnun olduğunu görüyoruz.

Eğer acilen tatile çıkacaksanız ve böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden markanın kendi internet sitesinden satın alabilir, rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları baktığımızda öne çıkan yorumlardan bir diğeri de aletin su sızdırmaması. Bu tür aletlerin su sızdırması halinde kıyafetlerde lekelenme olacağını göz önüne aldığımızda bunun ürünün en büyük artılarından biri olduğunu söylemek mümkün.

Ürünün portatif olması ve kolay taşınması da kullanıcı yorumları arasında öne çıkan düşüncelerden biri. Makinenin bavulda fazla yer kaplamaması onu diğer modellerin arasında öne çıkartıyor çünkü tatile çıkarken ya da işe giderken yanınıza böyle bir ürün almanız gerekiyorsa onu taşırken sorun yaşamak istemezsiniz.

Kullanıcı yorumlarına göz atmaya devam ettiğimizde ürünün genel anlamda seyahat için uygun ve kaliteli olduğunu görüyoruz. Kullanıcılar uzun süreli kullanım sonrasında yaptıkları yorumlarda problem yaşamadıklarını ifade ediyor.

Ürünle ilgili kullanıcıların şikayetçi olduğu konulara bakacak olursak ilk karşımıza çıkan sorun makinenin su tankının bozulması oluyor. Pek çok kullanıcının böyle bir problemle karşılaştığı ancak markanın kendi servis hizmetleri tarafından çözüme ulaştıklarını söylemek mümkün. Kısacası bu ve bunun gibi sorunlar yaşamanız halinde markanın kendi servisini kullanarak problemlerinizi kolayca çözebilirsiniz.

Kişisel Değerlendirme ve Sonuç

Evine bu fiyat aralığında ucuz bir alet alarak kıyafetlerini pratik şekilde düzleştirmek isteyenler, evinde büyük ev aletleri için fazla yer olmayan kişiler, sık seyahate çıkan, iş yerinde kullanmak üzere böyle bir makine almayı düşünenler AR690 Tripper modeli tercih edebilir.

Eğer bu makinenin özellikleri sizin de kullanım amacınıza uygunsa ve işlevsel bir alet almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla bu ürünü satın alabilirsiniz. Bu noktada ürünün fiyatının 360 lira olduğunu da belirtmekte yarar var.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top