Arzum AR1073 Foodie Modern Lunchbox

Günümüzde sağlıklı yaşam trendlerinin giderek yaygınlaşması ile birlikte pek çok kişi artık işe giderken ya da dışarıya çıkarken yiyeceklerini de yanında götürmek ister hale geldi. Bu durumda da sefer tası kavramı yeniden hayatımıza girdi.

Mutfak aletleri konusunda önde gelen şirketlerden biri olan Arzum firması da bu durumu değerlendirdi ve Türkiye’nin ilk elektrikli sefer tasını üretti. Teknolojik gelişmelerin hızlanması ile birlikte gündelik rutinimize dahil olan akıllı aletlerden biri olan bu sefer tasları zamanının çoğunu dışarıda geçirenler için kurtarıcı olabilecek nitelikte.

Arzum Foodie elektrikli sefer tası ile abur cubura son
Elektrikli Sefer Tası

Arzum Foodie’nin Özellikleri

Bu ürünün özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan ürünün üç farklı renk seçeneği oluyor. Beyaz, pembe ve siyah renkleri bulunan ürün çeşitli zevklere hitap şekilde özel olarak tasarlanmış.

“Herkesin bir Foodie’si olmalı” sloganı ile piyasaya sunulan ürün abur cubur tüketiminin azalmasına da katkı sunabilecek nitelikte. Bu ürünü kullanarak evinizde yaptığınız yemekleri yanınızda her yere taşıyabiliyor ve dışarıda kendinize uygun yiyecek bir şeyler aramakla uğraşmıyorsunuz.

Bu elektrikli sefer tasının genel özellikleri bakımından asıl amacının sağlıklı yaşama katkı sunmak olduğunu ifade edebiliriz ama tabi ki bu ürünle yanınıza sadece sağlıklı yiyecekler almanıza gerek yok. Canınız ne isterse onu hazırlayabilir, dışarı çıkarken yanınızda götürebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk elektrikli sefer tası olarak piyasaya çıkan bu ürün yiyeceklerinizi istediğiniz ortamda ısıtmanıza olanak tanıyor.

Ergonomik tasarımı sayesinde ihtiyacınıza göre çift katlı ya da tek katlı olarak kullanabiliyorsunuz. Böylece eğer yanınıza az miktarda yiyecek alacaksanız kocaman bir kabı taşımak zorunda da kalmıyorsunuz.

Ürünün daha büyük olan kabına detaylı olarak baktığımızda ise bu kabın farklı amaçlarla da kullanılabileceğini görüyoruz. Mesela sadece pratik olarak dışarıya yemek götürmek için değil aynı zamanda misafirliğe giderken yaptığınız şeyleri yanınıza alıp ürünün içinde kolayca ısıttıktan sonra ikrama hazır hale de getirebiliyorsunuz.

Foodie’nin ergonomik ve şık bir tasarımı olması estetik zevke önem veren kişiler açısından oldukça önemli. Aldıkları ürünün sadece pratik olmasını değil aynı zamanda göze de hitap etmesini isteyenler bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Ürünün kompakt bir yapısının olması onu oldukça pratik hale getiriyor diyebiliriz. Bu ürünü yanınıza alıp dışarı çıktığınızda onu kullanmak için çok fazla uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Foodie’nin bir diğer öne çıkan özelliği de yumurta haşlayabiliyor olması. Bu ürünle sadece yiyeceklerinizi ısıtmıyor aynı zamanda yumurta da pişirebiliyorsunuz. Foodie’nin yumurta pişirme özelliği onu priz bulunan her yerde rahatça kullanabilmeniz anlamına geliyor.

Priz bulunan kamp alanlarına giderken yanınıza alıp sabahları yumurta yemenin keyfini çıkartabilir, evde hızlıca yumurta haşlamak istediğinizde bu ürünle hem kendinize hem de sevdiklerinize yumurta yapabilirsiniz. Çünkü ürünün tam dört kişilik yumurta yapma kapasitesi mevcut.

Foodie’nin önemli özelliklerinden biri de vakum aparatı. Bu aparatı sayesinde ürünü kullanarak yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Vakum aparatını ve özel kapağını kullanarak yemeklerinizin ilk yapıldığı gibi muhafaza edilmesini sağlamanız mümkün.

Bütün bu özellikleri bakımından Foodie’nin sadece bir elektrikli sefer tası olmadığını aynı zamanda farklı işlevleri ile birlikte hayatımızı kolaylaştıracak bir ev aleti görevi gördüğünü ifade edebiliriz. Bu bakımdan kullanım alanları da oldukça geniş kapsamlıdır.

ELGEV SXUAAbfKG arzum 1 | Shuayip.com
Foodie

Technical Information

Detaylı özelliklerinden sonra ürünün teknik bilgilerine göz attığımızda ilk olarak karşımıza kapasitesinin 1.65 litre olması çıkıyor. Yani ürün oldukça büyük bir hazneye sahip. Bu sayede de yanınıza yeteri miktarda yiyecek almanıza olanak tanıyor.

Ürünün en önemli teknik detayı ısıtma, yumurta pişirme ve aynı zamanda da buharda pişirme özelliklerinin olması. Bu sayede bir tür çok amaçlı pişirici görevi de gören Foodie gündelik hayatın koşturmacasında bize yardımcı olmayı amaçlıyor.

Yemek kapları paslanmaz çelik olduğu için sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmediğini de gönül rahatlığıyla ifade edebiliriz. Yanında gönderilen vakum aparatı ve özel kapağı da uzun süreli kullanımda yiyeceklerimizi taze tutuyor.

Ürünün kutusunun içinden ölçü kabı ve taşıma çantası da onu yanımıza alırken bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Ürünün üç yıllık bir garanti süresi var. Bütün bu özelliklere sahip Foodie’nin fiyatı ise farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 600 lira civarında.

User comments

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise satın alıp kullanan kişilerin genel olarak oldukça memnun olduğunu görüyoruz. Foodie kullanıcı yorumları ışığında da değerlendirildiğince uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün diyebiliriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top