Beko BKK 2193 Grill

Izgaralar dışarıda mangal yapmaya fırsat bulamayan ya da evinin konforunda pratik ve sağlıklı yiyecekler hazırlamak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ev aletlerinden biridir.

Teknolojik mutfak ürünlerinden hoşlananlar gelişmiş ızgaralardan satın alıp hem kendilerine hem de sevdiklerine lezzetli yemekler hazırlayabiliyorlar.

Özellikle de pandemi döneminde ızgaralara olan talebin arttığını göz önünde bulundurarak sizin için Beko BKK 2193 model ızgarayı incelemek istedim. Bu ızgara yıllardır profesyonel bir şekilde üretim ve satış yapan markanın güvencesiyle satılıyor. Ürünü kullananların mangal gibi duman, kömür ve ateş konusunda endişe etmeleri de gerekmiyor. Gelişmiş özellikleri ve işlevsel olması bakımından Beko’nun bu modeli benzerlerinden daha fazla ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Beko BKK 2193 Izgaranın Teknik Özellikleri

Bu ürünün teknik özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan dumansız bir şekilde mangal keyfi yaşamanızı sağlayan özel yapısı oluyor. Bu özelliği ile mangal yapmaya gidemeyen, dumandan rahatsız olan, ateş yakma konusunda sorun yaşayan kişilerin çok rahat bir şekilde lezzetli yiyecekler hazırlamasını sağlıyor.

Özellikle de mangal yaparken yiyeceklerin yüksek ateşe maruz kalması nedeniyle kanserojen maddelerin açığa çıkması bu tip ürünlerin günümüzde mangal yerine çok daha fazla tercih edilmesine neden oldu. BKK 2193 model ürün de size bu anlamda pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

Sağlıklı yaşamla ilgilenenlerin, lezzetli yiyecekler yiyerek kilo vermeyi amaçlayanların en çok tükettiği gıdalar yağsız pişirilenlerdir. Bu noktada BKK 2193 böyle bir talebi olan kişilerin de yardımına koşuyor ve onlar da evinde rahatça yemek yapabiliyorlar.

Ürün 1800 W gücünde ve yiyecekleri tam kıvamında pişirme özelliğine sahip.

BKK 2193 aynı zamanda kaliteli bir yağ toplama haznesine sahip. Özellikle yağlı yiyecekler ya da hayvansal ürünler pişirdiğinizde bu yağ toplama haznesi sayesinde yağları aşağıda topluyor, sonrasında kolayca temizlemenize imkan tanıyor.

Bu alet ayarlanabilir termostat özelliği ile tüm yiyeceklerin tam olarak istenilen kıvamda pişirilmesine yardımcı oluyor. Eğer yiyeceklerinizin yanmadan, kurumadan tam olarak pişmesini istiyorsanız hiç düşünmeden bu modeli tercih edebilirsiniz.

BKK 2193 el yakmayan tutma yerleri ile kolay taşıma imkanı sunuyor. Yani ürünün pişirme yüzeyini rahatça istediğiniz yere götürebiliyorsunuz. Bu da cihazın bahçede, evde ya da tercih edilen herhangi bir yerde kullanılabileceği anlamına geliyor.

Ürünün yağ sıçratma önleyici aparatı etrafı kirletmeden yiyeceklerinizi pişirebiliyorsunuz. Bu da özellikle titiz insanların pişirme süreci sonrasında tüm keyfinin kaçmasına engel oluyor.

BKK 2193 model cihaz çocukların ya da yanlışlıkla dokunanların yanmamasını sağlamak üzere bir güvenlik kilidine sahip. Bu kilidi açtığınızda ürünün istenmeyen şekilde kullanılmasını da önlüyorsunuz.

Ürünün kaydırmaz ayakları onu yerleştirdiğiniz yüzeyde sabit bir şekilde kalmasını ve rahatça yiyeceklerinizi pişirmeniz için hazır olmasını sağlıyor.

Aletin yanında gönderilen temizleme ıspatulası ile işiniz tamamen bittikten sonra kısa sürede pratik bir şekilde temizlik de yapabiliyorsunuz.

Uzman firmanın güvencesiyle alet için verilen garanti süresi 24 ay.

Ürünün ölçüleri 35 x 11 x 20 cm şeklinde.

Aleti aldığınızda yanında dört adet şiş, bir yağ tepsisi, tel ızgara ve temizleme ıspatulası gönderiliyor.

collage 2 750x375 1 beko 2 | Shuayip.com
Lezzetli Yiyecekler Hazırlayabilirsiniz

User comments

Ürünü kullanan kişilerin yaptığı yorumlara baktığımızda aletin neredeyse tüm müşteriler tarafından çok sevildiğini görüyoruz.

Kullanıcılar bu aletle pişirilen yiyeceklerin çok lezzetli olduğunu ve cihazın rahat bir şekilde temizlenebildiğini ifade ediyor.

Ürünle ilgili genel anlamda neredeyse hiç olumsuz yorum olmasa da cihazın kullanıcılardan aldığı tek negatif bildirim pişirme süresi ile ilgili. Her ne kadar bu aletle yapılan yiyecekler çok güzel olsa da eğer daha hızlı pişiren pişirme gücü daha yüksek bir model almayı düşünüyorsanız BKK 2193 size göre olmayacak.

Evinde mangal keyfi yapmak , sağlıklı, pratik ve lezzetli ızgara yiyecekler hazırlayarak hem tek başına hem de sevdikleri ile birlikte vakit geçirecekleri güzel sofralar kurmak isteyenler BKK 2193 model ürünü alabilirler.

Ürünün diğer benzer modellere göre fiyat olarak ortalamanın daha üstünde olduğunu ifade edebiliriz. Ancak işlevsel ve pratik özellikleri, ergonomik yapısı ile bu parayı hak ediyor diyebiliriz.

Conclusion

BKK 2193 kokusuz ve dumansız ızgara yapmak isteyen, böyle pişirilen yiyeceklerin tadını seven kişiler için ideal bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Evinde rahatça pratik ve sağlıklı yiyecekler hazırlamayı sevenler ürünü tercih edebilir. Ancak eğer daha profesyonel bir model arıyorsanız bu aletin size göre olmayacağını da aklınızda bulundurun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top