Beurer KS 51 Kitchen Scale

Teknolojinin gelişmesi ile evimizin her alanında olduğu gibi mutfağımızdaki ürünler de giderek gelişmeye başladı. Artık yemek yaparken bile çok daha hassas ölçülere uymak tarifleri birebir uygulamak istiyoruz. Bunun için özel olarak geliştirilen mutfak tartıları lezzetli yiyecekler hazırlamak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor.

Beurer markasının ürettiği KS 51 model mutfak tartısı da yemek yapmayı sevenlerin en çok tercih ettiği ev aletleri arasına girdi diyebiliriz. Tchibo firmasının ülkemizde satışa sunduğu bu markanın diğer ürünleri gibi mutfak tartısı da oldukça işlevsel, profesyonel düzeyde ve hassas bir yapıda.

Bugünkü yazımda sizin için Beurer KS 51 mutfak tartısını detaylı özellikleriyle inceledim. Yemek yaparken tereddüt yaşayanların, tatlılarının profesyonel pastanelerdeki kadar güzel olmasını isteyenler ve bu işte uzman olmaya uğraşanlar bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Beurer mutfak tartısı lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı oluyor
Akıllı Tartı

Beurer KS 51 Tartının Özellikleri

Ürünü incelemeye geçmeden önce bu tartının benzer modellerine göre biraz daha yüksek fiyatlı olduğundan bahsetmekte yarar var. Bütçeniz ortalamanın biraz daha üzerindeyse ve gerçekten uzun ömürlü profesyonel seviyede bir tartı almak istiyorsanız detaylı özelliklerini inceledikten sonra satın alıp hemen lezzetli yiyecekler hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Ürünün özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan fırçalanmış paslanmaz çelikten yüzeyi oluyor. Böyle pürüzsüz ve sağlam bir yüzeyi olduğu için hem şık görünüyor hem de yiyeceklerin tartılması sırasında bir problem yaşanmasına engel oluyor.

Tartının parmak izini önleyen bir tasarımı var. Özellikle de titiz insanların bunu çok seveceğinden eminim. Kullandığı aletlerin üzerine iz bile yapmak istemeyen, eşyalarının pırıl pırıl parlamasını tercih edenler bu tartı ile ilgili sorun yaşamayacaklar.

Benzer şekilde tartının kolay temizlenebilen özel kaplama yüzeyi yiyeceklerinizi hijyenik bir şekilde tartmasına olanak tanıyor. Bu konuda aklınızda herhangi bir şüphe kalmasına gerek yok. Yemek yaparken ya da ihtiyacınız olan her anda tartıyı kullanabilir ve sonra da kolaylıkla temizleyip yerine kaldırabilirsiniz.

Technical Information

Tartının genel özelliklerinden sonra da teknik bilgilerinden bahsedecek olursak öncelikle sensörlü tuş takımının oldukça modern ve pratik olduğunu ifade edebiliriz. Bu tuş takımı sayesinde tartıyı kolayca kullanabiliyrsiniz.

Ürün sadece 15 milimetre yani oldukça ince. Bu özelliği ile istenilen her yere sığıyor ve fazla yer kaplamıyor. Tartınızı mutfağınız küçük olsa bile istediğiniz yere koyabilirsiniz.

Siyah ekranında bulunan ışıklandırma sistemi loş ortamda ya da karanlıkta bile çok rahatça bilgileri görmenizi sağlıyor. Ürünün bu özelliği yaşça büyük bireylerin de onu rahatça kullanmasına olanak tanıyor.

Ürünün taşıma kapasitesi 5 kilogram. Yemek yapımı konusunda her anlamda kullanabileceğiniz bu tartı hassas ölçümlerde de oldukça başarılı diyebiliriz.

Tartıyı sadece gram ölçüsü ile değil aynı zamanda OZ ve mililitre ölçüleriyle birlikte de kullanabiliyorsunuz. Bu da size farklı tarifleri denerken büyük bir pratiklik sağlıyor.

Otomatik kapanma işlevi olduğu için enerji tasarrufu yapabiliyor. Ayrıca aşırı yük göstergesi sayesinde eğer olması gerekenden daha fazla bir yük koyarsanız sizi uyarıyor.

Ürünün büyüklük ölçüleri 20.3 x 18.2 x 1.5 santim. 2 adet 3V pil ile çalışıyor. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan tartının pilleri bittiğinde pillerini değiştirerek kolayca kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Tartının fiyatı ise farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 490 lira civarında.

beurer ks 51 mutfak tartisi beurer 2 | Shuayip.com
KS 51

Tartı Alırken Dikkat Edilecek Kriterler

Beurer tartının özelliklerini detaylı bir şekilde anlattıktan sonra şimdi de size tartı alırken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğim. Sonrasında ise bu ürünün kriterlere uygun olup olmadığını analiz edeceğim.

Bir tartı alırken öncelikle kolay temizlenebiliyor mu ona bakmanız gerekiyor çünkü sonuçta bu ürünü yiyecekleri tartmak için kullanacaksınız.

KS 51 model tartı bu anlamda kolay temizlendiği için bu kritere uygun diyebiliriz.

Tartı alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter de kullanımının pratik olup olmaması.

KS 51 model tartı şık ekranı, ergonomik tasarımı, iz bırakmayan yapısı ile büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

User comments

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda ilk karşımıza çıkan bu tartıyı alanların parasını hak ettiği yönündeki ifadeleri oluyor. Benzer modellerinden biraz daha pahalı olsa da böyle bir ürün alarak hem uzun süre kullanabilir hem de sevdiklerinize hazırlayacağınız yiyeceklerle onları mutlu edebilirsiniz.

Tartıyı alanların çoğu ürünün beklediklerinden çok daha iyi çıktığını ifade ediyor. Boyutunun küçük olması da onu küçük mutfaklara bile uygun hale getiriyor. Ürünü Tchibo üzerinden almayı tercih ederseniz paketleme ve kargo konusunda da sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top