Tefal DR8085 Steam Straightener – Product Review

Tefal’in kısa süre önce çıkarttığı Access Steam DR8085 model buharlı düzleştirici kolay kullanımı ve farklı özellikleri ile günümüzde meraklılarının sıkça aradığı ürünler listesinde yerini aldı. Bu ürünü benzer modellerden ayıran en büyük farklardan biri ütü masası kullanılmasına gerek olmaması. Bunun dışında çok hızlı ısındığı için günlük kullanımda zamandan tasarruf edilmesini sağlayan bu ürün ile istediğiniz bütün kıyafetleri hem düzleştirebilir hem de dezenfekte edebilirsiniz.

Peki bakalım bu kadar çok kişinin araştırdığı bu ürünün öne çıkanlar listesine girmesinde rol oynayan diğer özellikleri nelermiş.

Buharlı düzleştirici zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak.
Hayatınızı Kolaylaştırır

Buharlı Düzleştiricinin Özellikleri

  • Bu ürünün en büyük artılarından birinin kırk beş saniyede kolay ısınma özelliği olduğunu söyleyebiliriz. Günlük hayatın koşturmacasında sorunsuz bir şekilde kıyafetlerimizin kırışıklarını giderip hayatımıza devam etmemizi sağladığı için diğer modellerin kolayca önüne geçiyor.
  • Bu aletin en çok öne çıkan diğer özelliklerinden biri de büyük metal başlığı ile buharı eşit şekilde dağıtabiliyor olması. Bu sayede gömlek gibi ütülemesi zor olan kıyafetlerin çok daha kısa sürede kırışıklarını giderebiliyoruz.
  • Aynı zamanda geleneksel ütüler ne kadar gelişmiş işlevlere sahip olsalar da pek çok konuda bizi fazlasıyla uğraştırdıkları için onları kullanırken sorun yaşayabiliyoruz. Bu nedenle ürünün artılarından biri de pratik bir şekilde işimizi halletmemize yardımcı olması.
  • Bu ürünün 200 ml boyutundaki su tankını kolayca doldurabilir ve hızlıca ısınmasını sağladıktan sonra kıyafetlerinizin ya da perdenizin kırışıklıklarını gidebilirsiniz.
  • Gösterge lambalı açma kapatma düğmesi ürünün hem şık bir tasarıma sahip olmasını hem de rahatça anlaşılabilmesini sağlıyor.
  • Üç (3) metrelik bir kablo uzunluğu olduğu için istediğiniz yerden prize takıp sonra da ürünü elinizde kablo boyutunun yetiştiği her yere götürebiliyorsunuz.
  • Yeni nesil kırışıklık giderici ürünlerin başında gelen bu alet ile dezenfeksiyon da sağlayabilirsiniz. Ürünün güçlü buhar üfleme özelliği üzerinden kullanılan kıyafet ya da perdenin liflerinin arasına işleyerek tüm kötü kokuları yok ediyor. Son dönemde hepimizin COVID-19 nedeniyle temizliğe ne kadar önem verdiğini de göz önünde bulundurunca bu aletin öne çıkmasına şaşırmamak gerekiyor.
  • Ürünün birlikte gönderildiği kapı askısı sayesinde kıyafetlerinizi istediğiniz yere asarak aleti kolayca kullanabiliyorsunuz. Böylece size yerden de tasarruf etmeniz konusunda yardımcı oluyor.
  • Güçlü buhar başlığı sayesinde kalın kumaşlara dahi etki edebilen bu ürünün özel tasarım başlığı kirli suyun kıyafetlere ya da etki ettiği yüzeye bulaşmamasını, yere damlamamasını sağlıyor.
  • Sağlam tabanı ve entegre desteği sayesinde istediğiniz her yere yerleştirebiliyorsunuz.

Ürünün karşılaştırmalı fiyatlarına bakmak isterseniz, buradan you can reach.

Tefal Access Steam Ütü ile hayatınız kolaylaşacak.
Her Yerde Kullanılabilir

User comments

Oldukça fazla artısı bulunan ve özellikle ürünlerinin hem kullanım kolaylığı hem de iyi bir performansa sahip olmasını isteyen kişilerin çokça tercih ettiği bu alet kullanıcılar tarafından da çok seviliyor. Genel anlamda yorumları incelediğimizde karşımıza ilk çıkan başlık ürünün acil durumlar için uygun olduğu ile ilgili düşünceler. Pek çok kullanıcı her ne kadar geleneksel ütülerden yana olsa da acil durumlarda böyle bir ürünün hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyor.

Benzer şekilde pek çok kişi bu buharlı düzleştiricinin diğer ürünlere göre çok kaliteli olduğunu ve kullanımının kolay olduğunu ifade ediyor. Fiyat performans olarak bakıldığında fiyatı biraz yüksek olsa da bu ürünün günlük hayatın koşturmacasında büyük bir rahatlık sağladığını açıkça söyleyebiliriz.

Genel anlamda ürünün eksikleri ve problemli yönlerine baktığımızda ise karşımıza ürünün çok kalın ya da zorlu kıyafetlerde kırışıklıkları giderme konusunda yeterince başarılı olmadığı çıkıyor. Bu ve bunun gibi yorumlar yapan kullanıcılar kıyafetlerinin ya da ütüledikleri kumaşların dümdüz olmasını istediklerini ancak geleneksel ürünlerde olduğu gibi bir performans alamadıklarını söylüyor. Bunun dışında yine zorlu kıyafet ya da kumaşlarda istenilen performansı almak için ürünü uzun bir süre kullanmak gerektiğini söyleyenler de var.

Sonuç ve Kişisel Değerlendirme

Genel anlamda ürünün acil durumlarda, hızlı sonuç isteyen kişilerin taleplerine cevap vermede oldukça iyi olduğunu ifade edebiliriz. Günlük hayatında bu tür şeylerle uğraşmak istemeyen, ütü yapmayı sevmeyen, ütü masası için yeterli yeri olmayan kişilerin imdadına yetişen bu alet aynı zamanda dezenfeksiyon özelliği de olduğu için temizliğe önem verenler için uygun olabilir. Daha çok geleneksel ütünün performansını tercih eden kullanıcıların önyargı ile yaklaştığı bu ürün hızlı sonuç almak isteyen, pratikliğe önem veren ya da iş hayatında kullanmayı düşünenler tarafından alınıp denenebilir.

Diğer ürün inceleme yazılarıma bakmak isterseniz, buradan ulaşabilirsiniz:

Yoga Supplies in 3 Items

Maddede Fakir Hypo Clean Ürün İncelemesi

Dyson V11 Kablosuz Süpürge Ürün İncelemesi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top