Decoration Suggestions According to Zodiac Signs: 12 Practical Tricks

Burçlar kişilik özelliklerimizi büyük ölçüde yansıtır. Ev dekorasyonu konusunda yapacağımız tercihleri de buna göre belirleriz. Bugünkü yazımda hangi burcun ne tür mobilya ve ev eşyası seçimleri yaptığına değinmek istedim. Hayatınızın büyük bir bölümünün geçtiği evinizi astrolojiye göre düzenlerseniz kesinlikle pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Şimdi bakalım hangi burç nasıl evlerden hoşlanıyormuş.

Burçlara Göre Pratik Dekorasyon Fikirleri

Coach

Oldukça tutkulu ve heyecanlı bir kişiliğe sahip Koçlar evlerinin de sıcak olmasını ister. Eğlenceli tasarımlardan çok hoşlanırlar. Bu nedenle karakterlerini evlerine yansıtmak için trendleri takip ederler. Eğer güneş, ay ya da yükselen burcunuz Koç ise evinizi uyumlu bir şekilde dekore etmelisiniz.

Geleneksel ve modern ögelerin bir arada kullanılmasına özen gösterebilir, kırmızı ve bordo gibi tonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca kalıcı eşyalardan daha çok değişiklik yapabileceğiniz modeller size göre olacaktır.

Bull

Boğalar pratik ve kararlı karakter özellikleriyle tanınırlar. Estetiğe gerçekten ciddi anlamda önem verirler. Bu açıdan evlerinin kendi zevklerine göre döşenmiş olması onlar için elzemdir. Modern ama aynı zamanda da kendinizi rahat hissedeceğiniz tercihler yapabilirsiniz.

Sizin de haritanızda Boğa burcunun enerjisi varsa yoğun renkli mobilyalar alabilir, konforunuza düşkün olduğunuz için sizi iyi hissettirecek eşyalara yatırım yapabilirsiniz. Huzurlu olacağınız bir atmosfer size kesinlikle daha iyi gelecek.

Burçlara göre dekorasyon önerileri
Suggestions

Gemini

İletişim gücü yüksek olan İkizler evlerinde değişikliği severler. Oldukça açık fikirli oldukları için popüler fikirleri evlerinde uygulayabilir, risk alarak deneysel yaklaşımları benimseyebilirler.

Orta Çağ döneminden kalma eşyalar ruhunuzu yansıtabilir. İkizler enerjisinin farklılıkları çok sevdiğini her zaman göz önünde bulundurmalı, evinizin aydınlık, havadar ve açık tonlarda olduğundan emin olmalısınız.

Crab

Yengeçler evde olmaktan çok hoşlanırlar. Zamanlarının büyük çoğunluğu burada geçtiği için kendilerini bu ortamda rahat hissetmek isterler. Konforlu eşyalar tam size göre diyebiliriz. İşe öncelikle büyük ve geniş bir kanepe alarak başlayabilirsiniz.

Sık sık uzanıp film ya da dizi izleyeceğiniz bir koltuğunuz olduktan sonra geri kalan ayrıntıları da büyük ve kalabalık aileleri çağrıştıracak şekilde oluşturmanızda yarar var çünkü bu sizi mutlu kılacaktır.

dekorasyon 9 burç 1 | Shuayip.com
Suggestions

Aslan

Zodyak grubunun en güçlü enerjisine sahip Aslanlar ışıldamayı sever. Bulundukları ortamından da kendileri gibi göz alıcı olmasını tercih ederler. Bu nedenle dikkat çekecek parçalar tam size göre. Mağazalardaki en parlak ürünleri alabilir, büyük dekorlardan yararlanabilirsiniz.

Altın ve gümüş rengi detaylarla tamamlayacağınız evinizde renk tonlarının da etkileyici olması önemli. Soluk bir ev ortamında kendinizi rahat hissetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Virgo

Başaklar detaylara takılır ve her zaman derli toplu olmayı tercih ederler. Bu nedenle evlerinin de temiz ve düzenli olması gerekir. Doğal malzemelerden yapılmış eşyalar sizi evinizde hissettirecek.

Eşyalarınızı düzenli şekilde yerleştirmeli ve her zaman depolama alanlarından faydalanmalısınız. Ayrıca şık dolaplar alabilir, etrafta dağınıklık kalmamasını sağlamalısınız.

Libra

Teraziler tam bir sanat ve estetik düşkünüdür. Bu nedenle her zaman tarz sahibi bir evlerinin olmasını isterler. Kendinize göre bir tema belirledikten sonra evin eşyalarını da o şekilde alırsanız bu sizi daha mutlu edecektir.

Aynı zamanda uyuma da önem verdiğiniz için her şeyin şık, ahenk içinde ve estetik olduğundan emin olun. Eski tip değil de modern tarzı benimserseniz iyi olur. Ayrıca açık pembe tonları da tam size göre.

dekorasyon 10 burç 2 | Shuayip.com
Suggestions

Scorpion

Gizemden ve bu enerjiden çok hoşlanan Akrepler dekoratif ürünlerinin de derin eşyalar olmasını isterler. Mutlaka kendine göre bir anlam ifade eden şeyleri alırlar. Yüzeysel tarzlar onlara göre değiltir.

En sevdikleri renklerden biri olan siyahı bolca kullanmalıdırlar. Koyu tonların hakim olduğu bir evde kendinizi daha güvende hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Yay

Eğlenceli ve rahat insanlar oldukları için evlerinin de buna uygun olmasını isterler. Maceraya atılmayı çok seven Yaylar etnik desenlerden de hoşlanırlar. Evin mutlaka bir kısmını geleneksel yapmalısınız.

Evinizin fazla sade olması size göre değil, mutlaka ruhunuzdan parçalar içermeli. Anısı olan eşyalar alabilirsiniz. Mavi tonlarını kullanırsanız bunun sizi daha mutlu etmesi mümkün.

Capricorn

Geleneksel ve bilge tavırlı Oğlaklar oturaklı tarzlardan hoşlanırlar. Parlak tonlar onlara göre değildir. Koyu renkleri sever, eşyalarının kullanışlı olmasını isterler.

Evinizde fazla eşya bulundurursanız bunun size boğucu gelmesi mümkün, bu nedenle daha sade bir eviniz olmalı. Gri ve yeşil gibi renklerde eşyalar alabilir, ağırlıklı olarak koyu toprak tonlarını tercih edebilirsiniz.

Aquarius

Farklı olan her şeye ilgi duyan Kovalar çevre dostu ürünleri severler. Bu nedenle evinizde kullandığınız ürünlerin çevreye zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız.

Kullanışlı ve kendine has bir enerjisi olan eşyaları almalısınız. Yeşil tonları tam size göre. Bunun dışında değişik eşyaların uyumunu yakalamayı tercih edebilirsiniz.

Fish

Oldukça mistik bir havaları olan Balıklar hayalperest insanlardır. Evlerinde de hayal güçlerini yoğun şekilde kullanırlar. Evleri onların en sevdiği alanlardır bu nedenle rahatlatıcı eşyalar alırlar.

Dekorasyonda en sevdiğiniz renkler mavi tonları olacaktır. Konforlu ama aynı zamanda da sizi yansıtan parçalarla döşeyeceğiniz ev kesinlikle harika bir atmosfere sahip olacak.

You May Be Interested In:

Ev Dekorasyonu Hataları

Kitchen Decoration Suggestions

Evde Bereketin Sırrı: 5 Adımda Feng Shui

3 Most Popular Rocking Chairs

The 6 Best Television Chair Models

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top