Deerma VC25 Vertical Cordless Vacuum Cleaner

Yoğun gündelik hayatımızda zaman zaman temizlik yapmaya bile vaktimiz ya da halimiz olmuyor. Tam bu noktada pek çok farklı alanda olduğu gibi yine teknoloji devreye giriyor. Yeni nesil ev aletlerinden sayılan şarjlı süpürgeler hayatımızı kolaylaştırmak için tasarlanan temizlik ürünleri arasında yer alıyor. En çok satan şarjlı süpürge modellerine baktığımızda ilk karşımıza çıkanlardan biri de Deerma markasının VC25 modeli oluyor.

Firmanın özel olarak tasarladığı bu şık ürün farklı özellikleri de benzerlerinden bir adım önde diyebiliriz. Fiyat performans açısından da baktığımızda orta seviyenin biraz daha üzerinde yer aldığını ifade etmek mümkün. Eğer sizin de temizliğe ayıracak fazla zamanınız yoksa ve bu konuda yardıma ihtiyacınız varsa böyle bir ürün almayı düşünebilirsiniz.

Ben de bugünkü yazımda teknolojinin nimetlerinden faydalanıp temizlik konusunda da işini kolaylaştıracak bir alet almak isteyenler için iyi bir alternatif olan Deerma VC25 model şarjlı süpürgeyi incelemek istedim. Yazımı okuyarak modelin detayları hakkında fikir sahibi olabilir, özellikleri bakımından sizin için uygunsa hemen satın alıp zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Deerma VC25 ile kolay temizliğin tadını çıkartın
VC25

Deerma VC25’in Özellikleri

Bu süpürgenin özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan ürünün temizlik konusundaki pratikliği oluyor. Firmanın kendi sitesinde de ifade ettiği üzere bu süpürgeyle pratik bir şekilde evinizi temizleyebilir, ürünü çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ağırlık bakımından da benzer modellerinde göre daha hafif olduğundan pratik kullanım imkanı sunar. Eğer kablolu süpürgelerle uğraşmaktan yorulduysanız ve sürekli evin içinde priz aramak zorunda kalıyorsanız kablosuz bir süpürge modeli tercih ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Bu ürünün kusursuz çalışan bir siklon filtresi bulunmaktadır. Özel olarak tasarlanan filtresi ile bir yandan evi süpürürken diğer yandan da evin havasının temiz kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Toz torbalı modellerde tozun eve nasıl yayıldığını hesaba katacak olursak bu ürünün ne kadar hijyenik olduğunu anlayabiliriz.

VC25 model süpürgenin diğer öne çıkan özellikleri arasında modelin farklı çalışma sistemi var. Kaldıraç prensibi ile çalışan bu süpürgenin yukarı kaldırılması ve taşınması da oldukça kolay. Motor ve batarya bu prensibe göre monte edildiğinden makinenin ağırlık merkezi kullanımınıza göre yer değiştiriyor.

Ürün işlevsel özellikleri sayesinde bütün evin tozdan arındırılmasına ve kirlerin hapsedilmesine yardım ediyor. Özel olarak üretilen eğimli tutacağı süpürgeyi kullanarak konforlu bir şekilde süpürme işlemi yapmanızı mümkün kılıyor. Bu ergonomik yapısı size hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ettiriyor.

51FOQRBEAaL. AC SY780 deerma 1 | Shuayip.com
Practical Use

VC25 model süpürge kablosuz çalıştığı için bütün evi rahatça süpürebilirsiniz. Bunun için sadece ürünü şarj etmeniz ve kablosuz bir şekilde yatak odasını, oturma odasını, banyoyu, mutfağı ya da her nereyi isterseniz orayı temizleyebilirsiniz. Başlıklarının çıkabiliyor olması da evinizi derinlemesine temizlemenize yardım ediyor.

Ürünün çift fan kanatlı bir motoru olduğu için emiş gücü tam 10kPa’dır. Benzer modellerinde bu oranın altı olduğunu düşününce süpürgenin gücünün %66 arttığını ifade edebiliriz. Bu sayede de evdeki kirleri, tozları ve evcil hayvan tüylerini çok rahat bir şekilde çekebilir.

İki seviyeli süpürme opsiyonu sunduğu için evin farklı ihtiyaçlarına göre kolayca emiş gücünü değiştirebilir, temizleme işleminizi kişiselleştirebilirsiniz. Düşük gücü toz almak için kullanabilir ve yüksek güçle evi derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Çift katlı siklon filtresi sayesinde tozları içine çektikten sonra küçük ve büyük parçalara ayırıp içine hapseder. Böylece filtresinin tıkanması da önlenmiş olur ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Motorlu spiral fırçaları hem halıları hem de zeminlerin temizliği için uygundur.

Ürünün ağzında dişli taraklar olduğundan uzun saçlar ve evcil hayvan tüyleri düğüm olmaz. Araba ve elektronik eşyaların temizliği için de kullanılabilir. 3 saatte hızlıca şarj olur.

61EidFnXhfL. AC SY780 deerma 2 | Shuayip.com
Evcil Hayvanı Olanlara Uygun

Hızlı Bakış: Artıları

  • Kablosuz tasarımı ile evinizi özgür bir şekilde temizlemenize olanak tanır.
  • Ağır olmadığı için taşıması ve kullanması da oldukça rahattır, dengeli bir şekilde tutulabilir.
  • Altmış derece eğimli bir tutacağı olduğundan ergonomiktir.
  • İki siklon filtresi olduğundan hem tozu hapseder hem de evin havasını kirletmez.
  • Çift fan kanatlı motoru ile güçlü hava basıncı özelliğine sahiptir ve temizliğin verimli olmasını sağlar.
  • Spiral elektrikli fırçası en zor yerlerdeki tozların bile emilmesine yardımcı olur.
  • İki farklı fırçası olduğu için yoğun bir temizleme işlemi yapılmasını sağlar.
  • Otuz beş dakika dayanan bataryasının kullanım ömrü oldukça uzundur ve manyetik şarjı ile bataryayı kolayca doldurabilirsiniz.
  • Çift yönlü toz haznesi kirleri en iyi şekilde alır ve hapseder. Bu haznenin çıkartılması ve temizliği de oldukça kolaydır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top