Dyson V15 Product Review: Discover All Its Features!

Dyson bundan kısa bir süre önce en yeni süpürge modelini piyasaya sundu. Diğer modelleriyle göz dolduran marka bu ürünü en güçlü akıllı kablosuz süpürge olarak satışa çıkarttı. Lazeri ile mikroskobik tozları bile açığa çıkartabilecek kadar güçlü olan bu ürün emiş gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Sonrasında ise göstergeleri ile yaptığı derinlemesine temizliğin kanıtını sunuyor. Halıları, zeminleri, koltukları ve diğer tüm yüzeyleri mükemmel bir şekilde temizleyen bu yeni nesil ürünün özelliklerini sizin için detaylı olarak inceledim. Bakalım Dyson V15 bize neler sunuyor!

Featured Details

  • Özellikleri
  • Technical Information
  • Extra Details
  • User comments

Dyson V15 ürün inceleme
Ev Aletleri

Dyson V15 Süpürgenin Özellikleri

Bu süpürgenin özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan lazeri ile sert zeminlerdeki görünmeyen tozları görünür hale getirmesi oluyor. Piezo sensörü sayesinde partikülleri sayıyor, büyüklüklerini ölçüyor, emiş gücünü buna göre ayarlayıp tüm parçaları alıyor. LECD ekranında ise bütün bu bilgileri bize detaylı olarak gösteriyor.

Ürünün lazerinin normalde göremediğimiz partikülleri görebilmesi temizlik konusunda büyük bir çığır açıyor diyebiliriz. Böylece artık gözümüzden kaçan kirleri almak için uğraşmak ve zaman kaybetmek zorunda kalmıyoruz. Ya da evi süpürdükten sonra yerleri çok sıkı bir şekilde silmemize de gerek yok.

Mikroskobik toz partiküllerinin ölçümünü yaptığı için emiş gücünü değiştirip size gerçek zamanlı olarak bilgi veriyor. Bu sayede de evinizin gerçekten temiz olduğu konusunda içiniz rahat ediyor diyebiliriz. Ürünü diğer modellerden ayıran en temel iki özelliği bu.

Hyperdymium motoru ile dakikada 125.000 dönüş gücü ile çalışan ürün 14 helezonik siklonu sayesinde kirleri üst düzey bir performansla çekiyor. Bu özelliği ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor ve zaman içinde emiş gücü de düşmüyor.

Yüksek enerjili bir bataryası olduğundan 60 dakika boyunca size tam kapasite güç sağlıyor. Çok katmanlı filtre sistemi partikül ve alerjenkerin yüzde doksan dokuzunu çektiği için havanın da temiz olmasını sağlıyor. Ayrıca siyah karbon fiber iplikleri ile tüm ince kirleri zeminden ayırabiliyor.

dyson v15 anti tangle dyson 1 | Shuayip.com
Ev Aletleri

Extra Details

Ürünün diğer özelliklerine geçtiğimizde ise temizleme başlığının tüm saçları toplayacak şekilde geliştirildiğini görüyoruz. Ürün evcil hayvan tüylerinin temizliği konusunda da oldukça başarılı. Entegre tarağı sayesinde başlık otomatik olarak temizlendiğinden bunun da uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Ürün kilimleri hissetme özelliğine sahip. Böylece de farklı zemin tipleri için emiş gücünü kendisi ayarlayabiliyor. Bu teknolojik alet evinizin tüm her yerini temizlemenize olanak tanıyor. Ulaşılması zor yerlere girebiliyor, yatakları süpürebiliyor.

Küçük alanlar için uygun motorlu başlığı ile evcil hayvanlarınızın yataklarını bile temizleyebiliyorsunuz. Özel temizleme başlığı sayesinde mobilyaların altlarını da süpürebiliyor. Sert zeminleri ve dar aralıkları temizliyor. Aynı zamanda üç farklı güç modu ile çeşitli amaçlar için kullanıma uygun.

Yumuşak başlığı ve filtresi yıkanabildiği için hijyenik açıdan da herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Tak çıkar bataryasını kolaylıkla değiştirip çalışma süresini ikiye katlama imkanınız var ancak tabi ki bunun için yedek batarya satın almanız gerekiyor.

Technical Information

Ürünün kutusundan çıkanlar lazerli bir yumuşak başlık, saçların ve tüylerin dolaşmasını engelleyen başlık, aralık temizleme başlığı, inatçı kir fırçası, kombinasyon başlığı, yumuşak toz alma fırçası, minik tüy emici başlığı, mobilya altı adaptörü, başlık saklama klipsi, şarj cihazı ve duvar askı ünitesi çıkıyor. 240 Watt emiş gücüne sahip, şarj süresi dört buçuk saat. Ağırlığı ise 2.74 kilogram.

248P 3in1 new dyson 2 | Shuayip.com
Ev Aletleri

User comments

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda genelde alan kişilerin çok memnun olduğunu görüyoruz. Kirleri görüp yok olduklarını fark etmek kullanıcıları oldukça memnun ediyor.

Bebeği olanlar ve evcil hayvan sahiplerine de büyük kolaylık sağlayan ürünü kullanan kişiler evindeki bütün kirlerin tamamen ortadan kalktığını ifade ediyor.

Conclusion

Fiyatı 6.999 lira olan bu ürün oldukça gelişmiş bir sisteme sahip. Eğer uzun süre kullanacağınız ve performansının zamanla düşmesini istemediğiniz böyle bir ev aleti alma planınız varsa bu model sizin için oldukça uygun olacaktır. Ayrıca çocuğu olan aileler ve evcil hayvan sahipleri de ürünü hiç sorun yaşamadan kullanabilir.

To buy link to Take a look.

You May Be Interested In:

Saving Time with Homemade Cleaning Supplies: 5 Natural Products

Deerma VC25 Vertical Cordless Vacuum Cleaner

How to Clean Sports Mats? 4 Tips

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top