Electrolux ESB 2500 Smoothie Blender

Günümüzde insanların hayat tarzlarının değişmesi ile birlikte pratik ürünlere olan talep de büyük oranda arttı. Yeni nesil teknolojik aletlerden biri sayılan smoothie blender modelleri internette en çok aratılan konular arasında bulunuyor.

Electrolux gibi profesyonel ev aletleri üreticisi markaların yaptığı modellerin çok daha kaliteli olduğunu göz önüne aldığımızda ESB 2500 blenderın da sevilen bir ürün olmasına şaşırmamak gerekir.

Sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa ve bu konuda aklınızda soru işaretleri oluştuysa Electrolux ESB 2500 model blenderı incelediğim yazımı okuyabilir, özellikleri kullanım amacınıza uygunsa hemen satın alıp deneyebilirsiniz.

10589831594034 electrolux 2 | Shuayip.com
Electrolux ESB 2500 Smoothie Blender

Neden Smoothie Tüketmeliyiz?

Belki de böyle bir ev aleti almadan önce ilk aklınıza gelen smoothie içmenin ne gibi bir faydası olduğu yönündedir. Bu durumda blender almadan önce neden smoothie tüketmeniz gerektiğini anlamak işinize yarayacaktır.

Kısaca smoothienin yararlarından bahsedecek olursak öncelikle bu şekilde güne başladığınızda çok daha zinde olacağınızı söylemek mümkün.

İçinde sebze ve meyve bulunan bu içecekler besleyici ve vücudu arındırıcı etkileriyle bilinmektedirler. Eğer kendiniz için yararlı sebze ve meyveleri seçerek böyle içecekler hazırlarsanız kan şekeriniz dengelenir, açlığınız bastırılır ve kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Böyle bir içeceği sadece sabahları tüketmenize gerek yok. Blenderınızın taşıma kabı sayesinde yanınıza alabilir, canınız ne zaman isterse içerek tatlı isteğinizi giderebilir, enerjinizi geri kazanabilirsiniz.

Beslenmenin önemli bir parçasının lifli gıdalar olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda smoothie içmenin neden bu kadar yararlı olduğunu da daha iyi anlayacaksınız çünkü bu içeceklerin içeriğinde çok yüksek oranda lif bulunur.

Sebze ağırlık smoothieler içecek sindirim sisteminizi düzene sokabilirsiniz.

Bu içeceklerin yüksek antioksidan içermesi cildinizin güzelleşmesi ve metabolizmanızın hızlanması için oldukça büyük bir fayda sağlar.

Smoothie içtiğinizde vücudunuz çok daha dinç olur.

Electrolux smoothie blender ile lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz
Smoothie Sağlık Açısından Oldukça Faydalıdır

Electrolux ESB 2500 Smoothie Blender Teknik Özellikler

Bu sevilen blenderın teknik özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan yanınızda kolayca taşınabilecek bir ürün olması. İçine istediğiniz tüm malzemeleri koyup hızlıca karıştırdıktan sonra içeceğinizi nereye isterseniz oraya yanınızda götürebiliyorsunuz.

Bu blenderın anlık çalıştırma düğmesi bulunuyor. Böylece çok daha pratik bir şekilde içeceğinizi hazırlamanız için size yardımcı oluyor.

Sürahi hacmi 0.6 litre. Yani neredeyse üç su bardağı kadar içeceği aynı anda yapmanıza olanak tanıyor. İsterseniz kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için bolca içecek hazırlayabiliyorsunuz.

Bu aletin kablo uzunluğu bir metre. Uzun kablosu mutfağınızda rahat bir şekilde kullanmanız açısından size yardımcı oluyor diyebiliriz.

Blender 1.46 kilogram ağırlığında. Böyle hafif bir ürün olduğu için yanınızda taşırken de sizi zorlamıyor ve ağırlık yapmıyor.

300 Watt gücündeki blenderın yükseklik, genişlik ve derinlik özellikleri 397, 128 ve 128 santim ölçülerinde.

İçindeki çelik bıçağı sert meyve ve sebzeleri de parçalayacak kadar güçlü.

Sessiz çalışma ve turbo fonksiyonu olmasa da damak tadınıza uygun tüm içecekleri hazırlamanız için uygun bir alet olduğunu ifade edebiliriz.

Firmanın sunduğu garanti süresi 24 ay.

smoothie blender ne ise yarar electrolux 3 | Shuayip.com
Doğru Seçim Yapın

Avantajları

Ürünün benzer modellerine göre ne tür avantajları olduğuna baktığımızda ise ilk karşımıza çıkan özelliği kullanışlı taşınabilir şişesi oluyor. Bu taşınabilir şişesi sayesinde en sevdiğiniz malzemelerle kendinize uygun bir smoothie yaptıktan sonra şişenin kapağını takıp istediğiniz yere götürmek üzere yanınıza alabiliyorsunuz. Yani kısacası içeceğinizi taşıma şişesinde hazırladığınızda sadece kapağını kapatıp çantanıza koymanız yeterli.

Electrolux ESB 2500 blenderın diğer avantajları arasında en çok öne çıkanlardan biri de hazırladığınız içeceği her zaman taze tutabilecek bir tasarımının olması. Taşıma kabında hazırladığınız içeceği rahatça istediğiniz şekilde içebiliyorsunuz. Ayrıca soğuk içecekler tüketmeyi seviyorsanız bu ürün tam size göre olacak çünkü özel soğutma çubuğu içecekleri soğuk ve taze tutuyor.

Aletin çok yönlü aksesuarları sayesinde onu farklı şekillerde kullanmanız da mümkün oluyor. Bu aksesuarları soğutma çubuklu taşınabilir 600 ml şişe, taşıma kapağı olan 2 adet 300 ml şişe, doğrayıcı ve kahve öğütücü.

Ürünün sağlam ve dayanıklı bir tasarımının olması da onun en büyük avantajlarından biri sayılabilir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde kullanım ömrü oldukça uzun diyebiliriz. Ayrıca şişeleri kokuları ve tatları emmeyen darbeye dayanıklı bir plastik malzemeden yapıldığı için uzun süreli kullanımda performansı da düşmeyecektir.

User comments

Ürünün kullanıcı yorumlarına genel olarak baktığımızda alıcıların bu smoothie blenderı pratik, kaliteli ve işlevsel bulduğunu ifade edebiliriz.

Bu aletle ilgili tek olumsuz yorum markanın servisi ile ilgili. Kullanıcılar servise yolladıkları aletlerin kullanıcı hatası nedeniyle tamir edilmediğini ifade ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top