Hand Care Tips: Discover the 5 Most Popular Creams!

Ellerimizi oldukça sık yıkadığımız korona döneminde el bakımının önemi de arttı. Dezenfektanlardan ve hava sıcaklığı değişiminden kuruyan cildimiz daha hassas hale geldi. Siz de bu durumdan şikayetçiyseniz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız hem el hem de tırnak bakımınızı yapabileceğiniz kremlere göz atabilirsiniz. En cilt bakım ürünlerini sizin için detaylı olarak inceledim.

Öne Çıkan El Bakım Ürünleri

  • Nuxe Reve de Miel
  • Gülsha
  • Atelier Rebul Derma Cream
  • Yves Rocher Zeytinli
  • The Body Shop Kenevirli
El bakımı nasıl yapılır?
Tips and Tricks

Examination

Nuxe Reve de Miel

İçerisinde yüzde doksan oranında avokado bulunan bu ürün ellerinizin hem fazla sıcak yaz aylarında hem de çok soğuk kış döneminde koruyor. Çatlaklara karşı oldukça etkili olan bu krem tatlı badem ve argan yağı özleriyle cildinizi besliyor.

Ballı ve E vitaminli bir formülü olduğu için erken yaşlanma belirtilerine de karşı koyuyor diyebiliriz. Yani ellerinizde yaşa bağlı lekeler oluştuysa bu ürünü düzenli kullanarak sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Ellerinizi besleyip onaracak bu ürünü Trendyol gibi internet platformlarında ya da eczanelerde kolayca bulabilirsiniz. Çok satan bu ürünün fiyatı 37 lira.

Gülsha Gül Özlü

Gül suyu ve kokusunu sevenlerin tercih ettiği bu ürün içerisindeki yağlar sayesinde ellerin hem nemlenmesini hem de beslenmesini sağlıyor. Gül esansı sayesinde çok hoş bir kokusu olduğunu belirtmekte yarar var.

Bu ürünü çantanızda taşıyabilir, her ihtiyacınız olduğunda rahatça kullanabilirsiniz. Yüzde 99 oranında gül özü aktif bileşenlerinden oluşuyor. Yani bu da katkı maddesi içermeyen doğal bir ürün olduğu anlamına geliyor.

Organik ve bitkisel kozmetik ürünleri sevenler rahatlıkla tercih edebilirler. İçinde aynı zamanda jojoba ile avokado yağı ve alovera özü de bulunuyor. Bu bakımdan yara izlerini ve lekeleri gidermede önemli rol oynuyor.

Cilt bariyerinizi güçlendirerek elin kendi kendini tedavi etmesini sağlayan bu ürünü markanın kendi mağazasından ya da eczanelerden rahatça temin edebilirsiniz. Fiyatı 69 lira.

a09ded0e ce71 42e8 ad5e d3d0a6501fe2 size1400x1400 quality90 cropCenter bakım 1 | Shuayip.com
Gülsha

Atelier Rebul Derma Cream

Özel bir formülle tasarlanan bu ürünün içeriğinde oldukça güçlü bitki özleri bulunuyor. Efsanevi Rebul Eczanesi tarafından bulunan bu özler akne, hassasiyet, kızarıklık gibi sorunları çözebiliyor.

Bu ürünü düzenli olarak kullandığınızda dermatolojik problemlerinizden kurtulabiliyorsunuz. Tedavi edici özelliği bulunduğundan cildinizi besliyor, nemlendiriyor, yatıştırıyor ve onarıyor.

Yedi etkili bitkiden yapılan bu ürün yüzde yüz doğal bir formüle sahip. Bu bakımdan organik kozmetik ürünleri tercih edenler için de uygun olduğunu söylemek mümkün. Alerjiye yatkın bir cildiniz varsa çok güzel kokan bu ürünü alabilirsiniz.

Rebul markasının kendi mağazalarında rahatça bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı 90 lira civarında. Farklı satış kanallarından indirimli de alabilirsiniz.

Yves Rocher Zeytinli

Fransız markanın en sevilenlerinden biri olan bu ürün yüzde doksan beş doğal içeriğe sahip ve aynı zamanda da vegan. Ellerinizin yumuşacık olmasını sağlayabilecek kadar yoğun bir formüle sahip.

Ürünü düzenli kullandığınızda zeytin ve turunç kokusuna hayran kalacaksınız. Bu ürün cildinizi besleyecek, nemlendirecek ve kusurlarınızı giderecek.

Temiz içerikli bir kozmetik ürün arıyorsanız hem kendiniz hem de çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kendi satış mağazalarından kolayca temin edebileceğiniz bu ürünün fiyatı 30 lira civarında. Bütçe dostu olduğunu da söyleyebiliriz.

The Body Shop Kenevirli

Markanın en sevilenlerinden biri olan bu ürünü diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği içeriğinin yüzde yüz doğal olması. Bu açıdan vegan ve organik olduğunu da ifade edebiliriz.

Kenevirli formülü ile en kuru ciltlerin bile yumuşamasını sağlıyor. Bu ürünü daha çok cildi çatlayan, kuruyan ve pürüzlü bir görünüme sahip kişiler tercih ediyor. Kışın en soğuk zamanlarında bile rahatça kullanabilirsiniz.

Bu ürün cildin esnekliğini geri kazanmasını sağlamak üzere özel olarak üretildi. Markanın kendi satış mağazalarından temin edebileceğiniz ürünün fiyatı 49 lira.

Tips and Tricks

En sevilen ürünleri sizin için detaylı bir şekilde inceledim. Bunlardan kendi bütçenize ve cilt özelliklerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ürünlerden birini aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken noktaları ifade edecek olursak öncelikle ellerinizi yıkarken ılık su tercih etmeniz gerektiğini söyleyelim.

Soğuk günlerde eldiven kullanabilir, geceleri mutlaka bu ürünlerden elinize sürebilirsiniz. Ayrıca çantanızda bulundurursanız daha sık kullanarak etkili sonuç almanız da mümkün.

You May Be Interested In:

Korean Skin Care Products: Popular Cosmetic Ingredients

Korean Skin Care Routine: Get Rid of Skin Blemishes in 10 Days!

Mom's Green Vegan Cleaning Products Review

Vegan Personal Care Products

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top