Fakir Pane Deluxe Bread Making Machine – Product Review

Pandemi döneminde satışı artan ve popüler olan ev aletlerinden biri de ekmek yapma makineleri. COVID-19 sürecindeki kısıtlamalardan sıkılan ve ev yapımı ekmek tüketmek isteyen kişiler Fakir gibi markaların makinelerini sıkça tercih etmeye başladı.

Yeni nesil teknoloji mutfak aletlerinden biri olan Fakir Pane Deluxe ekmek yapma makinesi evde katkısız ve lezzetli ekmekler hazırlamamıza yardımcı oluyor. Bu tür ev yapımı yiyecekleri seven kişilere büyük kolaylık sağlıyor.

Fakir 1933 yılında Almanya Stutgart’ta kurulan ve mutfak aletleri üretme konusunda oldukça önde gelen şirketlerden biridir. Firmaya olan güvenin verdiği rahatlıkla şirketin ekmek yapma makinesini alan kullanıcıların ürünü uzunca bir süredir kullandığını söylemek mümkün.

Fakir ekmek yapma makinesi diğer modellerden daha iyi.
Pane Deluxe

Fakir Pane Deluxe’ün Teknik Özellikleri

Bu ürünün paslanmaz çelikten yapılmış oldukça sağlam bir gövdesi vardır. Bu da aletin uzun ömürlü bir kullanım süresi olmasına yardımcı olur.

Bu makinenin tam otomatik bir hamur ve ekmek hazırlama sistemi bulunmaktadır. Böylece ürüne sadece yapacağınız yiyeceğin malzemelerini koymanız yeterli olur. O sizin için her şeyi hazır eder. Otomatik çalışma sistemi ile hamur istediğiniz kıvamda yoğurur ve size lezzetli bir yiyecek hazırlar.

Kulplu ve yapışmaz yüzeyli pişirme kabı sayesinde yapım sırasında yapışma ya da yanma gibi sorunlar yaşamanıza engel olur. Oldukça pratiktir ve kolay kullanım sağlar.

İki litrelik bir kapasitesi olduğu bir kiloya kadar üretim yapabilir. Yani bu ürünü aldığınızda tüm ailenize yetecek kadar kocaman hamurlar yoğurabileceksiniz. Yapacağım şey kimseye yetmeyecek mi acaba diye düşünmenize de gerek kalmayacak.

Yoğurma ve karıştırma aparatı ayrıca gönderilmektedir. Bu da yine tam kıvamında ve istediğiniz gibi ürünler hazırlamanız konusunda size yardımcı olur.

Bu makineyi kullanarak tam on farklı ekmek, kek ve marmelat yapabilirsiniz. Benzer modellerde sadece hamur işi ürünler yapmanızı sağlayacak özellikler bulunurken bu üründe ekstra bir marmelat yapma imkanı olması büyük bir artıdır.

Ayrıca ürünün pizza ve çörek hamuru yoğurma özelliği de vardır. Kısacası bu aletle farklı yiyecekleri en iyi şekilde hazırlayabilir ve ev yapımı, sağlıklı gıdaların tadını çıkartabilirsiniz.

Makine 450 W gücünde çalışmaktadır. Sesli uyarı sistemi ve özel hızlı pişirme fonksiyonu da bulunmaktadır.

Ürünün fiyatı farklı satış kanallarında değişmekle birlikte 1.388 liradır.

Pane Deluxe ile Yapabileceğiniz Pratik Tarifler

Bu makine ile ekmek yapmak için bir su bardağı su, üç su bardağı un, bir tatlı kaşığı maya, bir tatlı kaşığı şeker, tuz ve bir yemek kaşığı da sıvı yağ kullanmanız yeterli. Malzemeleri değiştirerek farklı lezzetlerde hamur işi ürünler hazırlayabilir, ürünün kitapçığında bulunan tariflerden birini deneyebilirsiniz. Ayrıca marmelat yapmak için de tencerede kullandığınız malzemeleri birebir koymanız yeterli olacaktır.

Kullanım aşamasında makineyi önceden ısıtmayı, makinenin kabında normalde hamur işini nasıl yapacaksanız öyle bir hazırlık yapmayı unutmayın.

primary share fakir 2 | Shuayip.com
Ev Yapımı Ürünlerin Tadını Çıkartın

User comments

Pane Deluxe’ün kullanıcı yorumlarına baktığımızda makineyi kullanarak hamur işi hazırlayan kişilerin oldukça memnun olduğunu görüyoruz. Hazırlanan tariflerin uzun süre bayatlamadığı, yumuşacık ve leziz olduğunu ifaden kullanıcıların sayısı bir hayli fazla.

Ayrıca böyle bir ürünle hazırladığı ev yapımı yiyecekleri hem çocuklarına hem ailesine yedirirken içinin rahat olduğunu söyleyenlerin sayısı da oldukça fazla. İçinde katkı maddesi olmayan, sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşmanın giderek zorlaştığını da düşününce böyle bir ürünü kullandığımızda pek çok dertten kurtulacağımızı anlamak da zor değil.

Bu ürünü alanların sıkla ifade ettiği durumlardan bir diğeri de sadece makineye uygun tarifleri yapmak zorunda kalmamaları ile ilgili. Bu makinede kendi tariflerini uygulayabildikleri için hiç bir alışma zorluğu yaşamadan yemek yapmaya devam edebildiklerini söylüyorlar.

Ürünle ilgili olumsuz özelliklere baktığımızda genel olarak üründen memnun kalmayan olmadığını, sadece ürünün fiyatı ile ilgili bazı şikayetler oluşabildiğini söylemek mümkün. Benzer modellerine göre fiyatı daha yüksek olsa da bu makinenin diğerlerinden farklı özellikleri iyi bir fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim.

fakir ekmek yapma makinesi fakir 3 | Shuayip.com
Pane Deluxe

Kişisel Değerlendirme ve Sonuç

Böyle bir makine almayı düşünüyorsanız ve eğer sağlıklı yiyecekler tüketmek için kendinize ortalamanın üzerinde bir bütçe ayırabilirseniz Pane Deluxe’u tercih edebilirsiniz.

Hem hamur işi hem de marmelat hazırlama fonksiyonları sayesinde size lezzetli ve katkı maddesiz yiyecekler hazırlayacak bu makine uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanıdığı için fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top