Fakir Gratiana Filter Coffee Machine with 3 Heads

Filtre kahve pek çok kişinin sevdiği hem sütlü hem de sade içilebilen bir içecek türüdür. Kahve tutkunlarının mutlaka evine aldığı farklı filtre kahve makinesi modelleri çok satılan ev aletleri listesinin üst sıralarında yer alır. Fakir de yılların uzmanlığı ile ürettiği Gratiana filtre kahve makinesi ile tutkunlarına kafede içilen içeceklerle aynı seviyede bir deneyim yaşatmayı hedefler.

Daha önceki yazılarımda sizin için çeşitli coffee machine modellerini incelemiş, detaylı bir şekilde ele almıştım. Ayrıca kahve çekirdeği öğütücüsü alarak içeceğiniz kahvelerin çok daha lezzetli olmasını sağlayabileceğinizi söylemiştim. Bugünkü yazımda da evinizde bir kahve çekirdeği öğütücünüz olsun ya da olmasın rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir Gratiana filtre kahve makinesini ele alacağım.

Farklı özellikleriyle öne çıkan ve granül kahve içerek midenizin ağrımasına engel olan bu makine termos bardağı ile kullanılabildiği için zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olacak. Bakalım kahve severlerin sıkça tercih ettiği bu ürünün ne gibi işlevleri var.

Fakir Gratiana filtre kahve makinesi ile hızlı kahvenin tadını çıkartın
Gratiana

Fakir Gratiana Filtre Kahve Makinesinin Özellikleri

Bu ürünün özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan makinenin 750 Watt gücünde ve 450 ml su kapasitesinde olması. Makinenin bu özellikleri onun küçük bir alet olduğunu da ifade ediyor. Kısacası bu ürün daha çok yalnız yaşayanlar ve küçük aileler için uygun.

Her gün kahve içen biriyseniz ve dışarı çıkarken aceleyle kahve yapmaya vaktiniz olmuyorsa bu alet tam size göre. Fakir Gratiana ile hızlı bir şekilde kendinize lezzetli bir kahve yapabilir, termos bardağı yardımıyla nereye isterseniz yanınızda götürebilirsiniz.

Paslanmaz çelikten yapılmış özel tasarım termos bardağı kahvenin sıcak kalmasına da yardımcı oluyor. Yaklaşık bir bardaklık bir haznesi olan bu makine aynı anda fazla kişiye kahve demleyemiyor. Bu nedenle ürünü almadan önce mutlaka bu özelliğini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

Bu makinenin tek tuşla kahve hazırlama özelliği kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlıyor diyebiliriz. Böylece hiç zorlanmadan kendinize lezzetli bir kahve hazırlayabiliyorsunuz.

Ürünün çıkarılabilir filtresinin temizlemesi de oldukça rahat. İnsan sağlığı için güvenli malzemeden üretilen bu makineyi hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ayrıca hediye olarak böyle bir alet almayı düşünüyorsanız bu makine tam size göre olacaktır.

Makine ışıklı açma ve kapama tuşu ile tasarım açısından da göz doldurmaktadır. Mutfağında estetiğe önem verenler de gönül rahatlığıyla alabilir. Ürünün yanında gelen termos bardak çift cidarlı olduğu için kahveyi üç saate kadar sıcak tutma özelliğine sahiptir.

Ürünün otomatik kapanma özelliği makineyi açık bıraktığınızda sakıncalı bir durum oluşmaması açısından oldukça pratiktir. Makinenin damlama emniyeti olduğu için kahveyi alırken içeceğiniz etrafa sıçramaz ya da dökülmez.

Makinenin su seviyesi göstergesi hazırlamak istediğiniz içecek miktarını rahatça belirlemenize olanak tanır. Su ısıtıcı kapasitesi bir litredir. Rengi siyahtır. Diğer makineler gibi cam haznesi bulunmaz. Mutfağınızda az yer kaplar ve aşırı ısınma emniyeti ile güvenli kullanım imkanı sunar.

Markanın ürün için belirlediği garanti süresi 2 yıldır. Farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte bu makinenin fiyatının 240 ile 280 lira arasında olduğunu ifade edebiliriz.

110000003798161 fakir 1 | Shuayip.com
Pratik Kahve Yapımı

User comments

Fakir Gratiana filtre kahve makinesinin kullanıcı yorumlarına baktığımızda bu aleti alanların ürünün çok pratik olduğunu düşündüğünü görüyoruz. Benzer modeller gibi uğraştırıcı olmadığı için özellikle de yoğun bir hayatı olan kullanıcılar üründen çok memnun kaldığını ifade ediyor.

Diğer kullanıcı yorumları arasında pek çok kişinin makinenin hızından çok memnun olduğunu görüyoruz. Aromalı ve sade kahvenin sadece 4 dakikada yapılabildiği bu makinede filtre kağıdı kullanmanız da gerekmiyor. Bu da size büyük bir kullanım kolaylığı ve paradan tasarruf sağlıyor.

Doğa dostu olmadığı için kağıt filtre kullanmayı tercih etmeyenler böyle bir makineden çok hoşnut olduğunu söylüyorlar. Ürünle ilgili olumsuz olarak ifade edilen belki de tek şey termos bardağın söylendiği kadar uzun süre etkili olmaması.

Termos bardağın daha kısa süre sıcak ya da soğuk tuttuğunu ifade eden kullanıcılar ürünün fiyat performans açısından çok iyi olduğunu da yorumlarına ekliyor. Aynı zamanda diğer kullanıcıların makinenin hazırladığı kahvelerin çok lezzetli olduğunu söylediğini de belirtmekte yarar var.

Conclusion

Eğer tek ya da iki kişilik kahveler hazırlamak istiyorsanız, yoğun ve hızlı bir hayatınız varsa bu ürünü termos bardağı ile birlikte çok pratik bir şekilde kullanabilir, dışarıdan kahve alma derdinden de kurtulabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top