Poor Viaggio Travel Iron Review: 10 Plus Features!

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü incelemesi: Sık sık yolculuk eden ve bolca iş seyahatlerine çıkan kişiler için mükemmel bir ürünle karşınızdayım: Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü! Kompakt ve kolay taşınabilir bir ürün olan Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü, küçük bir ütü olmasına karşın, geleneksel ütülerin performansını aratmıyor. Ama bunun da öncesinde Fakir seyahat ütüsü, her yere kolayca götürülebiliyor olmasıyla öne çıkıyor.

Özellikle de iş seyahatine çıkan ve ani toplantılarsa katılan kişilerin kıyafetlerinde kırışıklık problemi yaşamaması için pratik bir ütü deneyimi sunuyor. Böylece iş insanlarının prezantabl görünümlerini korumalarını sağlıyor. Tüm özellikleriyle birlikte Fakir Viaggio Seyahat ütüsü hakkında detaylı bir inceleme için okumaya devam edin!

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü İncelemesi

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü Tasarımı

Kaliteli seramik tabanı sayesinde her kumaş yüzeyinde kullanılabilen Fakir Viaggio seyahat ütüsü, tasarım açısından oldukça kompakt ve pratik bir yapıya sahip. Adı üstünde seyahatlerde rahatça taşınabilmesi için her detayın düşünüldüğü ürün, özellikle arka tuşuna basarak kapanan tutma sapı ile öne çıkıyor. Buna ek olarak katlanabilen kablo özelliği sayesinde valizlerle daha küçük bir alanı kaplıyor.

Ürünün kırmızı, pembe ve mor başta olmak üzere farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Kendisi gibi küçük bir kutu ile kullanıcılara gönderilen Fakir Viaggio seyahat ütüsünü, ambalajından çıkardığınız gibi prize takıp deneyebilirsiniz. Cihaz, nasıl kullanılacağına dair bilgiler veren bir kullanım kılavuzu birlikte gönderiliyor. Kılavuzu okuyup, ütü işlemine kolayca başlayabilirsiniz.

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü Kutu İçeriği

Cihazın kutusunda, yukarı da belirtildiği gibi bir kullanım kılavuzu ve ürünün kendisi yer alıyor.

Fakir seyahat ütüsü
Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü İncelemesi

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsünün Öne Çıkan Özellikleri

 • Fakir Viaggio seyahat ütüsü özellikleri: Geleneksel ev tipi ütülere göre çok daha küçük ve daha hafif olan Fakir Viaggio seyahat ütüsü, kompakt ve hafif yapısıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Katlanabilir sapı sayesinde, her valizin içine kolayca yerleştirilebiliyor.
 • Küçük bir cihaz olmasına karşın performansından ödün vermeden çalışan Fakir seyahat ütüsü, devamlı buhar teknolojisi sayesinde kıyafetleri, geleneksel ütüleri aratmayan ipeksi bir düzlükte ütüleyebiliyor. Hem de yalnızca birkaç dakikada kıyafetler kırışıklarından kurtulup, dümdüz bir görünüm kazanıyor.
 • Devamlı buhar teknolojisi özellikle kalın kumaşların ütülenebilmesi adına önem taşıyor. Fakir’in avantajlarından biri de devamlı buhar özelliğini kıyafetlerin yapılarına göre ayarlayabilmesi… Şöyle ki kolay ütülenebilecek kumaşlar için düşük buhar ayarı; kalın ve üzerinde çalışması zor kumaşlar içinse yüksek buhar ayarında çalıştırılabiliyor.
 • Fakir seyahat ütüsü 2,5 metre uzunluğundaki güç kablosu sayesinde, özellikle otel odalarındaki ulaşılması zor prizlere kolayca ulaşabiliyor. Sert bir zemin bulunduğunda, hemen ütü işlemine başlanabiliyor. Kıyafetlerin rahatça ütülenebilmesi için ütü kordonu 360 derece dönebiliyor.
 • Ürün, ekstra kaygan seramik tabanı sayesinde kıyafetlerin üzerinde kolayca kayıp, kırışıkları anında düzleştirebiliyor. Ayrıca Fakir seyahat ütüsü seramik tabanı sayesinde pamuklu ya da sentetik fark etmeksizin hemen her kumaş tipi üzerinde ve de düğmeli dar noktalarda dahi kullanılabiliyor.
 • Ayarlanabilir sıcaklık seviyelerine sahip olan seyahat ütüsü, istenen ayarda çalışabiliyor. Bunun için istediğiniz sıcaklık seviyesinde termostatı ayarlamak ve buhar tuşuna basmanız yeterli oluyor. Düşük sıcaklık derecesini hassas kumaşlar, yüksek sıcaklık derecesi ve maksimum buhar özelliğini zor ütülenen sert kumaşlarda kullanabilirsiniz. İşe yaradığını göreceksiniz!
 • Fakir Viaggio seyahat ütüsünün öne çıkan bir diğer özelliği su damlatmaması ve kireç önleyici bir yapıya sahip olmasıdır. Ürün, bu sayede ütülerin en büyük problemlerinden biri olan kireci önleyip, sarı leke oluşumunu engelleyebiliyor.
 • Üründe aynı zamanda şok buhar özelliği de bulunuyor.
Fakir Viaggio seyahat ütüsü
Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü İncelemesi

Technical Specifications

 • Voltaj Ayarı 1: 100 – 127V / 750 – 1200 W
 • Voltaj Ayarı 2: 220 – 240V / 900 – 1100 W
 • Şok buhar oranı her basışta 0,5 g
 • Devamlı buhar oranı 15 g/dk
 • Seramik taban
 • Ayarlanabilir termostat
 • Güç seviyesi: 1200 W
 • Buhar ayarı
 • Dikey buhar çıkışı
 • 360° kordon çıkışı
 • 2,5 metre güç kablosu
 • Katlanabilir tutma sapı (Ürünün arkasındaki tuşa basıldığında katlanmaktadır)

Pros

 1. Kolay taşınabilir olması
 2. Katlanabilir sağı ve kompakt yapısı
 3. Hızlı ütüleme etkisi
 4. Su damlatmaması ve kireci önlemesi
 5. Uzun kablosu sayesinde prizlere erişebilmesi
 6. Küçük olması sayesinde hemen her valize kolayca sığabilmesi
 7. Seyahat ütüleri açısından çok daha iyi bir performans göstermesi
 8. Kolay kullanım özelliği
 9. Devamlı buhar teknolojisi
 10. Ayarlanabilir sıcaklık derecesi
Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü İncelemesi
Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü İncelemesi

Minuses

Fakir Viaggio seyahat ütüsünde maalesef, otomatik kapanma güvenlik önlemi bulunmuyor. Dolayısıyla ütüyü prizde unutmamaya çalışın!

Conclusion

Fakir Viaggio Seyahat Ütüsü, özellikle iş insanlarının ve sürekli seyahat eden kişilerin fazlasıyla işine yarayabilecek bir ürün. Hızlı ütüleme ve kompakt yapısı gibi pek çok çok avantaja sahip olan Fakir Viaggio seyahat ütüsü, fiyat açısından da oldukça ekonomik! Fakir Viaggio Seyahat Ütüsünün fiyatı güncel olarak ortalama 200 ila 250 TL ranging from

İlginizi çekebileceğini düşündüğüm birkaç başlık daha:

How to use a travel iron? 4 questions 4 answers!

Arzum AR690 Tripper Seyahat Ütüsü – Ürün İnceleme

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top