Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Coffee and Tea Machine Review!

Karaca, Türkiye’nin en iyi üretici markalarından biri olarak öne çıkıyor. Elektronik ev aletleri ve mutfak ürünleri alanında oldukça başarılı olan Karaca, bu kez Dünyada henüz eşi benzeri olmayan bir cihaz ile karşımızda! Tabii ki 5 içeceği tek makinede birleştiren Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesinden bahsediyoruz! Bu makine ile modunuza göre dilerseniz kahve dilerseniz çay dilerseniz de sütlü içecekler hazırlayabiliyorsunuz.

Hatta dilerseniz iki farklı içeceği aynı anda hazırlamanız da mümkün. Tüm bu özellikleriyle son zamanların gözde elektrikli mutfak aletlerinden biri olan Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi, kullanıcısına başka ne gibi özellikle sunuyor? Hep birlikte inceleyelim.

Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi - shuayip.com
Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi – shuayip.com

Examination

Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi İncelemesi

Yukarıda da belirttiğim gibi dünyada bir ilke imza atan Karaca, 5 in 1 Kahve ve Çay makinesiyle pek çok özelliği bir arada sunuyor. Tek seferde 10 fincan içecek hazırlama kapasitesine sahip olan Hatır Plus Mod 5 in 1 ile; çay, filtre kahve, közde Türk kahvesi, sütlü içecek veya yalnızca süt gibi bir dizi içecek hızlıca hazırlanabiliyor. Bu sayede, Karaca, bizleri ayrı ayrı çay makinesi, filtre kahve makinesi ya da Türk kahvesi makinesi almaktan da kurtarıyor gibi görünüyor.

Canınız ne isterse onu yapabilen ve aynı anda iki içecek hazırlayabilen makine sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebiliyorsunuz. Ürün özellikle, 5 fincan filtre kahve demleme kapasitesine sahip olan camdan yapılmış filtre kahve demliği ile de öne çıkıyor.

Makinede filtre kahvenizi demlerken diğer yandan eş zamanlı olarak 5 fincan çay ve 5 fincan közde Türk kahvesi ya da sütlü içecekler hazırlayabiliyorsunuz. Ayrıca makinenin donanımlarından biri olan aroma ayarı ile hazırladığınız içeceğin lezzetini dilediğiniz gibi arttırıp, damak tadınıza göre ayarlayabiliyorsunuz.

2. Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Çay ve Kahve Makinesi - shuayip.com
Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Çay ve Kahve Makinesi – shuayip.com

Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi’nin Genel Özellikleri

 • Hem çay hem de kahve makinesi olarak kullanılabilen ürün, kahvenizi, çayınızı veya Türk kahvenizi nasıl istiyorsanız öyle hazırlar.
 • Ürün, tek seferde 10 fincan kahve veya çay hazırlama kapasitesine sahiptir.
 • Filtre kahve yaparken veya çay demlerken eş zamanlı olarak köz tadında Türk kahvesi ve sütlü içecek hazırlama özelliği mevcuttur.
 • Kullanıcısına günün her anında hem kendisine hem de tüm aile ve misafirlerine kolayca kahve hazırlayabilme imkanı verir.
 • Moduna göre 5 farklı içeceği tek bir makinede hazırlayabilirsiniz. Bu içecekler; Filtre kahve, çay, süt, sütlü içecek çeşitleri ve közde Türk Kahvesinden oluşmaktadır.
 • Ürünün filtre kahve için özel bir cam demliği bulunur. Bu cam demlikte 5 fincan filtre kahve veya çay demleyebilir, eş zamanlı olarak cezvesinde 5 fincan Közde Türk Kahvesi pişirebilirsiniz. Veyahut da sütlü içecekler hazırlayabilirsiniz.
 • Söz konusu demlikte çay demlemek istiyorsanız, karafın içerisinde yer alan özel çay demleme filtresini kullanmalısınız.
 • Ürünün en kullanışlı özelliklerinden bir diğeri de aroma ayarıdır. Aroma ayarı sayesinde filtre kahvenin lezzetini arttırabilir, kahvenizin tadını damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz.
 • Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi 1385 Watt çalışma gücüne sahiptir. Bu oran Türk kahvesi modunda 735 Watt; filtre kahve modunda ise 600 Watt’tır.
 • Filtre kahve veya Çay demleme su hazne kapasitesi 750 mililitredir.
 • Warranty period of the product: 2 years warranty.
 • Damlama emniyeti: Var (Temizlik açısından kullanım kolaylığı sağlar. İstenmeyen lekelerin oluşmasını önler.
 • Otomatik kapanma: Var (Cihaz çalışmadığı zaman otomatik olarak kapanarak kendisini güvene alır)
 • Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Çay ve Kahve Makinesi fiyatı güncel olarak ortalama 1300 TL civarındadır. Fiyatlar zaman zaman düşebildiği gibi artma ihtimali de vardır.
Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi - shuayip.com
Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Kahve ve Çay Makinesi – shuayip.com

Conclusion

Bir dizi özelliği tek bir cihazda bulmak isteyenler için ideal bir ürün olan Karaca Kahve Makinesi, fiyat açısından pahalı gelebilir. Fakat düşündüğünüzde tek bir makineyi satın alarak, aslında bir dizi ürünü de bir arada almış oluyorsunuz. Nasıl mı?

Şöyle ki Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Çay ve Kahve Makinesi ile hem bir çay makinesi hem bir Türk kahvesi makinesi hem de bir filtre kahve makinesi satın almış oluyorsunuz. Bu özellikleri düşünüldüğünde fiyatı makul bile sayılabilir. Tabii ki herkes aynı verimi alabiliyor mu, orası tartışılır… Aranızda Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 Çay ve Kahve Makinesi kullananlar varsa deneyimlerinizi mutlaka bizimle paylaşın!

İlginizi çekebilecek farklı başlıklarımız:

Best Filter Coffee Machine Brands: 4 Products with Different Equipment!

Which is the Best Turkish Coffee Machine? 4 Different Options!

Vestel Keyif K2001 Coffee Machine Review: All the Information You Need!

BKK 2104 Coffee Grinder: Beko Coffee Grinder Review!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top