Sinoz 24k Gold Eye Contour and Face Care Serum Review: Detailed!

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu İncelemesi: Sinoz, yüz ve cilt bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Kozmetik alanından oldukça fazla takipçi olan Sinoz, birbirinden farklı ürünleriyle varlığını sürdürmeye devam ediyor. Sinoz’un pek çok ürünü incelemeye değer; fakat bu içeriğimde sizler için inceleyeceğim ürün Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu! Tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin!

Examination

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu İncelemesi

Sinoz 24k Altın Yüz Bakım Serumu Genel Özellikleri

Sinoz 24k Altın Yüz Bakım Serumu, içerisinde bulunan hidrolize kolajen sayesinde cildinizdeki kırışıklara ve ince çizgilere dolarak daha sıkı, pürüzsüz ve genç görünüm elde etmenize yardımcı olur. Kolajen, hali hazırda vücutta bulunan lakin zaman içerisinde, kötü beslenme, sigara, alkol, güneş gibi çevresel faktörlerin de etkisiyle azalan; cildi sıkı, canlı ve genç tutan bir proteindir.

Sinoz 24k altın yüz bakım serumu, kaz ayakları olarak adlandırılan ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, ağız çevresi, alın ve kaş ortasındaki ince çizgileri, gıdı ve boyun sarkmalarını önlemeye çalışır.

Sahip olduğu formüldeki özler sayesinde, kullanıcısına ışıl ışıl ve sıkı bir cilt sunar.

Sinoz 24k altın yüz bakım serumu, içeriğinde bulunan hyaluronik asit ile birlikte, cildinize ihtiyacı olan nem desteğini verir ve cildinizi yeterli nem seviyesinde tutar.

Düzenli kullanıldığı takdirde içerdiği bileşenler ve altın tozları sayesinde, cildin ışıltısını arttırmaya, yaşlılık belirtilerini önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu
Sinoz 24k Gold Eye Contour and Face Care Serum Review: Detailed!

Sinoz 24k Altın Yüz Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

Altın jel serum, yeterli miktarda, göz çevresi hariç olmak üzere, önceden temizlenen yüze, günde iki defa dairesel hareketlerle uygulanmalıdır.

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi Bakım Serumu Genel Özellikleri

Sinoz altın göz çevresi bakım serumu ile bakışlarınızda altın etkisi hissedeceksiniz desek, abartmış olmayız! Zira İsviçre elması kök hücresini, altın parçacıklar ile teknolojik ortamda birleştiren Sinoz 24k altın göz çevresi bakım serumu, göz çevresi bakımında yeni bir çağ açabilecek bir üründür.

Sinoz 24k altın göz çevresi bakım serumu, kök hücre teknolojisi ile üretilen İsviçre elması özünün mucizevi etkisi ve içeriğindeki Makademya çekirdeği yağı, vitamin b3, panthenol, hyalüronik asit, tere özü ve tabi ki saf altın parçacıkları ile etkili göz çevresi bakımı sağlar.

Altın göz çevresi serumu, göz çevresi lekelenmeleri, gözaltı ton farkları ve göz çevresinde yer alan elastikiyet kaybı görünümünü minimize etmeyi amaçlar. Düzenli kullanıldığı takdirde beslenmiş, neme doymuş bir göz çevresi ile elastikiyet kaybı gözle görülür düzeyde hafifler.

Altının yenileyici etkisi hyalüronik asidin besleyici yapısı ile birleşince etkin bir içerik sunar. İnce çizgi görünümü üzerinde hassas bir çalışma gerçekleştirir. Yaş almaya bağlı kırışıklıkların önüne geçmek için ideal bir yardımcı üründür.

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu
Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu – Shuayip.com

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

 • Yüzünüzü temizledikten sonra Sinoz 24k altın göz çevresi bakım serumunu göz çevrenize masaj yaparak uygulayın. Serumu, günde 2 kez sabah ve akşam düzenli olarak kullanmaya çalışın.
 • Uygulamadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olun.
 • Altın göz çevresi bakım serumunun etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Daha etkili bir sonuç almak için Sinoz 24k altın göz çevresi bakım serumunu, yine Sinoz markasına ait bir cilt bakım ürünü olan Sinoz altın göz çevresi maskesi ve Sinoz 24k altın yüz bakım serumu serisi ile birlikte kullanın.
 • Aktif bir şekilde kullanırsanız, kısa sürede gözle görülür etki fark edebilirsiniz.
 • Göz çevresi bakım serumu her cilt tipi için uygundur. Bu sayede dileyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu
Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu – Shuayip.com

Uyarılar

 • İçerik yetişkinlere özeldir. Dolayısıyla çocukların ulaşamayacağı, serin bir yerde saklanmalıdır. Kullanım talimatlarına harfiyen uyulmalıdır.
 • Bu ürünlerin hiçbiri içilmemelidir.
 • Göz ile temas etmemelidir. Eğer temas olursa gözler bol ılık su ile yıkanmalıdır.
 • Alerjik geçmişi olanların kullanım öncesi ürünü test etmeleri önerilir. Test için üründen bir parça alıp bilek içine sürebilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra tepki vermemeniz halinde ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat vücudunuz tepki verirse, ürünü kullanmamalı ve hatta mümkünse bir dermatoloğa görünmelisiniz.
 • Ürün içeriğinde altın ve doğal bileşenler olduğundan fazla bekletilmesi uygun değildir. Bekletilmeden düzenli olarak kullanılması, raf ömrünün geçirilmemesi tavsiye edilir.
 • Söz konusu ürün bir ilaç değildir. Yalnızca kozmetik bir üründür.

Conclusion

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu incelemesi burada sona eriyor. Son olarak fiyatına değinmek gerekirse Sinoz 24k Altın Göz Çevresi & Yüz Bakım Serumu fiyatı (iki ürün birlikte) ortalama 80 TL civarında seyrediyor. Aranızda Sinoz bakım ürünlerini daha önce kullananlar ve deneyimleyenler varsa edindiğiniz sonuçları bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Other topics that may interest you: Cilt Bakımına Dair 6 Öneri Are Skin Whitening Creams Harmful? Pay Attention to These 4 Items! The Most Effective Cellulite Cream Brands: 3 Different Models!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top