What are the Benefits of Supradyn Energy Focus? 10 Known Benefits!

Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir? Piyasadaki en meşhur dietary supplementsın başında Supradyn Energy Focus geliyor. Supradyn, genel hatlarıyla, yoğun iş temposu ve stresli çalışma dönemleri gibi vücudumuzun yorgun düştüğü durumlarda bağışıklık sistemimize destek olan yardımcı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Supradyn Energy Focus Nedir?

Supradyn Energy Focus Nedir? 9 mineral, 12 vitamin ve 2 ilave bileşenden oluşan Supradyn Energy Focus’u bir çeşit multivitamin olarak değerlendirebiliriz. Supradyn, özellikle enerji düşüklüğüne etki ediyor. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde, vücudun enerji seviyesini arttıran ürün, uzun süre dinç kalmamızı sağlıyor.

Vücut fonksiyonlarının olması gerektiği gibi iyi bir şekilde çalışmasını sağlayan ve bağışıklık sistemini güçlendiren Supradyn Energy Focus, sürekli hareket halinde olan insanlar için müthiş bir enerji kaynağı oluyor.

Supradyn Energy Focus
Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir?

Supradyn Energy Focus Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Supradyn Energy Focus, bir ilaç değil; yalnızca vitamin desteği sağlayan takviye edici bir gıdadır.
 • Multivitamin, Mineral ve Ginseng ile vücut sistemine destek olan ürün, Bayer firması tarafından üretilmektedir.
 • Herkesin rahatça kullanabileceği şekilde üretilen Supradyn, tablet, saşe ve efervesan olarak üç farklı formda tüketiciye sunulmaktadır.
 • Söz konusu ürün, gün içinde almanız gereken mineral ve vitaminler gibi bağışıklık sisteminizi güçlendiren maddeleri, bir adet kapsül şeklinde almanızı sağlar.
 • Daha dinamik hissetmenizi sağlamak için gereken tüm içeriğe sahiptir. Dolayısıyla enerjinizi yenilemenize ve gün boyu enerjik kalmanıza yardımcı olur.
 • Gün içerisinde yeteri kadar sebze ve meyve tüketemiyorsanız, çok çalışıp, koşuşturup yoruluyorsanız, Supradyn tam size göre! Zira bu bitkisel vitamin sayesinde bağışıklık sisteminizi ayakta tutup, hastalıklardan korunabilirsiniz.
 • Supradyn Energy Focus’u, yalnızca hastalandığınızda değil; dilediğiniz her gün kullanmanız mümkün. Hem bu sayede mevsim geçişleri gibi insan sağlığını etkileyen dönemlerde hasta olma riskinizi en aza indirebilirsiniz.
 • Gelişme çağındaki çocuklar ve bebekler için uygun değildir. Çocukların ve bebeklerin doğal yolla vitamin ve mineral desteği alması gerekir. Dolayısıyla bu tip takviye edici gıdalar çocuklara veya bebeklere verilmemelidir.

Supradyn Energy Focus Fiyat Bilgisi

Genellikle 30 adet film kaplı tablet şeklinde, eczanelerde ve alışveriş mecralarında satılan Supradyn Energy Focus’un fiyatı güncel haliyle 99,0 TLis.

Supradyn Energy Focus Nasıl Kullanılır?

Supradyn, tablet şeklindeyse, her gün tok karnına, 1 bardak su ile kolayca alınabilir. Suda eriyen bir formdaysa, yine tok karnına bir bardak suyun içine atılıp, eritilerek içilebilir.

Supradyn Energy Focus
Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir?

Supradyn Energy Focus’un İçinde Neler Bulunur?

Supradyn Energy Focus’un içinde aşağıda sıralanmış olan mikro besinleri bulunuyor:

 • Mineraller: Bakır, çinko, demir, iyot, kalsiyum, magnezyum, manganez, molibden And selenyum
 • Vitaminler: A vitamini, B12 vitamini, B1 vitamini (tiamin), B2 vitamini (riboflavin), B3 vitamini (niasin), B5 vitamini, B6 vitamini, B7 vitamini (biotin), C vitamini, D vitamini, E vitamini ve Folik asit (B9 vitamini)
 • Bileşenler: Ginseng ve polyphenols

Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir?

 1. Vücuttaki kalsiyum eksikliğini gidererek kemikleri güçlendirir ve olası kas ağrılarının önüne geçer.
 2. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde saçları besler ve saçların uzamasına yardımcı olur.
 3. Meyve ve sebzelerden elde edilen enerjiyi tek başına vererek, günlük enerji ihtiyacını büyük oranda karşılar.
 4. Dökülme ve morarma gibi cilt problemlerini giderir. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde cildi nemlendirerek daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.
 5. Kan değerlerini olması gerektiği gibi düzenleyerek, eklem ve baş ağrısını hafifletir.
 6. Kansızlık sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
 7. Düzenli kullanıldığı takdirde mide yanması ve hazımsızlık gibi mide sorunlarının önüne geçer.
 8. İçinde bulunan Lif ve C vitamini sayesinde, bağırsaklarınızı rahatlatır ve kabızlığın önüne geçer.
 9. Vücudu zararlı maddelere karşı korur ve vücuttaki enfeksiyonları temizler.
 10. Strese iyi gelir ve depresyon riskini azaltır. Depresyonu tetikleyen en önemli sebeplerden biri vitamin ve mineral eksikliğidir.
Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir?
Supradyn Energy Focus Faydaları Nelerdir?

Supradyn Energy Focus Kilo Aldırır Mı?

Supradyn Energy Focus’un kilo aldırmak gibi bir etkisi olmasa da vücudun vitamin ve mineral ihtiyacını karşıladığı için vitamin eksikliğinden kaynaklanan iştahsızlık problemini çözecektir. İştahınızın açılması halinde sağlıklı beslenmeye devam ederseniz, kilo alma olasılığınızı da ortadan kaldırmış olursunuz.

Bununla birlikte Supradyn, metabolizmayı hızlandıran bir etkiye de sahiptir. Dolayısıyla vücuda alınan yağ ve karbonhidratı kolayca sindirip, yakmanıza yardımcı olacaktır. Bu sebeple kilo alımının da önüne geçebilecektir.

Conclusion

Supradyn Energy Focus, özellikle de Covid-19 döneminde önemli bir takviye edici gıda olarak popülaritesini arttırmıştır. Vücuda çeşitli faydaları olduğu ortada; fakat bu tip takviyeleri kullanmadan evvel mutlaka bir doktora başvurulmalıdır. Çünkü vücudun vitamin takviyesine nasıl bir tepki vereceğini bilmek mümkün değildir.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm bazı içerikler:

Takviye Edici Gıda Nedir? Gıda Takviyeleri Zararlı mı?

Probiyotik Nedir? Faydaları Nelerdir? Hangi Gıdalarda Bulunur?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top