Tchibo Cafissimo Easy: On the Market with its New Design

Uzun süredir çok satan kapsüllü kahve makinelerinden biri olan Tchibo Cafissimo kafelerde içilen profesyonel kahve deneyimini evimize getiriyor. Espresso bazlı kahvelerden çaya kadar farklı içecekleri hazırlayabilen bu makine şimdi mutfaklarımıza şıklık katmak için yeniden tasarlandı ve çiçek desenli bej rengiyle raflara yerleşti. Sınırlı sayıdan üretilen ve diğer modellerle aynı fiyattan satılan bu ürün kahve severlerden de büyük ilgi görüyor. Bugünkü yazımda sizin için bu çok sevilen ürünün özelliklerini detaylı olarak inceledim. Bakalım Tchibo Cafissimo kapsül kahve makinesi bize neler sunuyor!

Featured Details

  • Tek kapsülle en on çeşit içecek hazırlama kolaylığı
  • Pratik kullanım imkanı
  • Yerden kazandıran şık tasarım
  • Dokuz dakika sonra otomatik kapanma
  • Büyük ve küçük bardaklara ayrı çıkartılabilir raf

jpg tchibo 1 | Shuayip.com
Easy

Tchibo Cafissimo Easy’nin Özellikleri

Makinenin özelliklerine detaylı olarak baktığımızda ilk karşımıza çıkan özelliği modern ve şık tasarımı oluyor. Pek çok işlevi olan bu makine aynı zamanda mutfağımızın estetiğini bozmayacak şekilde üretildi. Tezgahta fazla yer kaplamadığı için evi büyük olmayanlar için de uygun.

Bu kapsül kahve makinesi espresso, caffe crema, filtre kahve, Americano, latte ve çay gibi çok çeşitli içecekleri tek bir haznede hazırlayabildiği için herkesin damak tadına hitap ediyor diyebiliriz. Ayrıca Tchibo’nun kendi kapsüllerinden istediğiniz aroma ve çekirdek özelliğine sahip versiyonları tercih edebilirsiniz.

Üç basınçlı demleme sistemi ile farklı basınçlarda demleme yapabilir ve kahvenizin tadını da aromasını da kişiselleştirmesine olanak tanır. Evinizde kendinizi harika bir kafede içeceğinizi yudumluyormuş gibi hissedecek ve bu konforun tadını çıkartacaksınız.

Aroma sızdırmaz özellikte olduğu için yapılan içeceklerin ne tadı ne de kokusu kapsülün içindeki gibi bardağa aktarılır. Üç farklı seçim butonunu kullanarak istediğiniz kapsülü hazırlar. İçecek kapasitesi 30 ile 250 mililitre arasındadır. Otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde dokuz dakika sonra kapanarak güvenli bir kullanım imkanı sağlar.

curcuma1 tchibo 2 | Shuayip.com
Easy

Technical Information

Bu ürün genişlik, derinlik ve yükseklik olmak üzere 12 x 32 x 24.4 santim ölçüsündedir.

Ağırlığı 3 kilogramdır.

1250 Watt güç kullanır.

80 santim kablo uzunluğuna sahiptir.

Önceden ayarlanabilir demleme özelliği vardır.

Yeni çıkan çiçek desenli bej rengi dışında farklı renk seçenekleri ile satılmaktadır.

12 santim genişliğinde bir yere yerleştirilebilir.

Dört kapsüllük kap hacmi vardır.

Fincan yüksekliği ise 12.5 santimdir.

Su tankı yukarıdan çıkarılarak kolayca temizlenir.

Kapsül kabı önden çıkar.

Otomatik kireç çözme ekranı bulunmaktadır.

Süzgeç, damlama ızgarası, damlama tepsisi gibi aparatları bulaşık makinesinde de elde de yıkanabilir.

Ekstra

  • Bu makine için özel olarak hazırlanan Blonde Roast kapsüller ürünün en iyi hazırladığı kahvelerdir. Firmanın çıkarttığı bu kahve çeşidi meyvemsi ve yumuşak bir içime sahiptir.
  • Evde mükemmel kahve keyfi için bu kapsüllerden satın alabilir, Easy makinesi ile harika içecekler hazırlayabilirsiniz. Üç demleme basıncı bulunduğu için her içeceği kendi özelliğine göre hazırlamaktadır.
  • Kireç çözme göstergesi makinenin uzun ömürlü olmasına olanak tanır. Yüzde yüz geri dönüştürülebilir kapsüllerle çalıştığı için çevre dostu olduğunu söyleyebiliriz.
  • Ürünün kırmızı, bej, gri, beyaz, siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatı ise 849 liradır. Bu makine ile harika kahveler hazırlayabileceğiniz özel üretim Blonde Roast kahvelerin fiyatı ise 10 kapsül 39.95 şeklindedir.

User comments

Bu ürünü kullanan kişilerin yaptığı yorumlara göz attığımızda ilk fark ettiğimiz şey alanların genelde as pişman olmadıklarını ifade etmesi oluyor.

Makineyi kullananlar hem pratik hem de işlevsel olduğunu ifade ediyor. Temizliğinin kolay olması da onu öne çıkartan özelliklerinden biri.

Ayrıca İtalya’daki kadar iyi kahveler yapmanızı sağlayan bu makine herkesin damak tadına hitap ettiği için tek yaşayanlara da kalabalık ailelere de uygun.

Benzer modellere göre çok daha iyi performans gösterdiğinden kullananlar oldukça memnun görünüyor.

Tchibo şubelerinden kolayca satın alabileceğiniz ya da isterseniz internet mağazasından sipariş verebileceğiniz bu makinenin tek dezavantajı kapsül olarak sadece firmanın kapsülleriyle çalışıyor olması olabilir.

You May Be Interested In:

French Press ile Kahve Yapmanın 10 Püf Noktası

Coffees Suitable for Cold Days: 4 Delicious Recipes

What is Coffee Fortune Telling? How to Care? See the Future in 3 Steps!

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Coffee Machine

Top 3 Capsule Coffee Brands

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top