Beurer FM 60 Shiatsu Foot Massager Sold with Tchibo Assurance

Şehir hayatında stresimizin giderek artması ve bazı durumlarda kendi kendimize rahatlama tekniklerinin işe yaramaması bizi farklı yöntemleri denemeye yönlendiriyor.

Bu yöntemlerin en başında gelenlerden biri de refleksoloji. Bu teknik alternatif bir masaj yöntemi olarak biliniyor ve vücudumuzun tamamen gevşemesi için etkili bir şekilde kullanılabiliyor.

Bu masajı alanında uzman kişilere yaptırabileceğimiz gibi günümüzde üretilen yeni nesil ürünlerden de yararlanabiliriz. Tchibo firması bu ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan medikal aletleri satan en güvenilir markalardan biri. Firmanın mağazalarından ya da internet satış ağından düzenli olarak kullanabileceğimiz etkili bir alet almamız mümkün.

Çok satan ve sevilen ürünlere baktığımızda ilk sıraların başında refleksoloji sistemine uygun şekilde üretilen Beurer FM 60 Shiatsu ayak masaj aleti karşımıza çıkıyor. Tchibo güvencesiyle satılan bu alet farklı fonksiyonları bir arada uygulayabilme özelliği ile düzenli olarak refleksoloji masajı yaptırmak isteyen kişilerin gözdesi haline geldi diyebiliriz.

Tchibo güvencesiyle satılan bu ayak masaj aleti günlük kullanım için çok uygun.
Beurer FM 60 Shiatsu

Tchibo’nun Satışa Sunduğu Beurer FM 60’ı Deneyebilirsiniz

Tchibo uzunca bir süredir Türkiye’de Beurer markasının medikal ürünlerini satışa sunuyor. Almanya merkezli bir marka olan Beurer 1919 yılından bu yana sağlık teknolojileri sektöründe çalışan oldukça köklü firmalardan biri. Firmanın satışa sunduğu ürünler arasında masaj aleti, ışıklı makyaj aynası, mutfak tartısı, nem ölçer gibi aletler bulunuyor.

Oeko-Tex 100 uluslararası standartlarına uygun şekilde üretilen Beurer ürünlerini Tchibo’nun güvenli satış ağı üzerinden uygun bir şekilde temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Technical Specifications

Tchibo güvencesiyle satılan Beurer FM 60 Shiatsu ayak masaj aletinin özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan bu aletin kan dolaşımını canlandıran refleksoloji masajı yapabilme fonksiyonu oluyor.

Yorgun ayakların tamamen gevşemesini ve rahatlamasını sağlayan bu aletin tam on sekiz (18) masaj başlığı var. Bu da ayağın farklı noktalarına uygun şekilde masaj yapabildiği anlamına geliyor.

Ayrıca aletin ısıtma işlevini devreye sokarak sıcak masaj yapmanız ve bu rahatlığın tadını çıkartmanızda mümkün. Özellikle gün içinde uzun süre ayakta kalan ve akşam eve döndüğünde ayakları ağrıyan kişiler için bu işlev oldukça etkili olacaktır.

Bu ürünün en çok öne çıkan diğer özelliklerinden biri de iki farklı masaj ayarının bulunması. Bu iki ayarın hangisi size daha uygunsa onu seçebilir ve hızlı ya da yavaş bir masaj yaptırabilirsiniz.

Bu aleti ayaklarınızla kolayca kullanabileceğiniz için ürünün kullanımı sırasında ekstra çaba harcamanız da gerekmeyecek. Kolay kullanım için özel tasarlanan bu aletin yüksekliğini ayağınızla kendinize uygun şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Aletin hava geçirgen örgü kumaş yüzeyi ürünün çok daha hijyenik kalmasını sağlıyor.

Ürünün yine rahat kullanım amacıyla özel olarak tasarlanmış bir kablo saklama alanı mevcut.

Düğmesinin üzerindeki LED göstergesi sayesinde kullanmak istediğiniz fonksiyonu kolayca görebiliyor, isteğiniz doğrultusunda seçim yapabiliyorsunuz.

Bu aletin satış fiyatı ise 1.040 lira. Benzer modellere göre biraz daha pahalı olsa da ürünün kullanıcılarına sağladığı üst seviye masaj deneyimi onu diğerlerinin önüne geçiriyor.

beurer fm 60 shiatsu ayak masaj aleti kc6831265 1 df264994436948e0a7d21df49135e295 tchibo 2 | Shuayip.com
Rahatlığın Tadını Çıkartın

User comments

Beurer FM 60’ın kullanıcı yorumlarına baktığımızda ürünü alanların genel olarak oldukça memnun olduğunu görüyoruz.

Pek çok kişi ürünün bağımlılık yaptığını ve insanı çok rahatlattığını söylüyor.

Olumsuz yorumlarda ise aletin ekstra bir taşıma çantası olması gerektiğini düşünenler var. Farklı satış kanallarında konuyla ilgili yorum bırakanlar ürünü bir yerden bir yere taşırken problem yaşadıklarını ifade ediyorlar.

Eğer ayaklarınız sık sık ağrıyorsa ve ayaklarınıza düzenli olarak masaj yaptırmak istiyorsanız böyle bir ürün almayı düşünebilirsiniz. Sık sık dışarıda masaj yaptırmak yerine evinizin konforunda canınız ne zaman isterse bu aleti kullanabilir ve gevşeyebilirsiniz.

Refleksolojinin Faydaları

Peki böyle bir alet alırsam ve düzenli olarak ayaklarıma masaj yaptırırsam bunun bana ne gibi bir yararı olur diye düşünüyor olabilirsiniz. Aklınızdaki bu tip soru işaretlerini gidermek için yazımın sonunda sizin için refleksoloji ile ilgili kısa bir derleme yapmak istedim.

Genel tabiri ile ayak masajı olarak bilinen bu masaj vücut enerjimizin dengeli bir şekilde diğer organlarımıza yayılmasını sağlar. Bu sayede ayaklarımıza yapılan masaj tüm bedenimizin gevşemesine olanak tanır. Enerji akışımızın dengeli hale gelmesi zihnimizin de rahatlamasına yardımcı olur.

Ayrıca masaj sonrasında organlarımızdaki enerji tıkanıklıkları ortadan kalkar ve bağışıklık sistemimiz de güçlenir. Uzakdoğu tıbbının en sık kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olan bu yöntem hem gündelik hayatın stresinden kurtulmamız hem de vücudumuzdaki toksinlerden arınmamız açısından çok etkili bir teknik.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top