Vestel SB9001 Mini Refrigerator

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerimizde kullandığımız eşyalar da daha işlevsel hale gelmeye başladı. Vestel gibi alanında uzman markaların ürettiği çok fonksiyonlu ev aletleri arasında beyaz eşyalar da var. Mini buzdolapları da bu kategoriye dahil.

Özellikle evinde yeterince yeri olmayan kişilerin tercih ettiği mini dolabı modelleri farklı amaçlara da hizmet edebiliyor. Vestel SB9001 mini buzdolabı da yeni nesil sistemlerle donatılmış tasarımı ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların çok sevdiği ürünler arasında yer alıyor.

Bugünkü yazımda böyle bir beyaz eşya almaya ihtiyacı olan kişiler için Vestel SB9001 model buzdolabını incelemek istedim. Detaylarıyla ele aldığım ürünün tüm özelliklerine göz atabilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olduğunu düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Vestel mini buzdolabı hayatınızı kolaylaştıracak
SB9001

Vestel SB9001 Mini Buzdolabının Özellikleri

Buzdolabının özelliklerine göz attığımızda ilk karşımıza çıkan özelliği otomatik sıcaklık kontrolü oluyor. Bu özelliği ile benzer modellerden daha çok öne çıkan buzdolabı sıcaklığı otomatik olarak kendisi kontrol ediyor.

Otomatik sıcaklık kontrolü özelliği buzdolabının belirli bir soğukluk seviyesine getirilse de bazı yiyeceklerde bunun işe yaramadığı durumlar içindir. Yani kısacası sizin bir buzdolabının sıcaklığını seviyesini ayarlamanız her zaman için yeterli olmayabilir. Sıcaklık düzeyi aletin içinde değişken olduğundan yiyecekler hızlı bozulabilir ya da lezzet kaybına uğrayabilir.

Bu ürünün otomatik sıcaklık kontrolü özelliği yiyeceklerin bozulma hızını yavaşlatıyor ve lezzet kaybına uğramasının da önüne geçiyor. Otomatik sıcaklık kontrol özelliğinin işe yaradığı bir diğer nokta da buzdolabı kompresörlerinin sürekli çalışması konusunda. Devamlı çalışan kompresörler çoğu zaman siz farkında olmasanız da faturanızın oldukça yüksek gelmesine neden olabiliyor.

Otomatik sıcaklık kontrolü sayesinde bu buzdolabının iç ortam sıcaklığı anlık olarak ölçülüyor, ısı ihtiyacına göre sıcaklık kendi kendisine ayarlanıyor, böylece hem yiyeceklerinizin kalitesi konusunda hem de elektrik faturaları ile ilgili endişe etmeniz gerekmiyor.

Bu modelin bir diğer önemli özelliği de değiştirilebilir kapı açılış yönü. Oldukça gelişmiş bir teknolojiden yararlanılarak elde edilen bu sistem mutfakta yer tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyor. Mesela buzdolabınız mutfağınıza göre büyükse ve bu konuda endişeleniyorsanız SB9001 mini buzdolabını tercih edebilirsiniz.

Değiştirilebilir kapı açılış yönü özelliği mutfaktaki yer probleminden tamamen kurtulmanızı sağlıyor. Mutfağınıza uyum sağlayan bu buzdolabı küçük mutfaklara küçük ürünler alınır fikrini tamamen ortadan kaldırıyor. Böylece hem kendinize uygun bir beyaz eşyaya sahip olabiliyor hem de mutfağınızın dekorasyonunu da bozmuyorsunuz.

Buzdolabının bu farklı özelliği mutfağınızın alanına göre kapağın açılış yönünün sağa ya da sola göre değiştirilebilmesini sağlıyor. Günlük rutininizdeki alışkanlıklarınıza uygun şekilde bir ayarlama yapabiliyorsunuz. Bu nedenle bu ürünü özellikle de yer sorunu olanlar tercih edebilirler.

SB9001 model buzdolabı bu kapak yönü değiştirme özelliği ile size kullanım kolaylığı sağlayacak ve mutfağınıza tam olarak uyduğu için sadece ürünün sizin için uygun olup olmadığını düşünmeniz yeterli olacak, yer konusunu dert etmenize gerek yok.

Ürünün diğer özellikleri arasında kırılmaya dayanıklı özel cam raflarının olması var. Buzdolabının içindeki raflar kırılmaya dayanıklı cam malzemeden yapıldığı için büyük ve ağır yiyecekleri koyduğunuzda da bir problem yaşamıyorsunuz. Ürünün içinde yer alan cam raf tasarımları temperli ve serigrafili olduğundan oldukça estetik görünüyorlar.

Bu buzdolabının bir diğer özelliği de kokuları birbirine karıştırmayan özel soğutma sistemi. Bu özel sistemi sayesinde soğutucu ve dondurucu bölmeler arasında oluşan koku geçişini engelliyor. Yiyecekleriniz bu buzdolabının içinde hem daha uzun süre sağlıklı kalabilecek hem de kokuları birbirine karışmadığı için lezzetleri de kaybolmayacak.

vstreonnyj mini vestel 2 | Shuayip.com
Kullanım Kolaylığı

Technical Information

Ürünün teknik bilgilerine baktığımızda hacminin 89 litre olduğunu görüyoruz. Şık tasarımı ile göz dolduran ürün beyaz renkte üretiliyor. Ses seviyesi oldukça düşük.

Buzdolabının genişliği 48, derinliği 50 ve yüksekliği de 82 santim. İçerisinde LED bir aydınlatması var. Markanın sunduğu üç yıllık bir garanti süresi var. Ürünün fiyatı ise farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 1.370 ile 1.500 lira arasında.

User comments

SB9001 buzdolabının kullanıcı yorumlarına baktığımızda ürünün genel olarak çok sevildiğini görüyoruz. Buzdolabını alıp deneyenler tam bir fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorlar.

Ayrıca ürünü firmanın kendi sitesinden alanların kargo, paketleme ve kurulum konusunda da oldukça rahat ettiklerini ifade edebiliriz. Eğer mutfağınızın alanı darsa böyle bir mini buzdolabı almayı tercih edebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top