Kalıcı Kadın Parfümleri: En İyi 3 Bütçe Dostu Ürün

Kokuların insanların hafızasında yer ettiğini düşününce parfümlerin de hayatımızda ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen ürünlerin herkesin kişisel özelliklerine göre farklı şekilde kokuyor olması da bu ürünleri daha karakteristik hale getiriyor diyebiliriz. Kalıcı parfümler uçuk fiyat etiketleriyle bilinse de aslında piyasada kaliteli ve ucuz ürünler bulmak da mümkün. Bugünkü yazımda sizin için bunlardan bazılarını detaylı olarak inceledim. Sevdiklerinize hediye alırken zorluk çekiyor ya da kendinize bütçenize uygun güzel bir koku bulamıyorsanız alışverişe çıkmadan önce mutlaka yazımıza göz atmalısınız.

Konu Başlıkları

  • Temel Bilgiler
  • Dikkat Edilecekler
  • Ürünler

Kalıcı kadın parfümleri: ucuz ürünler
Kozmetik

Koku Seçiminde Dikkat Edilecekler

Kendinize uygun doğru bir parfüm seçerek tarzınızı tamamlayabilir ve kendi karakteristik özelliklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey kokuların notalarında neler olduğunu bilmek.

Ayrıca seçim yaparken ürünü bir kere koklayıp almak yerine mutlaka bileğinize sıkıp uzunca bir süre beklemeyi tercih etmelisiniz. Bu sayede size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer fazla bekleyecek zamanınız yoksa bileğinizin iç kısmına sıkın.

Bileğin iç kısmında kan akışı daha hızlı olduğundan ürünün teninize uygun olup olmadığını da çok daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin sizin yaşam koşullarına göre çok farklı şekilde kokacağını düşünerek seçim yapmanızda yarar var.

Son olarak da bir ürünü alırken doğal mı, dermatolojik olarak test edilmiş mi, alerji riski var mı bunlara bakarak karar verme sürecinizi biraz daha kolay hale de getirebilirsiniz. Şimdi sizin için derlediğim ürünlere yakından bakalım. İsterseniz bunlardan birini de tercih edebilirsiniz. Tavsiye ettiğim ürünlerin hediye olarak da çok uygun olacağını belirtmekte yarar var.

Kalıcı ve Ucuz Kadın Parfümü Önerileri

P0 kalıcı 1 | Shuayip.com
Stradivarius Our Essence

Listemizin ilk sırasında hepimizin renkli mağaza vitrinlerinden tanıdığı Stradivarius markasının güzel bir ürünü var. İçerisinde ağırlıklı olarak Lavanta, Bergamot ve Sandal Ağacı notları bulunan bu ürün aslında bayanlara uygun olarak tasarlanmış. Ancak içerisindeki farklı notalar sayesinde hem bay hem de bayanların kullanması için uygun olduğunu söyleyebilirim. Ağır bir dokusu yok. Yani her ortam için uygun.

Baharatlı aromaları sevmeyen erkeklerin de bu üründen oldukça hoşlanacağından eminim. Bu yüzden hediye seçimi yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Eşlerin ve sevgililerin bu ürünü birlikte kullanabildiğini belirtmekte yarar var.

Uzun zamandır çok satanlar listesinde yer alan bu ürünü mağazalardan temin edebileceğiniz gibi isterseniz pratik bir şekilde internetten de alabiliyorsunuz. İlk kokladığınızda çok hoş bir etki bırakıyor, sonrasında ise daha yoğun olan aromaları buruna geliyor.

Fiyatı ise 130 lira.

1 86cd5818 83a2 4f85 b979 fbb205cacfc7 kalıcı 2 | Shuayip.com
MiniSo Charming Jasmine

Hem yaz hem de kış dönemlerine uygun bu ürün tamamen bayanlara uygun. Erkeklerin pek fazla seveceğini düşünmüyorum bu yüzden eğer çift olarak aynı ürünü kullanmak gibi bir planınız varsa diğer alternatiflere yönelmenizde yarar var. Bu ürünün içinde yoğun olarak yasemin notası bulunuyor.

Yasemin çiçeklerinin ferah aroması sizi gün içerisinde her zaman canlı ve taze hissettirecek. Uzun süre üzerinizde kokmaya devam ettiğinden gün içinde sadece iki kere tazeleseniz bile oluyor. Hediye olarak da alabilirsiniz.

Bu ürünü alıp çantanızda taşıyabilir, dışarıda da rahatça kullanacağınız bir kozmetik ürünü haline getirebilirsiniz. Küçük boyutu ile seyahate götürmeye de uygun. Son dönemin trend markalarından biri olan MiniSo’nun bu ürünü de yine oldukça fazla satıyor.

Fiyatı ise sadece 40 lira.

EgLuyr4XsAAwaMY kalıcı 3 | Shuayip.com
Golden Rose Blue Azure

Listemizin son sırasında ise Golden Rose markasının çıkarttığı ürünümüz var. Blue Azure isimli bu ürün havalı paketi ile de göz dolduruyor. Öncelikle gerçekten vücudunuzda çok uzun süre kaldığını ifade edebilirim.

Genel olarak değerlendirdiğimizde meyvemsi bir aroması olduğunu fark ediyoruz. Ayrıca ilk kokladığınızda burnunuza pudra aroması da geliyor. Çiçeksi olduğu için daha naif ürünlerden hoşlananlar buna bayılacaktır.

Sadece bayanlar için özel olarak üretilen ürün erkeklerin kullanımına uygun değil, içerisinde greyfurt, armut, tutku meyvesi, Frenk üzümü, pembe biber, yasemin, manolya, misk, amber ağacı, orkide notaları bulunuyor.

Fiyatı ise 120 lira.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Su Geçirmez Bot Markaları: Çok Satan 3 Ürün

Burçlara Göre Uyku Alışkanlıkları: Hayat Kurtaracak 12 Öneri

Evinizin Güzel Kokmasını Sağlayacak İpuçları

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır