6 Başlıkta: La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi!

La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi! Avrupa’daki en popüler sivilce / akne kremlerinden biri olan La Roche Posay Effaclar Duo ile inatçı sivilcelerle savaşmak oldukça kolay ve etkili. La Roche Posay Effaclar Duo sivilce karşıtı krem, zararlı bakterileri öldürerek, gözenekleri tek bir hamlede açabilmektedir. Akne ve enfeksiyon gibi gözeneklerin tıkanmasına neden olan cilt sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefler.

Effaclar Duo, cildi temizlemek, iltihabı yatıştırmak, sivilceleri önlemek, yara izleri ve hiperpigmentasyonla aynı anda savaşmak için hem yoğun bakım bileşenleri hem de besleyici enzimler kullanır. La Roche Cilt Kusuru Görünümü Karşıtı Krem, akneyle mücadelede için yalnızca bilimsel olarak kanıtlanmış en iyi aktif bileşenleri içerir. Kullanım açısından normal ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi - shuayip.com
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi – shuayip.com

La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi

La Roche Posay Effaclar Duo Faydaları:

 • Bakım Kremi Cilt Kusuru Görünümü Karşıtı Akneye Eğilim Gösteren Ciltler için uygun olan La Roche Posay Effaclar Duo, akneyi hem yok etmek hem de yeni akne çıkmasını önlemek için bakteri ve tıkanmış gözenekler üzerinde yoğunlaşır.
 • Ciltteki kırılmaları, iltihabı ve cilt tonu eşitsizliğini etkili bir şekilde azaltır.
 • La Roche bakım kremi içerdiği yatıştırıcı bileşenlerle, sivilcelerin boyutunu ve görünürlüğünü azaltmak için iltihabı en aza indirebilir.
 • Hasarlı alanların ve hiper pigmentasyonun skarlaşmasını ve koyulaşmasını önlemeye yardımcı olur.
 • En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için güvenli bir şekilde sivilce ile mücadele eder.
 • Gözeneklerin görünürlüğünü azaltır. Hatta en aza indirir.
 • Genel cilt sağlığına odaklanan bir bakım ürünü olduğu için ana akım cilt bakımında yer alan sert tedavilerin yerini akneyle mücadele eden yumuşak bileşenler alır.
 • La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi, paraben ve alkol içermez.
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi - shuayip.com
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi – shuayip.com

La Roche Posay Effaclar Duo İçerisinde Bulunan Önemli Bileşenler

 • Niacinamide ve Piroctone Olamine, bakteriyel büyümeyle savaşır ve kusurları ortadan kaldırır.
 • LHA ve Linoleik Asit, fazla sebumu, ölü deri hücrelerini ve P. akne bakterilerini gidermek için gözenekleri tıkar ve derinlemesine temizler.
 • Yatıştırıcı, nemlendirici Termal Kaynak Suyu, cilde antioksidan faydalar sağlarken görünümdeki kızarıklıkları azaltır, yara izi ve pigmentasyon kararması ile mücadeleye destek olur.

La Roche Posay Effaclar Duo Nasıl Kullanılır?

 • Öncelikle cildinizi iyice temizleyin ve ardından kurulayın.
 • Effaclar Duo’yu cildin tüm sorunlu bölgelerine kapsamlı bir şekilde yayın ve masaj yaparak uygulayın.
 • Bu işlemi her sabah ve her gece yatmadan önce tekrar edin.
 • Gün boyunca herhangi bir nemlendirici ile cildinizi her an nemli tutun.
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi - shuayip.com
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi – shuayip.com

La Roche Posay Effaclar Duo’yu Kimler Kullanabilir?

La Roche Posay Effaclar Duo, her yaş, cinsiyet ve cilt tipi için uygundur. Bu ürünün kullanımından en çok fayda sağlayacak olanlar ise hiç şüphesiz, akneye meyilli cilde ve inatçı tıkanmış gözeneklere sahip olanlar kişilerdir.

La Roche Posay Effaclar Duo her cilt tipi için uygun mudur?

Her ten rengi farklı ve yapısal olarak hassas olabilir ancak La Roche Posay Effaclar Duo, nem seviyelerini olumsuz etkilemeden veya hassasiyete neden olmadan evrensel olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Herkes sivilce veya tıkanmış gözeneklere sahip olabilir ve La Roche Posay Effaclar Duo, cildi ağırlaştırmadan tüm cilt tiplerini gerçekten tedavi edebilen, sivilcelerden arındırabilen bir üründür.

La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi - shuayip.com
La Roche Posay Effaclar Duo İncelemesi – shuayip.com

Sonuç

La Roche Posay Effaclar Duo incelemesi burada sona eriyor. Cilt görünümünü düzenleyen, tıkalı gözenekleri açmaya yardımcı olan, sivilceye eğilimli cildinize bağlı lekelerinin görünümünü düzeltebilen La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi, her cilt tipine ve cilt rengine uygun bir üründür. Özellikle sivilceye eğilimli cilde sahip olan kişiler tarafından kesinlikle tercih edilmelidir.

La Roche Posay Effaclar Duo kullanıcı yorumları da bu konuda destekleyicidir. Çoğu kişinin kullanım deneyimleri olumludur. Peki, siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın! Son olarak: 40 ml La Roche Posay Effaclar Duo fiyatı güncel olarak ortalama 125 TL.

Yine bu alanda ilginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır