Samsung GE83X/AND Mikrodalga Fırın

Günümüzün yoğun hayat düzeninde hepimizin zaman tasarrufu yapmaya ihtiyacı var. Bu durumda da yeni nesil teknolojik cihazlar imdadımıza koşuyor. Samsung gibi alanında uzman firmaların ürettiği ev aletleri ile mutfakta da işlerimizi daha pratik bir şekilde halledebiliyoruz.

Bu yüzden ben de bugünkü yazımda hem zaman hem de enerji tasarrufu yapmak isteyenler için uygun bir ürünü incelemek istedim. Sizin için detaylarıyla anlattığım Samsung GE83X/AND model mikrodalga fırına göz atabilir ve ihtiyacınıza uygunsa hemen satın alıp işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

samsung ge83x mikrodalga firin yorumbudurcom samsung 2 | Shuayip.com
GE83X/AND

Samsung GE83X/AND Mikrodalga Fırının Özellikleri

Fırına genel hatlarıyla baktığımızda ilk karşımıza çıkan fırının seramik kaplaması oluyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olduğu için benzer modellerin önüne geçiyor diyebiliriz.

Bu ürünün özel olarak hazırlanmış siyah aynalı yapısı oldukça lüks ve estetik görünüyor. Bu sayede de mutfağınızın dekorasyonu ile uyumlu bir alet almak istiyorsanız ilk olarak inceleyeceğiniz fırınlar arasında yerini alıyor.

Tuş fonksiyonlarının bulunduğu baskılı dokunmatik ekran size hem kullanım kolaylığı sunuyor hem de fırının görüntüsünde uyum yakalanmasına yardımcı oluyor. Bu özel tasarım ekran parmağınızı hissediyor ve basit bir şekilde istediğiniz seçimi yapmanıza olanak tanıyor.

Ürünün enerji tasarrufu yapan Eco Mod sistemi bekleme konumuna aldığınızda yüzde kırka kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Özellikle de küresel ısınma problemi nedeniyle yaşanan felaketlerin arttığı ve her konuda farkındalık kazanmamızın oldukça önemli olduğu bu dönemde böyle bir çevre dostu fırın almayı tercih edebiliriz.

Fırının bir diğer özelliği de bu Eco Mod sisteminin sadece tek bir tuşla çalıştırılacak kadar basit olması, kısacası ürün komplike işlevleri pratik hale getiriyor. Bu tuşa basarak para ve enerji tasarrufu yaptığınızı bilmek sizi çok daha iyi hissettirecek.

Samsung GE83X/AND mikrodalga fırın yenilikçi bir dağıtım sistemine sahip. Yani bu da şu anlama geliyor ürünün üretiminde kullanılan yenilikçi teknoloji sayesinde fırın üçlü dağıtım sistemi ile birlikte tasarlanmış.

Üçlü Dağıtım Sistemi fırının her yerine ısının eşit şekilde dağıtılmasına olanak tanıyor. Böylece de pizzadan süte kadar çok çeşitli yiyecek ve içecekleri tamamen olması gerektiği şekilde ısıtabiliyorsunuz.

Bu işlevsel yeni teknoloji sistem fırının içinde yemek pişirmenizi de sağlıyor. Pişirdiğiniz bütün yiyeceklerin mükemmel şekilde hazır hale gelmesine ve lezzetli olmasına da yardım ediyor. Bu sistemi kullanarak fırınınızla istediğiniz yiyeceği dengeli olarak pişirebilir, tam kıvamında yemekler hazırlayabilirsiniz.

Ürünün iç kaplamasının seramik olması onu çok daha sağlıklı hale getiriyor. Hem kolay temizlenebilir olması hem de çizilmemesi sayesinde uzun süreli kullanımda performans düşüşü yaşamayacaksınız.

Seramik kaplamasını istediğiniz şekilde kolayca temizleyebilir, rengini ve dokusunu kaybetmeyen kaplama sayesinde içiniz rahat bir şekilde fırını kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu seramik yüzey çizilmeye karşı dirençli bir yapıda üretildiği için kanserojen etkisi de yok.

Samsung mutfak aletleri size yardımcı olacak
Hayatınızı Kolaylaştırın

Teknik Bilgiler

Fırınla ilgili teknik bilgilere göz attığımızda ürünün 23 litrelik bir kapasitesinin olduğunu görüyoruz. Yani bu fırında istediğiniz yiyecekleri rahatça pişirebilir, kendiniz dışında sevdiklerinize de bir şeyler yapabilirsiniz.

Ürünün güç tüketim düzeyi 1200 W seviyesinde. Boyutları ise genişlik, yükseklik ve derinlik olarak 489 x 275 x 354 mm ölçülerinde.

Fırının ağırlığı 13 kilogram. Ekranı kullanımı kolay bir LED ekran. Benzer modellerinden farklı olarak çocuk kilidi bulunuyor. Bu da ürünün çocuklu aileler için de oldukça uygun hale gelmesini sağlıyor. Evinizde küçük bir çocuğunuz varsa bu ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Dijital ve dokunmatik ekranı hem şık hem de pratik olarak kullanılabiliyor. Fırının otomatik pişirme ve buz çözme fonksiyonları da bulunuyor. Ayrıca güç seviye sayısı altı. Yani çok farklı seviyelerde kendi ihtiyacınıza uygun ısıtma ya da pişirme yapabiliyorsunuz.

Ürünün fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 800 ile 1.300 lira arasında.

Kullanıcı Yorumları

Ürünle ilgili kullanıcı yorumlarına baktığımızda ilk karşımıza çıkan bu fırını satın alanların genelde ondan çok memnun kaldığı oluyor.

Genellikle fırını Samsung’un kendi sitesinden alanlar kargo ve paketleme konusunda çok daha memnunlar. Bu nedenle eğer ürünü farklı satış kanallarından temin edecekseniz dikkatli olmanızda yarar var.

Ürünün mikrodalga ve ızgara özelliklerinin kullanıcılar tarafından çok beğenildiğini söyleyebiliriz. Sıvıları kesinlikle sıçratmadığını ifadenler ve kullanımının kolay olduğunu söyleyenler de çoğunlukta.

Fırınla ilgili yapılan tek olumsuz yorum ise ürünün ankastre kullanıma uygun olmaması.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır