Zwilling Enfinigy Kişisel Blender

Sağlıklı beslenme akımının giderek daha fazla ilgi görmeye başladığı son dönemin internette sıkça aranan ürünlerinden biri de smoothie blender makineleri. Zwilling gibi alanında uzman markaların ürettiği bu aletlerle aynı zamanda vegan ve vejeteryan içecek alternatifleri de yapabiliyorsunuz.

Sizin de gündelik hayatınızda pratik bir şekilde kullanabileceğiniz böyle bir alete ihtiyacınız varsa Zwilling Enfinigy kişisel blenderı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Evinde üst kalitede sağlıklı içecekler yapmak ve hazırladığı tarifleri dışarıya çıkarken yanına almak isteyenler için oldukça iyi bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım bu ürün bize neler sunuyor!

Zwilling Kişisel Blender ile Sağlıklı Beslenin
Pratik Ev Aletleri

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender – Temel Bilgiler

Bu ürünü baktığımızda ilk önce makinenin benzer modellerden çok daha iyi bir bıçak sistemi olduğu gözümüze çarpıyor. Markanın özel olarak tasarladığı ve pirana dişi keskinliğinde olduğunu iddia ettiği bıçak sistemleri kullanıcılarına optimum keskinlik sağlıyor.

Bu aletin içine koyacağınız tüm yiyeceklerin boyutunu en kısa sürede küçültebiliyorsunuz çünkü ürünün bıçak sistemi size optimum sağlamlıkta bir performans denetimi yaşatacak şekilde geliştirilmiş. Bu bakımdan profesyonel kalitede bir blender almak isteyenler için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çapraz bıçak sistemi ile her şeyi yüksek kalitede kesip küçülterek en lezzetli smoothieleri yapmanızı sağlıyor. Sert kabuklu yemişleri ve buz küplerini bile kesebiliyorsunuz. Bıçakları paslanmaz çelikten üretildiği için sert şeyleri kesmesi kullanım ömrünü azaltmıyor.

Ürünün BPA içermeyen özel kabını hazırladığınız tüm içecekleri dışarıya götürmek için kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Mutfağınızın şıklığına da uygun bu makinenin metalik gri ve siyah iki renk seçeneği bulunduğunu da söylemekte yarar var.

Alternatif akım kullanarak çalışan AC motoru güçlü ve yüksek bir performans elde etmenizi sağlıyor. Solingen’de üretilen özel çapraz bıçaklara sahip bu aletin iki otomatik programı bulunuyor. Bu programlar daha kısa süreli işlemler için tercih edilen pulse ve içecek hazırlamak için kullanılan smoothie ayarı.

Güvenlikli bir kilit sistemi olduğu için her ne kadar bütün yiyecekleri kolayca doğrasa da parmaklarınızın bu anlamda riske girmesine engel oluyor diyebiliriz. Bu ürün aslında sadece bir kişisel blender olmaktan çok daha öte. Farklı işlevsel özellikleri ile her türlü tarifte en akıcı kıvamı elde etmenizi sağlıyor.

Zwilling 1 | Shuayip.com
Pratik Ev Aletleri

Detaylar

Bu kişisel blenderin taşıma kabı beş yüz mililitre kapasitesindedir. Benzer modellerinden daha büyük bir hacme sahip olduğundan yanınıza daha fazla içecek almanızı sağlar.

Taşıma kabı BPA içermediği için sağlık açısından hiçbir sakıncası yoktur ve aynı zamanda dayanıklı bir malzemeden üretildiğinden çarpmalara karşı da hassas değildir. Kabın bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması da en büyük artılarından biridir diyebiliriz.

Uzun süreli kullanabilmeniz için bulaşık makinesinde yıkamamanızda yarar olduğunu ifade eden firma ürünün yıllarca kullanılabileceğini ifade ediyor. Aletin dış yüzeyinin temizliği de oldukça kolay ve pratiktir.

Ürünün entegre güvenlik sistemi aletin hazneye tam oturmadan çalışmasına engel olur ve olası tehlikeleri önler. 600 Watt gücünde çalıştığından yüksek performanslı motoru ile size en akışkan kıvamı elde etmeniz konusunda yardım eder.

Göstergelerini kullanarak ürünle istediğini her şeyi hazırlayabilirsiniz. Bu makine özel tasarımcılar tarafından tasarlandığından görüntüsü bakımından da çok estetiktir. Hem uzun ömürlü ve dayanıklı hem de üstün performans gösteren böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Son olarak da bu aletle hem sağlıklı içecekler hem de makarna sosları gibi farklı alternatif tarifler yapabileceğinizi belirtmekte yarar var. Hazırladığınız bütün yiyecekleri yanınıza alıp darbelere dayanıklı kabında taşıyabileceğinizi de aklınızda bulundurun.

Ürünün fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 1.300 lira civarında. Her ne kadar fiyat olarak benzer modellerinden biraz daha pahalı olsa da eğer uzun ömürlü ve profesyonel bir alet istiyorsanız bu parayı vermeyi göze alabilirsiniz.

masonry 3grid personal blender to Zwilling 2 | Shuayip.com
Pratik Ev Aletleri

Kullanıcı Yorumları

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda bu aleti alıp deneyenlerin makineden genel anlamda çok memnun olduğunu görüyoruz. Fiyatını hak ettiğini söyleyenler de çoğunlukta.

Bu blender ile ilgili tek olumsuz kullanıcı yorumu ürünün bıçaklarının zaman içerisinde performansının düşebiliyor olması. Bu aletin yedek parçalarının bulunmasının zor olması da böyle bir durumla karşılaştığınızda problem yaşamanıza neden olabilir.

Yine de böyle konularda firmanın müşteri hizmetleri servisinin iyi çalıştığını belirtmekte yarar var.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır