Dyson V11 Kablosuz Süpürge Ürün İncelemesi

süpürge
V11

Dyson 1991 yılında kurulmuş bir İngiliz teknoloji şirketidir. James Dyson tarafından kurulan şirket son yıllarda özellikle elektrikli süpürge alanında diğer pek çok markadan daha pahalı ürünlerin satışını yapıyor. Ürünleri 50’den fazla ülkede satılan Dyson, son dönemde pandeminin de etkilisiyle ülkemizde oldukça sık araştırılan ve merak edilen bir marka haline geldi diyebiliriz.

Hem reklamları hem de iddiaları ile göz dolduran bu süpürgelerin namını duyan neredeyse herkes evini kolayca temizlemek ve güvenle yaşamına devam etmek için bu pahalı ürünlerden almayı aklından geçiriyor. İşte biz de bu yüzden markanın çıkarttığı son kablosuz modeli incelemeye karar verdik.

V11 model markanın en güçlü ürünü olarak piyasaya sunuldu. Zemin tanıma özelliği ve bir saate kadar çalışma süresi ile oldukça etkileyici bir model.

Temel Özellikler

Sahip olduğu akıllı teknolojisi ile zemin tipine göre güç ayarı yapan V11 kablosuz modelin başlığının değiştirilmesi gerekmiyor. Bu da kullanım sırasında büyük bir kolaylık ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Sert zeminleri derinlemesine temizlenmesi için özel olarak eklenen 2.736.000 adet karbon lif ince tozların dahi ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Ayrıca halı ve kilimlerdeki kurumuş lekeleri çıkartabilecek kadar sert bir naylon fırça başlığı bulunmaktadır.

Ürünün üstünde yer alan LCD ekran gerçek zamanlı performans bildirimi yapar. Bu ekranda kalan çalışma süresini, güç modunu görmeniz mümkündür. Aynı şekilde ekranda göreceğiniz bildirimler sayesinde gerekli zamanlarda filtre bakımlarını yapabilir ve ürünün tıkanması halinde sorunu çözebilirsiniz.

Güç Modları

Modelin üç farklı güç modu bulunmaktadır. V11’in ekonomik güç modu altmış dakikaya kadar kullanım imkanı sağlar ve tüm zemin çeşitlerinin hızlıca temizlenmesi için uygundur. Boost modunda kullandığınızda derinlemesine işlemiş ve uzun süredir bekleyen kirleri çıkartabilirsiniz. Eğer bütün bunlarla uğraşmak istemiyorsanız da bu durumda ürünü otomatik moda alabilir ve güç modunu kendisinin belirlemesini sağlayabilirsiniz. Otomatik modda çalıştırdığınızda aynı zamanda pil ömrü de en üst seviyeye çıkmaktadır.

süpürge 2 | Shuayip.com
En Zor Kirleri Bile Temizleyebiliyor

Kullanıcıların Gözünden V11 Model Süpürge

  • Markanın en çok güvendiği ve insanların bir süpürgeden beklentisini en üst düzeye çıkartmak üzere piyasaya sunduğu V11 modeli akıllı, son teknoloji, yeni nesil bir temizlik ürünü olarak karşımıza çıkıyor.
  • V11 model ürün evin her yerinin kolayca temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kablosuz olduğu için kolayca her yere götürebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Toz haznesi çok kolay boşaltıldığı için isterseniz her temizlik sonrasında bile haznesini boşaltabilirsiniz. Özellikle de temizlik takıntısı olanların tercih ettiği bu modelin satışlarının pandemi sırasında ciddi oranda arttığını ifade edebiliriz.
  • İstediğiniz her zaman kolayca kullanabilmeniz için duvara monte ettiğiniz şarj istasyonuna yerleştirdiğiniz bu ürünün 9 farklı başlığı ve aksesuarı bulunmaktadır. Son teknoloji bir temizlik deneyimi yaşamak isteyenlerin yüksek fiyatına rağmen tercih ettiği bu ürün özellikle evde çocuğu veya evcil hayvanı olan kişilerin ilgisini çekmektedir.
  • Kullanıcı yorumlarına ve değerlendirmelerine baktığımızda V11 modelin parasını hak ettiğini anlıyoruz. Evinde uzun tüylü evcil dostları olan kişiler için hayat kurtarıcı hale gelen bu ürünün namı da ağızdan ağıza yayılıyor. Hem halıların hem koltukların kolayca temizlenmesini sağlaması da en büyük artılarından biri diyebiliriz.
  • Kullanıcı yorumlarında ürünün en fazla öne çıkan özelliklerinden biri de hafif olması. Bu sayede aleti kaldırıp dolap üstlerini temizleyebiliyor, hatta isterseniz tavandaki örümcek ağlarını bile alabiliyorsunuz. Ürünün yüksek fiyatına rağmen performansının ciddi anlamda yüksek olması ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlaması onu listelerin en üst sıralarına taşıyor.
  • V11 kullanıcılarının şikayetlerine baktığımızda karşımıza ürün ile ilgili neredeyse hiç olumsuz bir yorum çıkmıyor. Bu gerçekten oldukça nadir rastlanan bir durum. Bu yüzden ürünün gerçekten sevildiğine değinmeden edemeyeceğim.
  • Marka ile ilgili belki de en büyük şikayetin Müşteri Hizmetleri hattı ile ilgili olduğunu ifade edebiliriz. Konu bu model ile doğrudan bağlantılı olmasa da genellikle Türkiye’de bu markanın ürünlerini tercih edenler ürünlerden oldukça memnun ancak bir konuda akıllarına takılan bir durum olduğunda Teknik Servise kolayca ulaşamıyor, Müşteri Hizmetlerinden yeterli desteği alamadıklarını söylüyorlar.  

Piyasada farklı satış ağlarında farklı fiyatlara temin edebileceğiniz bu ürünün fiyat karşılaştırmasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.cimri.com/sarjli-supurgeler/en-ucuz-dyson-v11-absolute-dikey-sarjli-supurge-fiyatlari,301414543

Diğer ürün inceleme yazımı okumak isterseniz buradan göz atabilirsiniz:

7 Points Fakir Hypo Clean Product Review

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top