New Generation Air Purifier: Fakir Vigor Plus LR600

fakirt hava temizleyici 2 | Shuayip.com
Vigor Plus LR600 Hava Temizleyici

Son yıllarda artan hava kirliliği ile birlikte sıkça tercih edilen ve araştırılan ev aletleri trendinde de büyük bir değişim başladı. Her yaştan insanın yaşadığı alerjik sorunlar evde havanın temiz olmasını mecbur kılar hale geldi. Günümüzde sigara dumanı, tozlar, evcil hayvan tüyleri, boya, yağ kokusu gibi kötü kokular bizi hem evde hem dışarıda rahatsız eden en büyük etkenler olarak karşımıza çıkıyor. Belki dışarıda her zaman bu negatif etkenlerden kaçamıyor olabiliriz ama eve geldiğimizde bizi mis gibi bir ortam karşılasın istiyoruz. İşte tam bu noktada yeni nesil hava temizleyiciler devreye giriyor.

Piyasada bir sürü farklı model ve özellikte ürün var. Ancak konu sağlık olunca satın alacağımız aletin kaliteli olmasını tercih ediyoruz. Fakir markası da bunu göz önünde bulundurarak yılların deneyimini ile Vigor Plus iyonik hava temizleyiciyi piyasaya sundu.  

Temiz havanın hiç kimse için lüks olmadığını, tam tersi bir temel ihtiyaç olduğunu ifade ederek ürünün satışlarına başlayan marka büyük bir talep aldı. Fakir Vigor Plus LR600 iyonik hava temizleme cihazı bu konuda muadili modellerine göre oldukça üstün bir ürün. Yorgunluk, alerjik hastalıklar ve performansta düşüş gibi olumsuzluklara neden olan hava kirliliğini tamamen azaltmayı amaçlayan bu ürün aynı zamanda üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş ve çok satanlar listesinin ilk sıralarında yer alıyor.

Düzenli olarak sağlıksız hava soluyan bireylerin hem fiziksel hem de psikolojik olarak kötü hissettiğini ifade eden uzmanlar bu nedenle hastalıklara da daha meyilli hale geldiğimizi düşünüyor. Bu durumda Fakir Vigor Plus gibi kaliteli bir alet kullanma fikri de akla daha yatkın geliyor.

Genel Özellikler

Fakir Vigor Plus markanın kendi sitesinde beş filtreli bir iyonik hava temizleyici cihaz olarak tanımlanıyor.

80W gücündeki bu ürün 5 farklı filtresi ve yeni nesil UV lamba teknolojisi ile 70 metrekare kapalı alanlarda bile otomatik olarak havayı temizleyebiliyor.

Fakir Vigor Plus zarif tasarımı ile de göz dolduruyor. Sonuçta böyle bir cihaz aldığımızda bunun evimizin bir parçası haline geleceğini biliyoruz. Bu yüzden estetik zevkine önem veren kişilerin hem kaliteli hem de göze hitap eden bir ürün almak isteyeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Bu durumda Fakir Vigor Plus şıklığı ile de öne geçiyor.

Bu iyonik hava temizleyici farklı ayarları ile ortam analizi yapıyor, sonrasında ise hızlı bir şekilde işe koyuluyor. Benzersiz teknolojik özellikleri sayesinde sigara, polen, toz, evcil hayvan tüyleri, boya kokusu, yağ kalıntıları gibi tüm rahatsız edici unsurları ortadan kaldırıyor.

Fakir Vigor Plus LR600 modelinin gelişmiş kontrol paneli kullanım kolaylığı sağlıyor. İstenirse otomatik olarak kendisi çalışıyor.

Bu ürünün sessiz olması da onu diğer benzer modellerden ayıran en önemli özelliklerden biri diyebiliriz. Böyle bir alet aldığımızda hiç birimiz gürültüden rahatsız olmak istemeyiz. Modelin özel olarak tasarlanan sessiz çalışma modu sayesinde onun odada olduğunu bile fark etmiyorsunuz.

Fakir Vigor Plus hem evlerde hem de ofislerde sıklıkla tercih edilen bir hava temizleyici ürün diyebiliriz. Bunun yanı sıra ürünü en çok alanlar arasında çocuğu ve evcil hayvanı olan kişiler var. Ayrıca bu ürün kreşlerde, hastanelerde, restoranlarda da tercih edilebiliyor.

Ürünün fiyat karşılaştırmasına bakabilirsiniz:

https://www.akakce.com/hava-temizleme-cihazi/en-ucuz-fakir-vigor-plus-iyonik-fiyati,373242.html

Teknik Özellikleri  

  • Gücü: 80 Watt
  • Boyutu: 343 – 255 – 610 mm
  • Ağırlığı: 7.750 gr
  • Paket İçeriği: İyonik hava temizleyici, uzaktan kumanda, elektrik kablosu ve kullanım kılavuzu
air purifier
Kısa Sürede Hızlı Sonuç

User comments

Fakir Vigor Plus iyonik hava temizleyicinin kullanıcı yorumlarına baktığımızda genel olarak ürünü sigara içenlerin ve polen alerjisi olanların tercih ettiğini görüyoruz. Evde düzenli sigara içen kişilerin her zaman dumandan şikayet ettiğini duymuşsunuzdur. Belki sizin de benzer bir düşünceniz olabilir. Bu durumda ürünü kullanarak kısa sürede kötü kokulardan kurtulmanız mümkün.

Sigara içenlerin dışında küçük çocukları ya da aile büyükleri alerji gibi sorunlar yaşayan kişilerin de böyle ürünleri tercih ettiğini biliyoruz. Bu tür durumlarda her ne kadar bütçenize uygun fiyat performans açısından yeterli bir ürünü tercih etme şansınız olsa da kaliteli bir cihaz almanız sağlık açısından daha yararlı olacaktır. Bu nedenle kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere alerjik bireylerin Fakir Vigor Plus ile şikayetlerinden büyük oranda kurtulduğunu belirtmek gerekir.

temizleyici hava temizleyici 3 | Shuayip.com
İyonik Hava Temizleyici

Diğer Fakir ürün inceleme yazıma da bakabilirsiniz: 7 Points Fakir Hypo Clean Product Review

Conclusion

Genel olarak herkesin çok memnun kaldığı, sık sık stokları yenilenen bu hava temizleyici ilgili tek şikayetin filtre sorunları olduğunu söyleyebilirim. Kısa süre sonra filtre değiştirmek zorunda kalan kişiler bu yüzden iyonik hava temizleyici ilgili olumsuz yorumlar yapabiliyor. Ama bu durumda bile filtresi değişen hava temizleyici ürünler eskisi gibi kaliteli bir performans göstermeye devam ediyor.   

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top