Spigen Kuel S40-2 Turbulence Telefon Tutucu

Aracım için uzun zamandır farklı telefon tutucuları denemekteyim. Hiç birinden de memnun kalmadım. Kısaca hepsi ölü yatırım oldu benim için. Yatırım diyorum çünkü hiçbiri hem bir işe yaramadı hemde ürün olarak vaad ettiğini sunmadı.

Ucuz yada pahalı pek çok model denedim. Cama yapışan modeller, havalandırma ızgarasına takılıp bir de telefon için mıknatıs yapıştırılan modeller, kaydırmaz yüzey üzerinde telefon tutmaya çalışan modeller, boğumlu ya da bükümlü olup tutmaya çalışan modeller… Kısaca fiziksel ya da online marketlerde herkesin görebileceği tüm modelleri denedim.

Spigen Kuel S40-2 Turbulence Araç İçi Telefon Tutacağı

Aracım için en doğru çözümü bulmak için inceleme videolarını izlemeye ve farklı yazarların oluşturduğu blog yazılarını okumaya devam ettim. Sonunda Spigen Kuel S40-2 Turbulence araç içi telefon tutucağı ürününe rastladım. Başlangıçta tereddüt ettim. Çünkü kıskaca benzer bir yapısı vardı. Alt ve üst çenesi ile telefonu tutmaya çalışan bir yapıya sahipti. Sarsıntı olduğunda telefon düşebilir mi ya da rahatsız edici bir tıkırtı sesi verebilir mi konusunda çok tereddüt ettim.

araç içi telefon tutacağı
Spigen Kuel S40-2 Turbulence Telefon Tutucu

Sonunda bilindik pazaryeri markalarından biri üzerinden sipariş verdim. Hızlı kargo ile adresime teslim edildi.

Ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve oldukça memnunum. Tereddütlerimin hiç birine rastlamadım. Spigen Kuel S40-2 Turbulence telefon tutucu ürününü tavsiye ederim.

Yaptığım araştırmalara göre Spigen Kuel S40-2 Turbulence telefon tutucu ürününe ait farklı renkler de mevcutmuş. Gümüş, kırmızı ve kahverengi bunlardan bazıları. Ayrıca yine yapmış olduğum araştırmalarda tüm cep telefonları ile de uyumlu olduğunu gözlemledim.

iPhone 6s Plus, iPhone 11 ve Oppo Reno 3 Pro telefonlar ile deneyimledim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Sizler de yazımı okuduktan sonra bu ürünü yine bilindik pazaryerleri üzerinden sipariş ederseniz lütfen deneyimlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşın.

Yeni Pazaryeri

Bu arada bugünlerde yeni bir pazaryeri markası yayıma girecekmiş. Henüz bu marka hakkında ismi dahil olmak üzere hiçbir detaylı bilgiye sahip değilim. Ancak herhangi bir bilgi, marka ismi ya da logo bilgisi bana ulaştığında mutlaka sizlerle paylaşacağım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır