Sweatshirt: 6 Sweatshirts You Will Not Take Off This Winter!

If you want to continue to show off your style in the winter season, you should take into consideration our beautiful sweatshirt suggestions, which are among the winter trends! Read on for that!

Bu Kış Üstünüzden Çıkarmayacağınız Sweatshirtler

1. Pull & Bear Bisiklet Yaka Basic Sweatshirt

Pull & Bear Bisiklet Yaka Basic Sweat
Pull & Bear Bisiklet Yaka Basic Sweat – shuayip.com

Sevilen bir marka olan Pull & Bear‘in sweatleri arasında en sevilenlerinden biri olan bu sweatshirt, manşetlere ve kenarı fitilli şeritli bir yapıya sahip. Orta haki tonlarında olan sweat, her ne kadar bol görünüyor olsa da aslında göründüğü kadar oversize bir duruşa sahip değil. Eğer üzerinizde oversize durmasını istiyorsanız, kendi bedeninizden bir veya iki beden büyüğünü almalısınız. Buna ek olarak, ürün doku olarak oldukça kaliteli ve yumuşacık bir yapıya sahip. Sweatin, orta haki dışında üç renk seçeneğini daha bulunuyor: Mavi (açık), Siyah And Taş rengi. Fiyat, her renk ve her beden için aynı.

Yaka: Bisiklet yaka

Kol boyu: Uzun kollu

Ürün: Basic sweatshirt

Renk: Orta Haki

Pull & Bear Bisiklet Yaka Basic Sweat güncel satış fiyatı ortalama 100 TL.

2. Bershka Baskılı Oversize Sweat

Bershka Baskılı Oversize Sweat
Bershka Baskılı Oversize Sweat

Turkuaz, deve tüyü ve kahverengi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Bershka baskılı oversize sweatshirtin, %64’ü pamuk, %1 Elastan, %35’i ise polyester kumaştan oluşuyor. Yumuşacık ve kaliteli bir dokuya sahip olan sweat için herkes kendi bedenini tercih edebilir. Yine de üzerinizde daha bol dursun istiyorsanız, bir büyük beden sipariş edebilirsiniz. Fakat kolları biraz uzun gelebilir!

Sweati yıkarken beyazlatıcı kullanmamalı; kuru temizleme yapmamalı ve merdane ile temizlenmemelidir. Çamaşır makinesinde, hassas yıkama modunda 30 derecede yıkanmalıdır. 110 derecede ütüleme yapılabilir.

Bershka Baskılı Oversize Sweat güncel satış fiyatı yaklaşık 180 TL.

3. Stradivarius Fermuarlı Sweat

Stradivarius Fermuarlı Sweat
Fermuarlı Sweat – shuayip.com

Stradivarius Fermuarlı Sweat, fermuarı ve çizgili deseniyle özellikle jean kotlar ve taytlarla kombinlenebilecek harika bir sweat! Kaliteli dokusuna ek olarak yumuşacık yapısı ile kış aylarında içinizi ısıtacağından emin olabilirsiniz. Stradivarius fermuarlı sweatin, %65’i pamuk, %35’i polyester kumaştan oluşuyor. Ayrıca sweati, beyazlatıcı kullanmadan, merdane ile temizlemeye çalışmadan ve kuru temizleme yöntemine başvurmadan çamaşır makinesinde hassas yıkama modunda, 30 derecede yıkamalısınız. Ardından 110 derecede ütüleyebilirsiniz.

 • Kapama: Fermuarlı
 • Materyal: Pamuklu
 • Desen: Çizgili
 • Kalıp: Comfort
 • Kol Tipi: Uzun Kol
 • Kullanım Alanı: Outdoor
 • Kumaş Tipi: Dokuma
 • Stil: Casual
 • Yaka: Bisiklet Yaka
 • Renk: Ekru

Stradivarius Fermuarlı Sweat güncel satış fiyatı ortalama 180 TL.

4. Levi’s Graphic 90’s Serif Kadın Sweatshirt

Levi's Graphic 90's Serif Kadın Sweatshirt
Graphic 90’s Serif Kadın Sweat – shuayip.com

Levis Kadın Graphic 90’s Serif Sweatshirt, hemen her şeyle kombinleyebileceğiniz harika bir sweat! Fiyat açısından yüksek olsa da, uzun yıllar kullanabilecek kaliteye ve dokuya sahip. Kış aylarında tarzınıza ivme kazandırabilecek bir sweat arıyorsanız Levi’s baskılı bu harika sweati tercih edebilirsiniz. Fazla dökümlü veya bol durmasını istemiyorsanız, bedeninizden bir beden küçüğünü tercih edebilirsiniz. Zira oversize ve oldukça bol bir sweat…

 • Materyal: Pamuklu
 • Desen: Baskılı
 • Kumaş Tipi: Dokuma kumaş
 • Stil: Casual (günlük)
 • Yaka: Bisiklet Yaka
 • Color: White

Levi’s Graphic 90’s Serif Kadın Sweatshirt güncel satış fiyatı yaklaşık 280 TL.

5. Pull & Bear Kadın Turuncu İşlemeli Oversize Sweat

Pull & Bear
Pull & Bear Kadın Turuncu İşlemeli Oversize Sweat – shuayip.com

Pull & Bear’in bu sezon en sevilen sweatlerinden biri olan Turuncu İşlemeli Oversize Sweatshirt, özellikle rengiyle dikkat çekiyor. Kaliteli ve yumuşak dokusuyla, rahat bir giy – çık ürünü olarak düşünebilirsiniz. Özellikle kotlarla, taylarla ve eteklerle birlilte bu sweati kullanarak harika kombinler yapabilirsiniz. Bu arada rengi göründüğü kadar parlak ve net bir turuncu değil; daha çok açık turuncu olarak nitelendirilebilir. Eğer üstünüzde çok bol durmasını istemiyorsanız, bir beden küçüğünü alabilirsiniz.

 • Yaka: Bisiklet yaka
 • Renk: Turuncu
 • Stil: Casual (günlük)
 • Kumaş tipi: Dokuma kumaş
 • Kol boyu: Uzun

Pull & Bear Kadın Turuncu İşlemeli Oversize Sweatshirt güncel satış fiyatı ortalama olarak 230 TL.

6. Bershka Bisiklet Yaka Sweat

Bershka Bisiklet Yaka Sweat
Bershka Bisiklet Yaka Sweat – shuayip.com

Mavi, gri ve krem olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan Bershka Bisiklet Yaka Sweat, kısa, göbek hizasında bir sweat. Her şeyle rahatlıkla kombinlenebilen sweatin yapısı genel anlamda ince. Yani kalın bir kumaşa sahip değil. Dolayısıyla soğuk havalarda giymeyi düşünüyorsanız, bu noktayı aklınızda bulundurun.

Sweatin, %41’i pamuk, %8’i polyester, %1’i ise elastan kumaştan oluşuyor. Ürünü, çamaşır makinesinde, 30 derece hassas yakıma modunda yıkamanız gerekiyor. Eğer ütüleyecekseniz, 110 derece ütüleme sınırı bulunuyor. Bu arada ürünü temizlerken beyazlatıcı kullanmamaya dikkat etmenizde fayda var.

Bershka Bisiklet Yaka Sweat güncel satış fiyatı yaklaşık 130 TL.

Conclusion

Sweatlerle ilgili önerilerimizi beğendiyseniz veyahut da beğenmediyseniz, yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz! Aranızda bir kombin önerisi olan varsa, mutlaka bizlerle paylaşın!

See also:

Essentials of Men's Wardrobe: 6 Life-Saving Stylish Piece Recommendations

2021 Summer Fashion Skechers’tan Tercih Edebileceğiniz 4 Ayakkabı

En İyi 5 Yürüyüş Ayakkabısı

Best Waterproof Boot Brands: 3 Best Selling Products

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top