Mom’s Green Vegan Temizlik Ürünleri İncelemesi

Korona salgının başlaması ile birlikte doğal ve bitkisel içerikli temizlik ürünlerine talep arttı. Organik ve vegan malzemeler kullanmak isteyenler çeşitli markalardan alışveriş yapmaya başladı. Böylece bu konuda daha fazla kişi farkındalık kazandı. Ben de bugün ülkemizde sıkça tercih edilen Mom’s Green markasının ürünlerini incelemek istedim. Farklı sertifikalara sahip marka bulaşık deterjanından çamaşır suyuna, şampuandan yer temizleyiciye çok farklı ürünler üretiyor.

Mom's Green Temizlik Ürünleri İncelemesi
Temiz İçerikli Ürünler

Mom’s Green Ekolojik Bulaşık Makinesi Tableti

Listemizin ilk sırasında tablet bulaşık makinesi deterjanı var. Bu ürünlerle gündelik hayatımızda sıkça kullandığımız çatal bıçaklarımızı, tabaklarımızı, tencerelerimizi ve hatta bebek malzemelerini yıkayabiliyoruz. Bu nedenle makinede yıkandıktan sonra deterjan kalıntısı kalsa bile bizim için zararlı olmaması çok büyük önem taşıyor.

Markanın bu ürünü genelde üçlü setler halinde satılıyor. Doksan yıkamaya kadar kullanılabilen tabletlerin indirimli fiyatı 119 lira. Bu ürün organik, vegan ve ekolojik özelliklere sahip. Doğaya ve canlılara zarar vermiyor. Özel oksijenli formülü sayesinde inatçı lekeleri yok ediyor, kiri, yağı kusursuz bir şekilde temizliyor.

Bu üründe fosfat klor amonyak yok. Oksijen ve karbonattan üretiliyor. Her yıkama için bir tablet kullanılıyor. Ürünü kullanan kişilerin çok memnun kaldığını da belirtmekte yarar var. Gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

9973405974578 mom 1 | Shuayip.com
Bulaşık Deterjanı

Bitkisel Çamaşır Suyu

Bir sonraki ürünümüz çamaşır suyu. Firmanın özel olarak ürettiği bu çamaşır suyu tamamen bitkisel ve doğal malzemelerden üretiliyor. Çamaşırlardaki inatçı kirleri ve lekeleri temizlemek üzere kullanılabiliyor. Ayrıca yoğun dezenfeksiyon gerektiren durumlarda da tercih edilebiliyor.

Sabun kokusu ile ferah bir aroması bulunan bu ürün klor ve asit içermiyor. Bu nedenle kullanıldığı yerlerde iz bırakmadığını söylemek mümkün. Halılarda, granit, mermer, fayans, seramik, cam ve ahşap yüzeylerde güvenle kullanılabiliyor.

Tamamen çevre dostu olan bu ürünün üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test yapılmadığını da söylemek mümkün. Renkli ve beyaz çamaşırlarda kullanılabiliyor. Yirmi yıkamaya kadar yeterli geliyor. İndirimli fiyatı 35 lira civarında.

Hammaddelerine detaylı şekilde baktığımızda ise malzemeleri doğal da olsa alerji riskine karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylemek mümkün. Ürünü kullanan kişiler hem kaliteli hem de doğal olduğu için sevdiklerini ifade ediyor.

Moms Green Bitkisel Camasir Suyu 1 LT Beyaz Cicekler ICEA resim 331 mom 2 | Shuayip.com
Çamaşır Suyu

Bitkisel Bulaşık Temizleyici

Bulaşık makinesi için tablet deterjanını incelediğimiz markanın elde yıkama için uygun temiz içerikli bir bulaşık deterjanı da bulunuyor. İçerisinde yoğun şekilde Hindistancevizi yağı ve nişasta kullanılmış. Yüzde doksan beş oranında doğal içerikli olduğunu ifade etmek mümkün.

Üretim aşamasında hayvanlar üzerinde test yapılmıyor. Limon kokulu olduğu için limona alerjisi olanların ve astım hastası bireylerin kullanım sırasında biraz daha fazla dikkatli olmasında yarar var. Ürünün fiyatı 40 lira civarında.

Tamamen doğal maddelerden üretilen bu ürün istenilen seviyede köpürüyor porselen takımları, bardakları, tava ve tencereleri temizlemek için rahatça kullanılabiliyor. Dermatolojik olarak da test edildiği için cildinize zarar vermeyeceğini söylemek mümkün.

Bulaşık süngerine az miktarda koyarak kullanabilirsiniz. Ürünü kullananlar hem bulaşık yıkadıktan sonra elleri yumuşacık olduğu hem de bulaşıklar iyi temizlendiği için memnun kaldıklarını söylüyor.

1 org zoom mom 3 | Shuayip.com
Bulaşık Temizleyici

Bitkisel Çamaşır Temizleyici

Listemizin dördüncü sırasında markanın jel çamaşır deterjanı bulunuyor. Lavantalı bu temizleyicinin yüzde doksan yedisi bitkisel içerikten oluşuyor. Ambalaj ve üretim süreçlerinde hayvanların üzerinde test uygulanmıyor.

Çevre dostu bu temizleyici lavanta yağı sayesinde oldukça güzel bir kokuya sahip. Yirmi yıkamaya kadar kullanılabiliyor. Bebek ve çocukların çamaşırları da dahil olmak üzere tüm ailenin kıyafetleri için kullanılabiliyor.

Özel formülü ile inatçı kirleri ve lekeleri kolayca çözüyor. Çamaşırların çok güzel kokmasını sağlıyor. Klor ve fosfat içermiyor. Konsantre bir formüle sahip olduğundan uzun süre kullanılabiliyor. Ürünün fiyatı 73 lira.

Ürünün kullananların oldukça memnun olduğunu söylemek mümkün. Hem kokusu hem de temizleme gücü ile oldukça kaliteli bir ürün olarak öne çıkıyor.

lavantali camasir temizleyici1lt mom 4 | Shuayip.com
Çamaşır Temizleyici

Bulaşık Parlatıcı

Bulaşık deterjanını incelediğimiz markanın bu parlatıcısını da kullanabilirsiniz. İçerisindeki limon yağı sayesinde hem bulaşıklarınızın güzel kokmasını hem de pırıl pırıl olmasını sağlayacaktır.

İçeriği yine tamamen doğal ve üretiminde hayvanlar zarar görmüyor. Kullanıcıların da memnun kaldığı ürünün fiyatı 38 lira civarında.

Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayın.

İlginizi Çekebilir:

Vegan Kişisel Bakım Ürünleri

Kore Cilt Bakım Ürünleri: Popüler Kozmetik Malzemeleri

Kore Cilt Bakım Rutini: 10 Günde Cilt Lekelerinden Kurtulun!

Cruelty Free Temizlik Ürünleri

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır