3 Maddede Philips Stylecare Essential Ürün İncelemesi

Saç şekillendiriciler günümüzde kadınların sıkça kullandığı kişisel bakım aletleri arasında yer almaktadır. Bundan kısa bir süre önce ise uzun yıllardır tercih edilen maşalar, saç düzleştiriciler ya da klasik fırça ve fönle şekillendirme yöntemlerinin yerini yeni nesil aletler almaya başladı diyebiliriz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişen ve çok daha pratik hale gelen saç şekillendiricilerin en başında ise düzleştiriciler geliyor. İşte Philips markası da bu trendi takip ederek pek çok farklı saç bakım aleti piyasaya sunuyor.

Bu alanda uzun yıllardır çalışan ve ürünleri ile hem kadınların hem de erkeklerin güvenini kazanan marka son zamanlarda daha gelişmiş saç şekillendiriciler üretmeye de başladı. Bunların arasında en çok arananlar ve tercih edilenler listesine giren popüler ürünlerden biri de Stylecare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası.

Philips ısıtmalı düzleştirme fırçası ile işiniz kolaylaşır.
Stylecare Essential

Philips Stylecare Essential Ürün Özellikleri

Markanın oldukça iddialı bir şekilde piyasaya sunduğu bu ürün diğer saç şekillendiricilerin aksine saçları yıpratmıyor. Saçların uçlarında kırıklar oluşmasına neden olmuyor ve benzer şekilde saçların yanmasını da engelliyor.

Bu ürünün en büyük artılarından biri de saçların çok daha doğal ve pürüzsüz görünmesini sağlaması ile ilgili. Ürünün turmalin seramik kaplaması sayesinde saçlarınız elektriklenmeden şekil alıyor ve tam istediğiniz gibi görünüyor.

Ürünün ekstra geniş bir alanı olduğu için saç tipiniz nasıl olursa olsun saçınızı kolay bir şekilde düzleştirebiliyorsunuz.

Ürünün ThermoProtect teknolojisi sıcaklığının korunmasını sağlıyor. Böylece ürün fazla ısınmadan saçlarınızı düzleştiriyor. Philips saç düzleştiricinin ısısını 170 ila 200 santigrat arasında ayarlayabiliyorsunuz.

Ürünün üçlü fırça ucu sayesinde başınızı yakmadan saçlarınızı açıp nazikçe tarayarak şekillendirebiliyorsunuz.

Ürünün dönebilen kablosu çok rahat bir kullanım sağlıyor. Böylece ürünü istediğiniz şekilde döndürerek kullanabiliyorsunuz.

Düzleştiricinin LED ışığı sayesinde ürünün ısınıp ısınmadığını anlayabiliyor, kullanıma hazır hale geldiğinde hızlı bir şekilde işleme başlayabiliyorsunuz.

Ürünün iki sıcaklık ayarından birini tercih edip saçınıza şekil verebiliyorsunuz.

Saç düzleştiriciyi kapatmazsanız ya da kapatmayı unutursanız devreye giren güvenlik özelliği sayesinde altmış dakika sonra ürün kendiliğinden kapanıyor.

philips bhh88000 stylecare essential is e6a2 philips 2 | Shuayip.com
İstediğiniz Saç Modelini Yapabilirsiniz

Ürünle İlgili En Çok Merak Edilenler

Nasıl temizleniyor?

Kullanıcıların bu ürünle ilgili en sık sorduğu soruların başında şekillendiricinin nasıl temizleneceği geliyor. Ürünün fırça şeklinde olması temizlik konusunda soru işaretlerine neden olabiliyor. Ancak temizleme işlemi hiç de düşünüldüğü kadar zor değil.

Ürünü prizden çıkarttıktan sonra soğuyana kadar beklemelisiniz. Sonrasında içinde kalan saçları çıkartmanız gerekiyor ve nemli bir bezle siliyorsunuz. Kullanmadan önce nemli kalmadığından emin olun ve ürünü tertemiz bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Saçlara zarar veriyor mu?

En çok merak edilenler arasında saçların ne kadar zarar göreceği sorusu da yer alıyor çünkü geleneksel saç şekillendiricilerin saçlara zarar verdiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ancak bu yeni nesil saç şekillendirici yüksek ısı ile çalışan benzer modellerinden tamamen farklı olarak saçlara zarar vermiyor.

Yine de ürünün kendi sitesinde de yer alan bilgiler ışığında böyle bir saç şekillendirici kullanıyorsanız mutlaka ekstra saç bakım malzemelerinden de yararlanmanız öneriliyor diyebiliriz.

Ürünün fiyat karşılaştırmasına buradan bakabilirsiniz:

https://www.akakce.com/sac-duzlestirici-tarak/en-ucuz-philips-bhh880-00-stylecare-essential-fiyati,445414296.html

Kullanıcı Yorumları

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda genel olarak en çok öne çıkan yorumun şekillendiricinin pratikliği olduğunu ifade edebiliriz. Ürünü kullanan ve hızlı sonuç almak isteyen neredeyse herkes diğer modellere bu şekillendiricinin çok daha iyi olduğunu söylüyor.

Fiyat ve performans karşılaştırması yaptığımızda da benzer şekilde ürünün diğerlerine göre çok daha önde olduğunu söylemek mümkün. Philips Stylecare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası hem kısa sürede saçlarını düzleştirmek hem de saçları zarar görmeden güzel saç modelleri yapmak isteyenlerin favori ürünleri arasında yer alıyor.

Farklı saç şekillendirici aletleri de deneyenlerin yorumlarına baktığımızda hepsinin en çok bu ürünü sevdiğini açıkça görebiliyoruz. Fönle kurutulmuş gibi doğal görünümde saçları sevenlerin sıkça tercih ettiği bu ürünün neredeyse hiç bir olumsuz özelliği yok.

Kullanıcı yorumları arasında göz çarpan belki de tek olumsuz durumun saçının kuaförde yapılmış gibi olmasını isteyenler tarafından yapıldığını söyleyebiliriz. Saçları doğal bir şekilde düzleştiren, saçlara zarar vermeyen ve doğal bir görünüm elde edilmesini sağlayan bu şekillendiricinin saçınızı bir kuaför gibi düzleştirmesini beklememelisiniz. Sadece böyle bir beklentiniz varsa bu ürünü almanızı önermem.

Benzer içerikler ilginizi çekiyorsa buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır