Sonbahar Etkinlikleri: Kaçırmamanız Gereken 6 Wellness Tatili

Yazın sonuna geldik. Sıcak havalar yerini serin esintilere bıraktı. Bunaltıcı günler son bulduğu için hepimiz biraz rahatlamış olsak da Eylül ayı ile birlikte okulların açılması, işlerin daha yoğun hale gelmesi yeni döneme hızlı bir başlangıç yapmamıza neden oldu. Eğer siz de kendinizi bir anda bunaltıcı bir rutinin içinde bulduysanız henüz vakit varken sonbahar etkinliklerini değerlendirebilirsiniz.

Kışa girmeden önce güzel bir wellness tatili yapıp yoga kampına katılabilirsiniz. Son dönemde popüler hale gelen inziva ve arınma programlarına dahil olmanız da mümkün. Soğuk havalar bastırmadan önce böyle bir plan yapmak isterseniz sizin için derlediğim Eylül ve Ekim ayı etkinlik programına hemen göz atın. Tatil sezonunu değerlendirmek için hala zamanınız var.

Sonbahar Etkinlik Listesi

Sonbahar etkinlik programlarına göz atın
Yenilenmeye Hazır Olun

Endişeyle Baş Etmek İçin Mutluluk Ritüelleri

 • Tarih Aralığı: 13 – 24 Eylül
 • Yer: Online
 • Düzenleyen: İrem Ülgü Orhan

Listemizin ilk sırasında böyle bir wellness tatiline çıkacak zamanı ve bütçesi olmayanlar için. Eğer dinlenmek için can atıyorsanız ama ne yazık ki kampa gidecek ya da herhangi başka bir programa katılacak durumunuz yoksa bu online ritüel tam size göre

Tarih aralığı olarak halen önünüzde halen bir hafta daha var. Etkinlik başlamış olsa da geç kalmadınız. Zaten çevrimiçi olarak katılım sağlandığı için sadece kayıt olmanız yeterli. Bu programda yaşadığınız endişelerle nasıl başa çıkmanız gerektiğini öğrenecek, hayatınızı olumlu bir şekilde değiştirmek üzere harekete geçebileceksiniz.

İyimser birine dönüşmek isteyenler bu linke tıklayabilir.

fethiyeden manzaralar sonbahar 1 | Shuayip.com
Kelebekler Vadisi

Yoga ve Farkındalık Kampı

 • Tarih Aralığı: 23 – 26 Eylül
 • Yer: Kelebekler Vadisi
 • Düzenleyen: Dünya Mirasını Koruma Vakfı

Bir sonraki programa kayıt yaptırmak için halen zamanınız var. Rahatça istediğiniz gibi plan yapabilir ve dünya üzerinde korunması gereken yüz dağdan biri ilan edilen Babadağ’ın eteklerinde mükemmel bir inziva yaşayabilirsiniz.

Seksenden fazla kelebeğe ev sahipliği yapan bu ortam ruhunuzu arındırmak, kötü enerjilerden uzaklaşmak ve kışın yorucu ritmine ayak uydurmak üzere hazırlanmanız için çok uygun. Yaşam enerjinizi arttıracak bu etkinlikte bol bol nefes ile meditasyon çalışması da yapabileceksiniz.

Bilgi almak ve kayıt olmak için linke tıklayın.

102618 BB first cacao feat free sonbahar 2 | Shuayip.com
Cacao Retreat

Cacao Retreat

 • Tarih Aralığı: 15 – 22 Ekim
 • Yer: TheLifeCo Bodrum
 • Düzenleyen: TheLifeCo Bodrum Oteli

Bu etkinlik biraz daha farklı bir program yapmak isteyenler için oldukça iyi bir alternatif olacak. Çikolata ve kakao seviyorsanız eğer kendinize bir hafta ayırıp hayatınızı baştan yaratabilirsiniz.

Bodrum’un eşsiz doğasında yapılacak bu etkinlikte kakaonun gücü ile zihninizi, bedeninizi, ruhunuzu arındıracaksınız. Sinir sisteminizi besleyecek ve yaratıcılığınızı arttıracak ses terapileri eşliğinde gerçekleştirilecek programda Kundalini ve Sanat Terapisi de mevcut.

Kış öncesi kendini yenilemek isteyenler linke tıklayabilir.

setur six senses kaplankaya genel 17 408667 sonbahar 3 | Shuayip.com
Kaplankaya Six Senses

Yenilenme Tatili

 • Tarih: 27 Eylül – 19 Ekim (Birer Haftalık Programlar)
 • Yer: Kaplankaya Six Senses
 • Düzenleyen: Dr. Alberto Villoldo

Listemizin dördüncü sırasında oldukça farklı bir program var. Birer haftalık etkinlikler halinde düzenlenen bu inziva oldukça uzun bir tarih aralığını kapsıyor. Bu nedenle üç programdan birini seçebilir ve kendinize uygun tarihe kayıt yaptırabilirsiniz.

Six Senses Kaplankaya’da yapılacak etkinlik holistik wellness felsefesini baz alıyor. Dünya çapında ünlü uzmanlarla tanışacağınız bu programda şaman seanslarına katılabilir, zayıflamak için beslenme farkındalığı kazanabilir, vitamin ve mineral takviyeleri ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir, antioksidan dolacağını SPA uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için linke tıklayın.

Antalya Yoga oteli Tatil sonbahar 4 | Shuayip.com
Geyikbayırı – Antalya

Ayurvedik Detoks İnzivası

 • Tarih: 17 – 22 Ekim
 • Yer: Geyikbayırı / Antalya
 • Düzenleyen: Githa

Kökleri beş bin yıllık Hint öğretisine dayanan Ayurveda yaşam felsefesi pek çok kişinin hayatını baştan yaratan ve sağlıklı olmasını sağlayan antik bir öğretidir. Eğer daha önce bu kavramı duyduysanız ve ilginizi çekiyorsa ya da siz de gerçek bir bedensel, zihinsel arınma yaşamak istiyorsanız bu program tam size göre.

Hintli uzman Githa ile kadim tıp sistemine göre hazırlanmış etkinliğe katılabilir, kışa girmeden önce kendinizi çok daha dinç hissedebilirsiniz. Akdeniz’in eşsiz havası eşliğinde yapılacak etkinlik toksinlerinizden arınmanıza yardımcı olacak. Detoks yapacağınız için fazla kilolarınızdan da kurtulacaksınız. Bu etkinliğin sonunda kendinizi çok daha hafif ve dinlenmiş hissedeceğinizden eminim.

Kayıt yaptırmak için linke tıklayın.

İlginizi Çekebilir:

Yoganın Mutluluğa Götüren 5 Prensibi

Eylül Ayı için Beslenme Önerileri

5 Adımda Beslenme Farkındalığı Kazanın

Doğayı Korumak İçin Karbon Ayak İzimizi Azaltabiliriz

Ses Kirliliğinin Olumsuz Etkileri

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır