5 Maddede: The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi

The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi: The Purest Solutions Yüz Peelingi, çeşitli meyve asitlerinin bir kombinasyonudur; sitrik asit, laktik asit, malik asit, glukonik asit, glikolik asit ve tartarik asit, salisilik asit ve askorbik asit. Odlukça popüler bir cilt bakım ürünü olan The Purest Slutions; leke giderici, yaşlanma karşıtı, cilt tonunu eşitleyici, eksfoliyasyon, anti-oksidasyon ve nemlendirici etkiye sahiptir.

The Purest Solutions Yüz Peelingi kullanıcıları genel olarak üründen memnun… Peki, The Purest Solutions Yüz Peelingi nasıl kullanılır? The Purest Solutions Yüz Peelingi içeriği nedir? The Purest Solutions Yüz Peelingi ne işe yarıyor? Tüm bu soruları hep birlikte yanıtlayalım!

The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi - shuayip.com
The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi – shuayip.com

İnceleme

The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi

1. The Purest Solutions yüz peelingi içeriği nedir?

%10 Alfa Hidroksi Asit (Sitrik asit, Laktik Asit, Malik Asit, Glukonik Asit, Glikolik Asit, Salisilik Asit, Tartarik Asit, Askorbik Asit)

%2 Beta Hidroksi Asit (Glikolik Asit) formülasyonu yatıştırıcı Tazmanya Biberi ekstraktı ve nemlendirici Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş peeling solüsyon.

2. The Purest Solutions Yüz Peelingi kimler kullanmalı?

The Purest Solutions Yüz Peelingi’ni aşağıdaki gibi sorunlardan mustarip olan herkes kullanabilir:

 • Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler
 • Akne (sivilce) ve akne skarlı ciltler
 • Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problemi olan ciltler
 • Hücresel olarak yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler
The Purest Solutions Yüz Peelingi - shuayip.com
The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi – shuayip.com

3. The Purest Solutions Yüz Peelingi nasıl kullanılır?

Öncelikle cildinizi iyice temizleyin ve kurulayın. Ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde nazikçe uygulayın. Uygulama bittikten sonra peelingi 10 dakika kadar yüzünüzde bekletin. 10 dakika sonra yüzünüzü bol su ile yıkayın. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temas etmemeye çalışın. Eğer temas ederse, gözlerinizi bol su ile durulayın.

The Purest Solutions Yüz Peelingi uygulamaları arasında en az 3 gün olmalıdır. Üretici firma tarafından haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilmiştir. Bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

4. Uyarılar

 • Sadece harici kullanım içindir.
 • Alfa Hidroksi asitler ve Beta Hidroksi asit içeriğinden dolayı güneşe karşı cildinizi hassaslaştırabilir ve güneş yanıklarına neden olabilir.
 • Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı da ihmal etmemelisiniz.
 • Kullanmadan önce, istenmeyen yan etkileri ve tahrişi önlemek için ürünü cildinizin küçük bir bölümüne uygulayıp, deneme yapmalısınız. Eğer cildinizde kızarıklık gibi herhangi bir hassasiyet oluşmazsa ürünü kullanmaya devam edin.
 • Cildinizin tahriş olması gibi durumlarda, ürünü kullanmayı bırakın ve lütfen dermatoloğunuza başvurun.
 • Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temas etmemeye çalışın. Temas halinde bol su ile durulayınız.
 • Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklamaya çalışın.
 • Hassas ve tahriş olmuş bir cildiniz varsa ürünü kullanmamalısınız.
The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi - shuayip.com
The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelemesi – shuayip.com

5. Etken maddeler

Glypure TM Glikolik asit: Cilde hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz ederek, soyucu etki gösterir. Hücre yenilenmesini teşvik eder. Cildin pürüzsüz, yumuşak ve nemli bir görünüm kazanmasını sağlar.

AHA Concentrate B: Çeşitli meyve asitleri ( Sitrik asit, Laktik asit, Malik asit, Glukonik asit, Glikolik asit ve Tartarik asit), Salisilik Asit ve Askorbik Asitten oluşan kombinasyondur. Cilt yüzeyinden ölü hücrelerin uzaklaştırılmasında olumlu işleve sahiptir. Nazik soyucu etki göstererek cildin yenilenmesine ve daha iyi bir görünüm kazanmasına katkıda bulunur. Düşük pH özelliği dolayısıyla hassas ciltlerin kullanımı için uygun değildir.

4D Hyaluronic Acid Hymagic TM-4D: Farklı özelliklere sahip dört çeşit Sodyum Hyaluronatın (HA) bir kombinasyonu olan Hymagic-4D, cildin nemlendirilmesi ve dolgunlaştırılması için üç boyutlu bir ağ oluşturur. Bu ağ ile birlikte cildin farklı katmanlarını doğru bir şekilde hedefler. Böylece cildin çok boyutlu bir şekilde nemlendirilmesini sağlayarak etkin bir şekilde elastikiyet kazanmasına etki eder.

Tazman Pepper TM: Avustralya’da yetişen Tazmanya biberinden elde edilen bitkisel aktif, iritasyon, yanma, batma ve kaşıntı gibi hassasiyet durumlarında yatıştırıcı etki gösterir. Cilt kızarıklıklarında anında etki göstererek cildin daha konforlu bir hale almasında etkilidir.

Sonuç

The Purest Solutions Yüz Peelingi İncelememiz burada sona eriyor. The Purest Solutions Yüz Peelingi’nin hassas ciltler için önerilmediğini tekrarlamakta fayda var. Eğer cildinizin ne derece hassas olduğu hakkında bir fikriniz yoksa ürünü yüzünüzün küçük bir noktasında deneyebilirsiniz. Yüzünüz tepki verirse ürünü kullanmaya asla devam etmemelisiniz. Ürünün fiyatına gelecek olursak: 30 ml The Purest Solutions Yüz Peelingi fiyatı güncel olarak ortalama 130 TL.

Eğer bu ürünü daha önce kullandıysanız ya da hali hazırda kullanmaya devam ediyorsanız deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Ayrıca bakınız:

Cilt Bakımı: En İyi 2 Ürün İnceleme

Cilt Bakımına Dair 6 Öneri

Sinoz Retouch Ton Eşitleyici Krem: 10 Harika Detay!

Sinoz 24k Altın Göz Çevresi ve Yüz Bakım Serumu İncelemesi: Detaylı!

Fit and Alive Cellicaderm Hücre Yenileyici İncelemesi: 5 Soru 5 Cevap!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır