Electrolux ESF2400 OW Bulaşık Makinesi

Tezgah üstü bulaşık makinesi genelde yalnız yaşayan ve evine fazla misafir gelmeyen kişilerin tercih ettiği bir üründür. Bu ev aleti yeni nesil teknolojik cihazlar arasında gösterilebilir. Günümüzde neredeyse her evde bir bulaşık makinesi olduğunu düşününce Electrolux markasının çıkarttığı bu tezgah üstü bulaşık makinesi modelinin de çok satmasına şaşırmamak gerekir.

Bu aletleri yalnız yaşayanlar dışında evinde bulaşık makinesi koyacak yeterli yeri olmayan ya da evine fazla misafir gelmeyen kişiler de tercih etmektedir. Bulaşık makinesi kullanımının enerji ve su tasarrufu sağlaması bu ürünleri çevre dostu makineler sınıfına sokmuştur.

Electrolux ESF2400 OW model bulaşık makinesi diğer modellerine göre biraz daha pahalı olsa da özellikleri ve işlevi bakımından neredeyse büyük makinelerle aynı kalitede olduğundan fiyatını hak ediyor diyebiliriz. Peki bakalım ürünün ne gibi teknik özellikleri var!

Electrolux bulaşık makinesi yeri olmayanlar için çok uygun.
Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi

Electrolux ESF2400 OW Bulaşık Makinesinin Teknik Özellikleri

Bu ürünün teknik özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan nokta altı tane programı olması. Farklı fonksiyonlara sahip bir makine olduğu için geleneksel cihazlarda olduğu gibi kendinize uygun programı seçerek çalıştırmanız mümkün.

Makinenin yıkama kapasitesi altı kişi için uygun. Yani aslında o kadar da küçük hacimli değil. Bu nedenle böyle bir tezgah üstü ürün alacaksanız önyargılı düşünmenize hiç gerek yok.

Ürünün yıllık su tüketimi 1820 litre. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda elde bulaşık yıkarken harcanan yıllık su miktarına göre makinenin tüketiminin oldukça düşük seviyede olduğunu ifade etmek mümkün.

Bu aletin fiziksel boyutları yükseklik, genişlik ve derinlik şeklinde 43.8 x 55.0 x 50.0 cm olarak ifade edilebilir. Bu boyutları onu küçük bir alanda kişiler için ideal hale getiriyor.

Ürünün ülkemizde satılan tek bir rengi mevcut, o da beyaz.

Markanın sunduğu hizmet kapsamında tam üç yıllık garantisi var. Bu süre dahilinde bozulması halinde yetkili servise göndermeniz ve tamir ettirmeniz mümkün. Ayrıca firma ürünü bir yetkili bayiden almanız halinde size ücretsiz kurulum da sağlıyor.

Ürünün yıkama programlarına baktığımızda her türlü bulaşık için uygun olarak tasarlandığını görüyoruz. Yoğun, normal, hızlı veya ekonomik yıkama gibi fonksiyonları bulunan bu makine her tip kiri temizleyecek kadar güçlü.

Makine tezgah üstü olarak geçse de bunun yanı sıra yükseğe de monte edilebilecek bir tasarımı mevcut.

Ürünün yıkama programlarını isterseniz gecikmeli olarak başlatabiliyor ve makineyi bir ila yirmi saat içerisinde istediğiniz zaman çalışacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

Makinenin üzerindeki ekranda kalan çalışma süresini de görebiliyorsunuz.

rejting posudomoechnyh mashin 13 electrolux 2 | Shuayip.com
Geniş İç Hacmi ile Göz Dolduruyor

Kullanıcı Yorumları

Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda genel olarak neredeyse herkesin bu makineden memnun olduğunu görüyoruz. Özellikle çekirdek ailelerin ve yalnız yaşayanların aldığı bu alet geniş hacimli olması nedeniyle büyük boy tava ile tencerelerin de yıkanmasını da sağlayabiliyor. Bu özelliği sayesinde de kullanıcılardan tam not alıyor.

Makinenin diğer kullanıcı yorumlarında en çok öne çıkan konu kirli ve lekeleri bulaşıkları ekstra bir çaba harcamadan tamamen temizleyebiliyor olması. Geleneksel makinelerin bile bazı durumlarda çıkartmayacağı kirleri bu alet tek başına çıkartabiliyor. Firmanın da bu iddia ile piyasaya sunduğu ürün temizlik konusunda müşterilerden iyi puan almış durumda.

Ürünün bu kadar çok beğenilmesinin nedenlerinden biri de makineyi firmanın kendi sitesinden alanların kargı ve paketlemeden çok memnun kalması. Bu aleti firmanın kendi sitesinden ya da yetkili bir bayiden alırsanız hiç sorun yaşamadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz montaj hakkınız olduğundan bu konuda da bir sorun yaşamayacaksınız.

Makinenin beğenilmeyen belki de tek özelliği kapağı ile ilgili sorun çıkartabilmesi. Kullanıcılar ürünün kapağı konusunda sık problem yaşadıklarını ve yetkili servisle iletişime geçmelerine rağmen çözüm alamadıklarını ifade ediyor. Yorumlarda ifade edilen bilgiler ışığında baktığımızda kapak hatası ile servise gönderilen ürünler genelde tam olarak tamir edilmeden geri gönderiliyor ve bu sorunun kullanımdan kaynaklandığı söyleniyor.

Ürünün kapağı ile ilgili yaşanan sorunlar dışında bir problem çıkartmaması, hem küçük hem de A+ bir alet olması onu öne çıkartıyor. Eğer sizin de yeriniz darsa ama su tüketimi konusunda hassassanız, mutlaka bir bulaşık makineniz olsun istiyorsanız bütçeniz dahilinde bu aleti tercih edebilirsiniz.

Firmanın yetkili servisindeki elemanların ilgisiz olduğunu düşünen müşteriler dışında ürünle ilgili kötü yorum yapan neredeyse hiç kullanıcı olmadığını da hatırlatmakta yarar var.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır