7 Maddede Fakir Hypo Clean Ürün İncelemesi

Bugünkü yazımızda Fakir Hypo Clean dezenfeksiyon ürününü inceleyeceğiz. Ürün incelemesine geçmeden önce bu ürünün sadece suyu elektrolize ederek sterilizasyon sağlayan oldukça etkili ve pratik bir araç olarak piyasaya sunulduğunu ifade etmek istiyorum. Bu noktada ürün piyasaya sunulduğunda en büyük iddiasının çok uzun, belki de ömür boyu kullanım sağlayacak bir dezenfeksiyon yöntemini pazarlamak olduğunu hatırlatalım. Kullanıcı yorumlarına göre ürünün kolaylığı konusunda kafa karıştırıcı bazı noktalar olsa da Hypo Clean herkesin hayatını kolaylaştıracak ve komplike dezenfeksiyon ürünlerine veda etmemizi sağlayacak bir ürün olarak satışa sunuldu diyebiliriz. Suyu elektrolize ederek Hipokloröz Asit yani HOCL elde edilmesini sağlayan Hypo Clean üretici firmanın ifadesine göre mutfakta, ev eşyalarında, evcil hayvan malzemelerinde ve otomobil içinde rahatça kullanılabiliyor.

fakir hypo clean fakir 2 | Shuayip.com
Hypo Clean

Üretici firmanın sitesinden de ürün detaylarına ulaşabilirsiniz:

https://www.fakirstore.com.tr/fakir-hypo-clean

Şimdi de  ürünün özelliklerini detaylı olarak inceleyelim ve bakalım gerçekten söylendiği gibi hayatımızı kolaylaştırabilecek bir teknolojiye sahip olmadığını keşfedelim.

Artıları ve Eksileri ile Fakir Hypo Clean

Ürün özelliklerinde de sıkça bahsedildiği gibi elektroliz işlemi ile dezenfeksiyon sağlamayı amaçlayan yeni nesil bir ürün.

Artıları

Bu ürünün en büyük artılarına baktığımızda bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Hypo Clean muadili farklı ürünlerde olduğu gibi bir süre sonra performans düşüşü yaşamıyor. Bu durumda da ürünün benzer aletlere göre biraz daha yüksek olan fiyatını kabul etmeniz halinde uzun süreli kullanım sağlamanız mümkün olacaktır. Ürünün yıllar sonra bile hiç performans düşüşü sağlamadan kullanılmaya devam edilebileceği ifade ediliyor.
  • Hypo Clean elektroliz özelliği sayesinde hem insan hem de evcil hayvan sağlığına büyük katkı sağlıyor. Bu ürünün kullanım şekli sayesinde dışarıdan hazır alınan temizlik ürünleri gibi canlıların sağlığını tehdit etmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bu da özellikle küçük çocukları ya da evcil hayvanları olan ailelerin kullanımı açısından büyük bir rahatlık sağlıyor diyebiliriz. Üretici firma ürünün sağlık konusunda hiç bir olumsuz etkisi olmadığını kendisi garanti ediyor.
  • Bu ürünün üretiminde kullanılan 3 katlı elektrotlar, titanyum ve iridyum metalleri sayesinde ürünün iç haznesinde oksitlenme oluşmuyor ya da bakteri oluşumu ortaya çıkmıyor. Sadece musluk suyunu kullanarak ürettiği elektrolizler sayesinde kapsamlı bir temizlik yapılabilmesini sağlıyor.
  • Ürünün sadece musluk suyunu kullanarak dezenfeksiyon sağlaması ise daha önce de ifade ettiğim gibi muadillerine göre daha pahalı olan bu ürünü aldığınızda bir süre sonra ürünün parasını çıkartması ve size kar sağlaması açısından büyük önem taşıyor. Sürekli farklı temizlik malzemelerine para vermekten, bunların içeriğini araştırmaktan sıkıldıysanız eğer hemen Hypo Clean ürününü alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ürünün içindeki elektrot kaplama yine daha önce belirttiğim gibi uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Cihaz ilk aldığınızda olduğu gibi sağlam kalıyor ve verimli bir şekilde cihazı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Üretici firma ürünün “yüksek saflık garantili sterilizasyon” sağladığını ifade ediyor.
  • Bu ürünün yine en büyük artılarından birinin de çok kapsamlı bir kullanım olanağı sunması olduğu düşünülüyor. Çünkü Hypo Clean ile çamaşırlardaki lekeleri çıkartmak, meyve sebzeleri dezenfekte etmek, yağ kalıntılarını çıkartmak, otomobillerde, mobilyalarda temizlik yapmak, her türlü yüzeyin temizlenmesini sağlamak mümkün.

Kısaca Hypo Clean’in artılarına baktığımızda en göze çarpan noktasının fiyat performans açısından olumlu özellikleri olduğunu ifade edebiliriz. Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış olması kullanıcıların içini rahatlatıyor.  

Eksileri

  • Her ne kadar ürün büyük vaatlerle piyasa çıkmış olsa da tabii ki kullanıcılardan bazılarının üründen memnun kalmadığını da not düşmek gerekir. Genel anlamda bakıldığında bazı müşterilerin sprey başlığı konusunda sık sık sorun yaşadığını görüyoruz. Acil servise gidip gelen ürünlerin yeniden eskisi gibi olduğu söylense de Hypo Clean sterilizasyon ürünü fısfıs özelliğinin kullanılmasını sağlayan başlığı konusunda zayıf kalmış olabilir. Tabii ki bu sorunu ürünü alan tüm müşterilerin yaşamadığını da hatırlatmakta fayda var.

Sonuç

Fakir
Ürün Kutusundan Çıkanlar

Teknik özellikleri ve yeni nesil temizlik olanağı ile göz dolduran Hypo Clean piyasaya sunulduğundan bu yana pek çok kişinin işini kolaylaştırdı. Sprey başlığı sorunları dışında çok fazla şikayet almayan bu ürünün zamanla daha da geliştirileceğini, pek çok kişinin evine gireceğini düşünüyorum. Pandemi şartları da göz önüne alındığında bu tür ürünlerin giderek artması ve piyasada önemli bir yer tutması hiç de şaşırtıcı olmaz. Eğer yeni ürünler sizin de ilginizi çekiyorsa bu üründen memnun kalma ihtimaliniz oldukça yüksek, hiç vakit kaybetmeden ürünü araştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Fiyat karşılaştırması için bakın.

Temizlik ile ilgili diğer yazılara göz atın.

Bu yazı da ilginizi çekebilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır