Tchibo Caffisimo Kahve Makinesinin Sevilen 3 Modeli

kahve
Pratik Kullanım

Daha önceki yazımda kahvenin ne kadar yararlı olduğundan bahsetmiş ve size bu büyülü dünyaya girerek kendinizi çok daha iyi hissedebileceğinizi anlatmıştım. Şimdi de bu içeceği seven ama bu konuda fazla da uğraşmak istemeyenlerin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir üründen bahsetmek istiyorum.

Önceki yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Kapsüllü Makineler dışarıda içebileceğiniz neredeyse her tür içeceği yapan oldukça geniş kapsamlı aletlerdir. Farklı amaçlarla kullanabileceğiniz bu makinelerle içecek hazırlamak da pratik olduğu için hiç tereddüt etmeden böyle bir tercih yapabilirsiniz.

Son zamanlarda artan talep doğrultusunda piyasada satılan kapsüllü makinelerde de ciddi bir artış yaşandı. Farklı modellerde ve özelliklere sahip bu makineler neredeyse herkesin isteklerine uygun diyebilirim.

Kısacası eğer kahve içmekten hoşlanıyor ama bu konuda detaylı araştırma yapmak istemiyorsanız kendinize fiyatı bütçenize uygun kaliteli bir kapsüllü makine alabilir, sorunsuz bir şekilde dışarıda içebileceğiniz içecekleri evde de  yapabilirsiniz.

Farklı modellerde kapsüllü makineleri incelemeden önce ülkemizde oldukça fazla satılan Tchibo modellerini incelemek istedim.

Siz de ürünlere göz atabilirsiniz.

Tchibo Caffisimo

Tchibo pek çok kişinin de bildiği üzere ülkemizde hem ürün satışı yapan hem de kafe olarak hizmet veren zincir bir Alman firması. Ürettiği kaliteli ürünler ve her hafta değişen temaları ile pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Ayrıca alanında uzman olan bu firma kendi kapsül ve çekirdek kahvelerini de satıyor.

Bundan birkaç yıl önce piyasaya sunduğu ve ciddi bir talep alan Caffisimo tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Fiyatları farklı üç modeli bulunuyor. Espresso bazlı içeceklerden çay çeşitlerine bir sürü farklı kapsül ürünü bulunan bu makineler pratik bir cihaz satın almak isteyenlerin bir numarası haline geldi.

10679052337202 kahve 2 | Shuayip.com
Kartuş Kapsüller

Teknik Özellikler

Kartuşla çalışan bu makineleri kullanmak için 30, 80 ve 96’lı paketler halinde satılan kapsül içeceklerden almanız gerekiyor. Her tür kahve ve çay çeşidini bir arada yapabilen bu makineler aynı zamanda vanilya ya da karamelli özel içeceklerden de hazırlayabiliyor.

Her damak tadına uygun bir sürü farklı kartuş kapsülü satılıyor. Sadece istediğinizi seçip makineye koymanız yeterli. O sizin için bu içeceği çok kısa sürede hazırlıyor ve içmeye uygun hale getiriyor.

Eğer sade kahve sevmiyorsanız sütlü seçenekleri de tercih edebiliyorsunuz. Bunun için içeceğinize süt eklemenize de gerek yok, kapsül ürünlerde kremalı çeşitleri bulmak mümkün.

Filtre kahve seviyor ama bu işin incelikleri ile uğraşmak istemiyorsanız yine de bu tür içecekler yapmanız mümkün. %100 Arabica çekirdeklerinden yapılan kapsüller size gerçek bir kafe deneyimi yaşatacak.

Zaten profesyonel deneyimi pratik bir şekilde eve getirmeyi amaçlayan bu makineler özellikle yoğun çalışan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor diyebiliriz. Eğer böyle bir makine aldıktan sonra işin inceliklerini öğrenmek ve farklı çekirdekleri denemek isterseniz bu durumda da sadece markanın “dünyadan geleneksel çekirdekler” serisini kullanmanız yeterli.

Bu makineler ile ilgili belirtmek istediğim en önemli özelliklerden biri de diğer kapsüllü cihazlara göre bu ürünlerin kartuşlarının sürdürülebilir olması. Doğa dostu müşterilerini de düşünerek hareket eden firma %100 geri dönüştürülebilir kapsüller üretiyor. Bu durumda gönül rahatlığı ile istediğiniz kadar farklı çeşitte kartuş kapsül alıp deneyebiliyorsunuz.

Firmanın kendi garantisinde olan bu cihazlar diğer kapsüllü makinelere göre çok daha önde. Hem sürdürülebilir sistemleri hem Alman markanın güvencesi bu kapsüllü ürünlerin yüksek kalitede bir performans sunmasını sağlıyor.

tchibokahve22 700x420 1 kahve 3 | Shuayip.com
Profesyonel Deneyim

Genel Değerlendirme ve Müşteri Yorumları

Kullanıcı yorumlarına ve genel değerlendirmelere baktığımızda aslında bu üründen memnun olmayan neredeyse kimse olmadığını görüyoruz. Daha önce de ifade ettiğim üzere farklı içecek çeşitlerini aynı anda yapabilen bu makinelerden bütçenize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Doğaya zarar vermek konusunda hiç bir endişeniz olmadan hazırladığınız içeceklerle hem hayatın tadını çıkartabilir hem de misafirlerinize mükemmel bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Bu makinelerle ile ilgili söyleyeceğim belki de tek olumsuz nokta ürünlerin fiyatlarının muadil cihazlara göre biraz daha pahalı olması olabilir. Ama kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bu aletlere böyle bir bütçe ayırmanız o kadar da sorun olmayacaktır.

Eğer mağazalara gidip ürünleri inceleme şansınız yoksa firmanın kendi sitesinden ücretsiz kargo ve kolay iade seçeneği ile modellerden birini satın alabilirsiniz.  

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır