Tarot Kartlarıyla Aşk Açılımı: 3 Adımda İlişkinizin Geleceğini Öğrenin!

Tarot falı insanlık tarihinde en sık kullanılan kehanet yöntemlerinden biridir. Günümüzde de pek çok kişi bu yöntemle geleceğinde neler olacağını öğrenmeye çalışıyor. İlişkilerimizin geleceğini öğrenmek ve eşimiz ya da sevgilimizin sadakatinden emin olmak için tercih edebileceğimiz bu falla aklımızdaki soruları cevaplayabiliriz. Sizin de aşkla ilgili merak ettikleriniz varsa, zihniniz evlilik konusunda şüphelerle doluysa hemen tarot açılımı yapabilirsiniz. Bugünkü yazımda sizin için merakınızı giderecek bütün püf noktalarından bahsettim. Aşk ve ilişkilerle ilgili açılım yapmayı öğrenmek istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Tarot kartlarıyla aşk açılımı yapabilirsiniz
Aşk Açılımı

Tarot Aşk Açılımı ile İlgili Temel Bilgiler

Farklı fallarda olduğu gibi bu konuda bir kehanette bulunmak için de doğru bir açılım yapmanız çok önemli. Bu dizilimi nasıl yapmanız gerektiğini öğrendikten sonra aklınızdaki çeşitli soru işaretlerinin cevaplarını alabileceksiniz.

Bu açılıma bakıp neler öğreneceğim diye merak edenler için cevabı alınabilecek sorularla ilgili şu örnekleri verebiliriz:

Aşık olduğum kişi doğru insan mı?

Evlenebilecek miyiz?

İlişkimin geleceğinde beni neler bekliyor?

Küstük, barışacak mıyız?

Partnerimle aramız iyi değil, işleri nasıl yoluna koyabilirim?

Beni aldatıyor mu?

Bunun gibi sorulara ve çok daha fazlasına cevap arıyorsanız bu açılım size uygun demektir.

Hazırlık Süreci

Bu açılımı yapmak için de diğer versiyonlarda olduğu gibi kısa bir hazırlık aşamasını tamamlamanız gerekiyor. Öncelikle bulunduğunuz ortamın sessiz ve sakin olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu dizilimi yapacağınız evde çok fazla insan varsa kimsenin olmadığı bir odaya geçin.

Odanın enerjisini temizlemek için şifalı taşlardan ve mumlardan ya da tütsülerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca lavanta yapraklarını yakmak da bu konuda size yardımcı olabilir. Sonrasında zihninizi boşaltmak üzere çok kısa bir nefes çalışması yapabilirsiniz. Kartları elinize aldığınız anda sadece soracağınız sorulara odaklanın.

Bu açılımı kimin için yapıyorsanız onu düşünebilirsiniz. Bir süre kartlar elinizde zaman geçirin. Kartları karıştırın. Enerjinizin kartlara geçmesine izin verin ve kartları önünüze yayın. Soldan sağa dairesel şekilde yaymanız gerekiyor.

Dizilimin Detayları

Bu dizilimi yapmak için altı tane kart seçmeniz gerekiyor. Bu kartları seçerken dikkatli olmalısınız. Ayrıca kartları tek tek almalı ve dizilim aşamasına sırayla devam etmelisiniz.

İlk kartı aldığınızda dikey şekilde üste doğru koyun. İkinci kartı da seçip onun yanına yerleştirin. Üçüncü kartı üsttekinin soluna gelecek şekilde alta koyun. Sonra çekeceğiniz iki kartı da üçüncünün sağına doğru yerleştireceksiniz. Son kart ise en alta orta kısma gelecek. Dizilimin bu şekilde yerleştirildiğinden emin olduktan sonra yorumlama kısmına geçebilirsiniz.

Yorumlama

Kartları uygun şekilde yerleştirdikten sonra yine dizilim sırasına göre açmanız gerekiyor. Kartlar açıldığında olduğu yere konmalı ve yönü ters ya da düz ne şekilde gelirse dizilim ona göre yorumlanmalıdır. Dizilimi bitirdiğinizde derin bir nefes alın ve hazır olduğunuzda yorumlamaya geçin.

Birinci Kart

Bu kart kiminle ilgili yorum yapıyorsunuz onu temsil ediyor. Eğer kendinizle ilgili soruların cevaplarını arıyorsanız bu durumda kart sizinle ilgili bilgi verecektir. Birinci kart kişinin iç dünyasını, sevgiye bakış açısını ve düşüncelerini temsil eder. Ayrıca karakter özelliklerinin buna nasıl yansıdığını anlatır.

İkinci Kart

Bu kart ise karşı tarafı temsil eder. Soru işaretleriniz olan kişi her kimse onunla ilgili bilgi almak için ikinci kartı kullanacaksınız. Onun sevgiye bakış açısını, iç dünyasını, düşüncelerini ve duygularını bu karttan öğrenebilirsiniz. Mevcut partner ya da partner adayı ile ilgili bilgiler alınır.

Üçüncü Kart

Üçüncü karta geçtiğimizde artık bu iki kişinin aralarındaki durumu yorumlamaya başlıyoruz. Aradaki bağlantı ve bağ ne kadar güçlü merak ediyorsanız bu kart size söyleyecek. Ortak noktalarınızı öğreneceksiniz.

Dördüncü Kart

Yorumlamanın en önemli kartlarından biri olan dördüncü kart partnerlerin ya da analiz edilen iki kişinin birlikte bir gelecekleri olup olmayacağına dair kehanetlerde bulunur. Bu iki taraf hayatlarının ne kadar bir kısmını beraber geçirecek bu karttan öğrenebilirsiniz.

Beşinci Kart

Bu kart dördüncü kartın tam tersini yani olumsuz durumları gösterir. Yolunda gitmeyen konular, engeller, anlaşmazlıklar, kavgalar ve tartışmalar bu kartta belli olur. Beşinci kartın verdiği kehanetlere dikkat edildiğinde sorunların çözümüne ulaşılabileceği düşünülür.

Altıncı Kart

Son kartımızı açtığımızda diğer kartlara göre genel bir yorumlama yapmamız gerekiyor. Bu kart olumluysa partnerler sorunları çözüp el ele ilerleyecek demektir. Ancak olumsuzsa tehdit altında olma ihtimalleri vardır. Karşılıklı olarak mutlu olup olunamayacağını da bu karttan öğrenirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Tarot Kartlarıyla Kariyer Açılımı Nasıl Yapılır? 5 Kartlı Kolay Dizilim

Tarot Kartları Nasıl Dizilir? 4 Farklı Dizilimle Falınıza Bakın!

Şifalı Taşlar: 6 Maddede Ametistle İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey

Şifalı Taşlar: Akik ile Ağrılarınızdan Kurtulabilirsiniz!

Okulda Başarıyı Arttırma Yöntemleri: 5 Adımda Çocukların Ders Notunu Yükseltin!

French Press ile Kahve Yapmanın 10 Püf Noktası

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır