Maybelline Lash Sensational Maskara: 3 Adımda Etkileyici Kirpikler

Makyajda yüzümüzü öne çıkartan ve bakışlarımızı anlamlı kılan en önemli ürünlerden biri de hepimizin bildiği üzere rimelledir. Kirpikleriniz kısa ya da seyrek de olsa iyi bir malzeme kullanırsanız çok farklı göz makyajınız olabilir. Bugün sizin için Maybelline’in çok sevilen en etkili maskaralarından birini inceledim: Lash Sensational ile üç adımda dolgun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Piyasaya çıktığından bu yana milyonlarca satan bu ürün hem ülkemizde hem de dünyada çok seviliyor. Yumuşacık tek tek ayrılmış kirpikler için bu malzemeyi tercih edebilirsiniz. Peki ama Maybelline Lash Sensational neden diğerlerinden farklı?

Öne Çıkan Özellikleri

  • Dolgun kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor
  • Göze bulaşıp çamur gibi bir görünüm yaratmıyor
  • Kirpikleri yumuşatıp tek tek ayırıyor
  • Gül yağı ile kirpikleri besliyor
  • Ağırlık hissi oluşturmuyor
  • Farklı çeşitleri ile her talebe hitap ediyor
  • İndirimli fiyatı sadece 60 lira.

Maybelline Lash Sensational ürün incelemesi
Kozmetik

Neden Maybelline Lash Sensational?

Pek çok farklı ürün benzer özelliklerle piyasaya çıkıyor. Bu durumda neden diğer malzemeler yerine bunu seçmeniz gerektiğiyle ilgili aklınızda soru işaretleri oluşabilir.

Lash Sensational’ın özelliklerine baktığımızda ilk karşımıza çıkan en kısa kirpikleri bile kökünden kavraması oluyor. Bu sayede bakışlarınızı çok daha etkileyici hale getiriyor. Çift taraflı silikon fırçası ile kirpiklerin tek tek ayrılmasını sağladığı için en popüler ürünler arasında yer alıyor.

Yaban gülü yağı ile kirpikleri yıpratmıyor, dökülmelerine neden olmuyor ve tam tersi yumuşacık uzun kirpiklerimiz olmasına yardımcı oluyor. Özel tasarlanan formülü çamur gibi topaklanmıyor ve ağırlık hissi de yaratmıyor.

Çift tarafı bir fırçası olduğu için benzer modellerin önüne geçtiğini söylemek mümkün. Bu fırçanın kısa taraklı iç kısmı kirpik köklerine ulaşıyor ve belirgin hale getiriyor. Uzun taraklı dış kısmı ise hacim veriyor.

Göz şeklinize ve kirpik çizgisine tam oturan fırça yapısı bu ürünü en çok tercih edilen rimellerden biri haline getiriyor. Hatta o kadar fazla seviliyor ki kadınların çoğu bu maskarayı dışarı çıkarken de yanına alıyor.

Detaylar

  • Bu ürünün kirpiklerin birbirine yapışmasını engelleyen formülü sanki hiç bir uygulama yapılmamış gibi bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Yoğunlaştırıcı etkisi ile benzer modellerin çöpe gitmesine bile neden olabilecek kadar iddialı.
  • Etkisinin süresine baktığımızda tüm gün boyunca hiç bozulmadan ve sizi rahatsız etmeden aynı yoğunlukta bakışlara sahip olabileceğinizi görüyoruz. Kirpiklere kökten uca uyguladığınızda kalıcı bir etki elde edebiliyorsunuz.
  • Çift fazlı göz temizleyici kullanarak rahatça çıkartabiliyorsunuz. Ayrıca temizleyici mendiller de temizleme konusunda size yardımcı olabilir. Bu işlemi tamamladığınızda kirpikleriniz dökülmediği için canınızı sıkan bir durumla da karşılaşmayacaksınız.

Çeşitleri

Bu ürünün herkesin taleplerine ve göz yapısına uygun farklı çeşitleri mevcut. Klasik versiyonu Gratis, Watsons ya da Rossman gibi mağazalardan kolayca temin edebileceğiniz ürünün Intense Black, Waterproof ve Mürdüm-Kahve çeşitlerini alabilirsiniz.

Intense Black

Kirpiklerinizin daha yoğun ve dolgun olmasını seviyorsanız bu ürünü severek kullanacağınızdan eminim. Özellikle de kirpikleri çok daha ince ve açık renkli kişilerin tercihi olan bu ürünü temizlemek de aynı şekilde kolay.

Waterproof

Bu versiyonu adı üstünde su geçirmez özellikte. Tatile gittiğinizde, sporda, nemli ve yağmurlu günlerde oldukça etkili. Suyun altında kalsanız bile akmayacak kadar dayanıklı olduğunu ifade edebiliriz.

Mürdüm-Kahverengi

Siyah renk fazla klasik gelenler için uygun bu ürün kirpiklere daha doğal bir görünüm veriyor. Doğal, hacimli ve yoğun bir bakış elde etmek için kullanılıyor. Ağır uygulamaları sevmiyorsanız tercih edebilirsiniz.

a57585e3e63cea502056fe9d681b88ea maybelline 2 | Shuayip.com
Kozmetik

Yorumlar

Bu ürünü kullananların genel olarak çok memnun olduğunu söyleyebiliriz. İndirim zamanlarında anında tükenen bir ürün olmasından da bunun ne kadar doğru olduğunu daha iyi anlıyoruz.

Çantanızda taşıyabileceğiniz ve kısa sürede tüketebileceğiniz kadar kaliteli bir makyaj malzemesi. Kısa ve düz kirpiklerde bile etkili olduğu için benzer modellerin önüne geçiyor.

Kirpiklerinizi yelpaze gibi ve hafif kıvrık seviyorsanız da tercih edebilirsiniz. Bakışlarını biraz daha etkileyici ve yoğun hale getirmeden dışarı bile çıkmak istemeyenler de kirpiklere zarar vermeyen bu ürünü çok seviyorlar.

İlginizi Çekebilir:

Sonbahar Makyaj Trendleri: 6 Uygulama Önerisi

En İyi Vegan Kozmetik Markaları – 1

Kore Cilt Bakım Ürünleri: Popüler Kozmetik Malzemeleri

Cansız Saçlara Bakım Önerileri: En Etkili 7 Ürün

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır