Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici İncelemesi: S8598!

Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan Remington Keratin Saç Düzleştirici ile karşınızdayız. Tam adıyla Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, kadınların aradığı pek çok şeyi bir arada sunuyor. En önemli özelliği ise saçlara zarar vermemesi oluyor. Yani bu cihazla saçlarınız hiçbir şekilde kırılmıyor, yıpranmıyor, yanmıyor. Kısacası bu ürün, saçınıza zarar değil; şekil veriyor. Gelin, bu ürünü hep birlikte yakından inceleyelim;

Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici İncelemesi - shuayip.com
Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici İncelemesi – shuayip.com

İnceleme

Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici İncelemesi!

Fön makinesi ile ıslak saçlarımızı kuruttuğumuzda, yüksek ısı sebebiyle saçlarımızda hasara neden olabiliyor, düzleştirdiğimizde ise saçlarımızın kırılmasına yol açabiliyoruz. Tüm bunları bilmemize rağmen aynı şeyleri yapmaya devam ediyor ve sonrasında kırılan saçlarımızı kestirmek zorunda kalıyoruz. Ancak bu inceleyeceğimiz ürün kurtarıcımız olabilir. Nasıl mı? Şöyle ki Remington, aşırı sıcağa karşı korumasız kalan saçlar için bir çözüm sunuyor. Çözümün adı ise Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici…

Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, 3 kat daha fazla koruma sağlamak ve böylece daha az hasara yol açıp, saç sağlığını korumak için saçınızın nem oranını ölçen ve sıcaklığı şekil vermek için gerekli seviyeye getiren çeşitli özelliklere sahip.

Gölge grisi ve pembe altın rengi seçenekleriyle üretilen bu ürün, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Keratin ve Badem Yağı ile zenginleştirilmiş saç şekillendirici, gelişmiş seramik plakaları sayesinde daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşma imkanı sunuyor. Dolayısıyla saçınızın sağlığından feragat etmeden, kuaför kalitesinde ve uzun süreli dayanabilen havalı ve dümdüz saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Remington Keratin Protect koleksiyonu, saçlarınızı şekillendirirken güçlü kalmasını sağlayan bir ürün olarak öne çıkıyor. Ürün aynı zamanda gösterişli ve parlak saçlar için geliştirilen Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş, yenilikçi bir ürün yelpazesinden oluşuyor.

Saçınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir şekillendirici olan Remington saç düzleştirici, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramikleriyle pürüzsüz ve sağlıklı saçlara ulaşmanıza imkan veriyor. Dijital ısı göstergesi ile 150 °C – 230 °C arasındaki 5 ısı ayarından biri, saçın ihtiyacına göre seçilebiliyor. Akıllı sensörü sayesinde ise, ısıyı saçın farklı bölgelerindeki nem oranına göre arttırıp düşürebiliyor. Böylelikle kullanıcısını herhangi bir zahmete sokmuyor.

Isıya karşı üç kat daha fazla koruma sağlayan Remington saç düzleştirici, saçın nem oranını saniyede 8 kere ölçüp, kullanıcısına her defasında kişiselleştirilmiş bir tecrübe sunuyor. Yani saçınıza adapte olup, saçınızı iyice tanıyor. Gövdesindeki beyaz ısı koruma ikonu, saçlarda aktif olarak nem görüldüğünde yanıp, uyarıyor. Bu sayede saçınıza şekil verirken korunduğunu da görebiliyorsunuz. Bir diğer önemli özelliği ise hiçbir zaman saçınıza zarar verecek ısı derecelerine yükselmiyor. Böylece kırılma ve hasar şansını azaltırken saçları5 kat daha güçlendirebiliyor.

Remington Keratin Protect Saç Düzleştirici - shuayip.com
Remington Protect Saç Düzleştirici – shuayip.com

Teknik Özellikler

 • Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, gösterişli, parlak ve aynı zamanda dümdüz saçlar ile sofistike bir görünüm kazanmanızı sağlar.
 • Saçları yüksek ısılarla düzleştirmek kırılma, yanma ve yıpranma gibi birtakım hasarlara yol açabilir. Eğer siz de saçlarınızı düzenli olarak yüksek ısı ayarında düzleştiriyorsanız, tarzınızı, saç sağlığınızdan feragat etmeden yansıtabilirsiniz.
 • Remington Keratin Protect Saç Düzleştirici, gösterişli saç stilinizi uzun süre, sağlıklı bir görünümle korumanızı sağlar.
 • Keratin Protect Saç Düzleştirici’nin gelişmiş seramik plakasında bulunan Keratin & Badem Yağı, saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda sağlıklı, güçlü ve canlı bir görünüm elde etmenizi sağlar.
 • Şık bronz ve pembe altın renklerindedir.
 • 9 farklı ısı seçeneği sunar.
 • PRO+ ayarı, saç sağlığına dikkat edenler için, saçlara hasar vermeden 185°C ısıda şekillendirme imkanı sunar.
 • Ürün Bilgisi: Gelişmiş Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakalardan oluşmaktadır.
 • Dijital ısı göstergesi: 9 ayar 150°C – 230°C
 • Sağlıklı düzleştirme için Pro+ ayarı
 • 15 saniyede hızlı ısınma özelliği
 • Gövdeden ayrı plakalar ile saçlara eşit basınç uygulayabilme özelliği
 • Turbo fonksiyonu: Var
 • Isı kilit fonksiyonu: Var
 • 60 dakika sonra otomatik kapanma
 • Saklama için plaka kilidi
 • Isıya dayanıklı saklama çantası
 • Kıvrımlı kablo 1.8 m
 • Ürünün garanti süresi: 5+1 yıl garantili
Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici - shuayip.com
Remington Protect Saç Düzleştirici – shuayip.com

Sonuç

Fazlasıyla donanımlı bir saç düzleştiricisi olan Remington S8598 Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, saçlarınızın sağlığını korurken, istediğiniz gibi şekil vermenizi sağlıyor. Ayrıca içerisinde bulunan keratin ve badem yağı sayesinde saçlarınıza bakım da yapıyor. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilir! Fakat fiyat açısından pek uygun olduğu söylenemez. Çünkü Remington Keratin Saç Düzleştirici fiyatı güncel olarak ortalama 457 TL civarında seyrediyor.

İlginizi çekebilir:

En İyi Saç Düzleştirici Hangisi? En Favori 4 Model!

En İyi Saç Bakım Ürünleri: 4 Farklı Ürünle Yıpranmış Saçlara Veda!

Wag Maşa: Bakımlı Saçların Yeni Gözdesi! Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru Bakım İçin 6 Önemli Husus! Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir? Saç Sağlığı için 12 İpucu!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır