Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası: 9 Maddeye Dikkat!

Remington gibi başarılı bir markanın son zamanlarda en çok dikkat çeken ürünüyle karşınızdayız: Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası! Bildiğiniz üzere artık elektronik yüz temizleme cihazları, diğer bir deyişle cilt bakım cihazları oldukça popüler.

Zira hem çok kolay hem de çok pratik bir şekilde cildimizi temizleyip, yenileyebiliyorlar. Remington’un da bu alanda başarılı bir ürünü var. Bakalım bu ürün kullanıcısına neler sunuyor? Öğrenmek için Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası incelememizi okumaya devam edin!

Remington Yüz Temizleme Fırçası - shuayip.com
Reveal Compact Temizleme Fırçası – shuayip.com

İnceleme

Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası

Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası, yüz / cilt temizliğini, kişiselleştiren akıllı bir bakım ürünüdür. Kullanıldığı andan itibaren cilde parlak bir görünüm veren yüz temizleme fırçası, iki farklı hız seçeneği ile dönerek ve titreyerek çalışmaktadır. Bu iki farklı hareket sayesinde tüm yüzü derinlemesine temizleyebilen cihaz, gözenekler arasında kalan yabancı maddelerden cildinizi arındırır.

Cilt sağlığı açısından da oldukça faydalı bir cihaz olan Reveal compact yüz temizleme fırçası, gelişmiş bir temizleme teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknolojinin verdiği avantajla yüzü derinlemesine temizleyip, doğal cildin güzelliğini ve yumuşak dokusunu ortaya çıkarmaktadır. Remington yüz temizleme fırçası, yüzü temizleyip, tüm fazlalıklardan arındırdığı için diğer bakım ürünlerinin de cilt tarafından iyice emilmesini sağlayabilmektedir.

Cihaz, gelişmiş bir fırçaya sahiptir. Fırçanın ön önemli özelliği %99.9 antimikrobik koruma sağlamasıdır. Bu özelliği sayesinde söz konusu fırça, ciltteki tüm bakterileri hijyenik bir şekilde günlük olarak temizleyip, yok edebilmektedir. Fırça, aynı zamanda yumuşak dokunuşlu bir kavrama bölgesine sahiptir. Bu kavrama bölgesi sayesinde cilt üzerinde kayma oluşmamaktadır.

Bir diğer önemli özellik ise yüz temizleme fırçasının yaklaşık 30 dakika boyunca su geçirmeden çalışabilmesidir. Günlük rutininize hemen adapte olabilecek bir cihazdır. Üstelik taşınması ve saklanması son derece kolaydır. Zira boyut açısından küçük ve kompakttır. Ayrıca kendisine ait bir taşıma çantası ile birlikte satılmaktadır. Dolayısıyla bu taşıma çantası sayesinde yüz temizleme fırçasını, ister tatile isterseniz de spor salonuna, kısacası dilediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Remington yüz temizleme fırçası ile yüzünüze canlılık katıp, cildinizi kolayca tazeleyebilirsiniz. Bunu çift etkili dönen ve titreyen temizleme başlığı ile yapabilirsiniz. Zira bu başlık sayesinde, elinizle bile ulaşamayacağınız bölgelerdeki ölü derileri, makyaj kalıntılarını ve kirleri temizleyebilirsiniz.

Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası - shuayip.com
Reveal Compact Temizleme Fırçası – shuayip.com

Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası Teknik Özellikleri

 • Yüz ve boyun temizliği için tasarlanıp geliştirilmiş bir cihazdır.
 • Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
 • 1 LED göstergesi bulunmaktadır. Bu gösterge ile şarjın azaldığını görebilirsiniz. Batarya azalmaya başladığında gösterge yanacak ve size bu konuda uyarı verecektir.
 • Yüz temizleme fırçası iki farklı hız seçeneği ile çalışır.
 • Kablosuz çalıştırılabilir. Full şarj ile 30 dakika boyunca kablosuz olarak kullanılabilir.
 • Şarj edilebilir
 • Şarj standı bulunmamaktadır.
 • Seyahat / yolculuk için idealdir. Kolayca taşınabilir.
 • Cihaz, üç adet, 20 saniyelik atış özelliğinde 1 dakikalık sayaca sahiptir.
 • Dönen ve titreyen başlık sayesinde çift etki yaratabilmektedir.
 • Su geçirmez bir cihaz olduğu için duşta ve banyoda güvenle kullanılabilir. Ardından istenirse yıkanabilir. Kolay kavrandığı için duştayken bile elinizden kaymayacaktır.
 • Cihazın fırçası, %99 antimikrobik korumalı bir yapıya sahiptir. Bu sayede hijyenik bir kullanım sunabilmektedir.
 • Günlük kullanım için idealdir.
Remington Yüz Temizleme Fırçası - shuayip.com
Reveal Compact Temizleme Fırçası – shuayip.com

Tüm Bileşenler ve Kutu İçeriği:

 • Normal Fırça Başlığı
 • LED Gösterge Lambaları
 • On – Of (Açık / Kapalı) ve Hız Seçme Düğmesi
 • Temizleme Fırçası Sapı
 • Güç Girişi
 • Beauty Seyahat Çantası
 • Koruyucu Başlık
 • Şarj adaptörü

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 1. Yüz temizleme fırçası, yağ gibi pek çok kalıntının birikmesini önlemek için her kullanım sonrasında temizlenmelidir.
 2. Göz çevresindeki hassas cilt üzerinde kullanılmamalıdır.
 3. Temizleme fırçası, aynı bölge üzerinde günde iki defadan fazla kullanılmamalıdır.
 4. Açık yara bulunan noktalarda, güneşten yanmış, çatlamış veya tahriş olmuş ciltlerde kullanılmamalıdır.
 5. Ağır/aktiakne veya cilt enfeksiyonları gibi cilt hastalıkları veya cilt tahrişleri yaşayan kişilerin cihazı kullanması tehlike arz etmektedir.
 6. Steroid bazlı ilaç kullananların cihazı kullanmaktan kaçınması gerekmektedir.
 7. Fırça, sert kimyasallar veya iri partiküller içeren temizleyicilerle birlikte kullanılmamalıdır.
 8. Evdeki diğer kişilerle birlikte kullanılması halinde, hijyen nedeniyle fırça başlığı değiştirilmelidir. Fırça başlıklı birden fazla kişi tarafından kullanılmamalıdır. Hijyenik yönden güvenilir olmayacaktır.
 9. Cihazı kullandıktan sonra yüzde herhangi bir sızı veya rahatsızlık hissedilirse, kullanım hemen durdurulmalı ve mümkünse bir doktora danışılmalıdır.
Remington Yüz Temizleme Fırçası - shuayip.com
Reveal Compact Temizleme Fırçası – shuayip.com

Sonuç

Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası incelememiz burada sona eriyor. Oldukça kullanışlı bir cihaz olan Remington temizleme fırçası, küçük ve kompakt yapısıyla da birtakım kolaylıklar sunuyor. Kullanıcıların geneli olumlu dönütler verse de sizlerin fikirlerini de merak ediyoruz. Düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son olarak fiyat bilgisi vermek gerekirse: Remington Reveal Compact Yüz Temizleme Fırçası fiyatı güncel olarak aşağı yukarı 250 ila 300 TL arasında değişiyor. Cihaz hemen hemen tüm online alışveriş mecralarında ve kozmetik / teknoloji mağazalarında bulunabiliyor.

İlginizi çekebilir:

Yüz Temizleme Cihazları: 4 Farklı Ürün!

Yüz Temizleme Cihazı Modelleri: Liste 2!

Evde Yüz Maskesi Yapabilirsiniz: 4 Pratik Tarif

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır