En İyi 6 Televizyon Koltuğu Modeli

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte televizyon modelleri de neredeyse bize bir sinema deneyimi yaşatacak hale geldi. Pek çok kişi yorucu bir günün ardından evine döndüğünde ilk işi kendini televizyonun önüne atmak ve koltuğuna yerleşip dinlenmek oluyor. Bu durumda da tabi ki oturulacak koltuğun çok büyük bir önemi olduğunu söyleyebiliriz.

İkea, vivense ve koçtaş gibi mağazalarda satılan çeşitli özelliklere sahip televizyon koltukları ile rahatlayabilir, bütün stresinizden kurtulabilirsiniz. Eğer evinize böyle bir ürün almayı düşünüyorsanız sizin için derlediğim özel tasarım televizyon koltuğu modellerine göz atabilir ve kendinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Kendinize güzel bir televizyon koltuğu alabilirsiniz
Televizyon Koltuğu

Televizyon Koltuğu Modelleri

Bellona Letto

Son dönemlerde internette en çok aratılan modeller arasında yer alan bu koltuğun hem rahat hem de kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Yanlarında yer alan elektrikli mekanizmalı tuşları sayesinde ayak kısmını yukarı doğru kaldırabiliyorsunuz.

Sırt kısmını arkaya doğru yatırabildiğiniz bu koltuğun uyumak ve uzanmak için de çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca onu benzer modellerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri de USB fonksiyonu ile telefonunuzu şarj edebiliyor olması.

Ürünün kumaşı deri olduğu için temizliği oldukça kolaydır. Dış yüzeyini nemli bezle silerek kullanmaya devam edebileceğini bu koltuğun fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 8 bin lira civarında.

Galore Goods

Bu koltuğu diğer benzer modellerden ayıran en önemli özelliği sallanabiliyor olması. Geniş bir uzanma alanı bulunan ürün silinebilir keten kumaştan yapılmış. Böylece temizlik konusunda da size problem çıkartmayacağından emin olabiliyorsunuz.

Farklı detayları ile şık bir tasarıma sahip olduğundan evinizin neresine isterseniz oraya yerleştirebilir, ortamınıza estetik katabilirsiniz. Ürünün kullanıcı yorumlarına baktığımızda da alanların çok memnun olduğunu görüyoruz.

Ürünün fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 1.500 lira civarında. Bu nedenle böyle bir ürüne fazla bütçe ayıramayacak kişiler için de uygun olabilir.

Niron TVKLT

Bu koltuğun ortalama bir bütçeye sahip herkes için çok uygun ve tercih edilebilir olduğunu söyleyerek işe başlayabiliriz. Tüm parçaları ayrı bir şekilde gönderildiği için kolayca evinizde istediğiniz alana götürüp parçaları monte edebiliyorsunuz.

Ayak uzatma fonksiyonu olması ve aynı zamanda da sallanıp dönme özelliği bulunması bakımından benzer modellerden öne çıkıyor. Fiyatı farklı satış kanallarına göre değişen bu ürünün fiyatı 2.200 lira civarında.

Vivense mağazalarında da bulabileceğiniz bu ürün kesinlikle oldukça rahat ve kolay temizlenebilir. Ancak ürünün tek eksiği kumaşının türü nedeniyle üzerine bir gıda döküldüğünde leke kalabiliyor. Bunun dışında kullanıcıların memnun olduğunu görüyoruz.

Asedia Teksas

Bu ürün evinde fazla alan olmayan ya da küçük modelleri tercih eden kişiler için çok daha uygun diyebiliriz. Sallanabildiği için kullanıcıların genel olarak üründen çok memnun kaldığını görüyoruz. Kumaşı silinebiliyor ve kolayca temizlenebiliyor.

Bu koltuğu diğer modellerden ayıran en önemli özelliği ise doğal malzemelerden üretilmiş olması. Bu nedenle çevre dostu ürünler kategorisine de giriyor. Ahşap ayakları evinize şıklık katacak bu koltuğun fiyatı farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 1.200 lira civarında. Bu ürünü kitap okumak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SANDALYE 1 televizyon 1 | Shuayip.com
Televizyon Koltuğu

Genova Home Bella

Bu koltuğun tasarımı bakımıyla oldukça farklı olduğunu söyleyebiliriz. Hem dinlenmek hem bir şeyler okumak için kullanabileceğiniz bu koltuğa uzandığınız anda kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Özellikle de uzanarak film ya da dizi izlemeyi sevenlerin bir numaralı tercihi olan bu ürün modern dekore edilmiş evler için de uygun. Ürünü ayrılabilen parçası ile birlikte dinlenme koltuğu olarak kullanabiliyor ya da şirin bir pufa dönüştürebiliyorsunuz.

Kumaşı kolayca yıkanabilir olması bakımından temizlik konusunda size büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca isterseniz kumaşını pratik bir şekilde çıkartıp çamaşır makinesinde de yıkayabiliyorsunuz.

Hallendale

Listemizin son ürünü olan bu koltuk diğer modellerden çok daha büyük. Yüz yirmi kilo olan kişilerin bile kullanımına uygun olması bakımından pek çok kişiye hitap ediyor. Motorlu kumandası ile koltuğu rahatça açıp kapatabiliyorsunuz.

Kalite testlerinden geçtiği için üretici firma koltuğun oldukça uzun ömürlü olduğunu ifade ediyor. Koltuğu kumandası ile ayarlayarak istediğiniz açıyla yatırabiliyor ve o şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu ürünü diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği de masaj yapabiliyor olması.

Sekiz ayrı fonksiyonu ile beş ayrı bölgeye masaj uygulayabiliyor. Titreşimli, zaman ayarlı masaj özelliği mevcut. Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken bu koltuğun kumaşını da kolayca temizleyebiliyorsunuz. Ürünün fiyatı ise 5 bin lira civarında.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır