En İyi Çocuk Yağmur Botları: Ayakları Sıcak Tutan 5 Model

Yağmur çizmeleri ya da bir diğer adıyla botları kışın kötü hava koşullarında ayaklarımızın ıslanmamasını sağlayan oldukça önemli parçalardır. Sağlık açısından bakınca ayakların ıslanmasının ne kadar zararlı olduğunu hepimiz biliyor. Çocuklarımızı da bu anlamda korumak istiyoruz çünkü onlar bizden çok daha hassas yapıdalar. Bu durumda da tabi ki havalar soğuyup yağmur mevsimi başlayınca onlara uygun ayakkabı modelleri arayışına giriyoruz. Sizin de böyle bir planınız varsa alışverişe çıkmadan önce mutlaka yazımıza göz atın.

Konu Başlıkları

  • Temel Bilgiler
  • Ürünler
  • Öneriler

Temel Bilgiler

En kaliteli ürünleri detaylı olarak incelemeden önce bu konuda birkaç temel bilgiden bahsetmek istedim. Mesela öncelikle seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Yağmur botu alırken su geçirmez olduğundan, ayakları üşütmeyeceğinden ve terletmeyeceğinden emin olmak gerekir ki dışarı çıkıp bütün günü bile bu ayakkabılarla geçirebilelim.

Ayrıca yapıldıkları malzeme ve ortopedik olup olmadıkları da çok önemli çünkü çocuklar gelişim çağında olduğu için buna göre modeller kullanmaları gerekiyor. Haydi şimdi sizin için derlediğim ürünlere yakından bakalım.

En İyi Çocuk Yağmur Botları

igor cocuk cizme pipo car w10220 indigo 9967305 çocuk 1 | Shuayip.com
Igor

Listemizin ilk sırasında yer alan Igor markasının çok çeşitli modelleri bulunuyor. Hem kız hem erkekler için özel olarak tasarlanmış ürünler arasından küçük yaştaki bireylerin zevkine uygun ayakkabılardan birini seçebilirsiniz.

Farklı bütçelere hitap ettiğini ve esnek, yumuşak yapısıyla ayakları çok rahat ettirdiğini söylemek mümkün. Hafif ayakkabılar olduğu için uzun süreli kullanıldığında bile yorucu olmayacaktır.

Bu markanın modelleri ile ilgili söylenmesi gereken en önemli noktalardan biri de kaymayan tabanıyla diğer ürünlerin önüne geçmesi. Küçük yaştaki bireyler daha hareketli olduğundan onların güvende olması çok önemli.

Son olarak da özel köpük teknolojisi ile ayakların şeklini aldığını, kanserojen madde içermediği için sağlık açısından da bir sakıncası olmadığını, kir tutmaz ve su geçirmez olduğunu belirtelim.

Markanın ürünleri oldukça geniş bir yaş aralığına hitap ediyor 22’den tutun da 36 numaraya kadar modeller bulunabiliyor. Fiyatları ise 100 ile 200 lira gibi civarlarda değişiyor.

tcihbo cocuk botu çocuk 2 | Shuayip.com
Tchibo

Bu markanın ürettiği sade ve şık tasarımlı ayakkabılar da oldukça seviliyor diyebiliriz. Hem satış mağazalarında hem de internet üzerinden ürünlere ulaşmanız mümkün.

Renk seçenekleri bulunsa da genelde baskılı olmayan modeller üretiyorlar. Hem kız hem de erkekler için uygun ürünler bulmanız mümkün.

Tchibo firmasının ürünlerini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği sıcak tutan pelüş astarları ile kesinlikle ayakları üşütmüyor olmaları. Üst tabanı çıkartılabiliyor ve ayakların rahat etmesi için ekstra iç taban konabiliyor.

Ürünler karanlıkta bile görünecek şekilde tasarlanıyor. Asla kaydırmıyor ve su geçirmiyor. Kanserojen madde içermeyen bu modeller de 22 ile 31 arasında bulunuyor. Fiyatları ise 180 ile 200 lira civarında.

Listemizin üçüncü sırasında yer alan Twiggy markasının modelleri ağırlıklı olarak hem oldukça renkli hem de baskılı. Erkek ve kızların zevkine göre istenilen ürünler tercih edilebilir.

Desenleri ile öne çıkan bu modeller küçük yaştaki bireyler arasında çok popüler diyebiliriz. Özel olarak test edildikleri için kesinlikle su geçirmediklerinden emin olabilirsiniz.

Bütçe dostu bu ürünler genelde 27 ile 30 numara arasında temin edilebiliyor. Fiyatları ise 85 liradan başlıyor.

En iyi çocuk yağmur çizmelerini hep birlikte keşfedelim
Kidorable

Amerika’dan ithal edilen bu markanın ürünleri özel tasarımları ve kaliteli yapıları ile dikkat çekiyor. Modeller erkek ve kızlar için diye ikiye ayrılmıyor. Onun yerine direkt istediğiniz modeli seçip alabiliyorsunuz.

Küçük yaştaki bireylerin hayal gücüne uygun modeller üreten marka hem şık hem kaliteli ürünler üretiyor ve hafif, zararlı madde içermeyen bu ayakkabılar çok satanlar listesinden düşmüyor.

22 ile 32 numaralar arasında bulabileceğiniz modellerin fiyat aralıkları 150 ile 250 lira arasında değişiyor.

20kcizgez000001 jj 1 çocuk 4 | Shuayip.com
Pink Step

Listemizin son sırasında ise Pink Step markası yer alıyor. Cıvıl cıvıl desenleri ile çocukların çok sevdiği bu ürünlerin kızlar ve erkekler için çok çeşitli modelleri bulunuyor.

Çizgi kahramanlardan hoşlananlar için oldukça uygun. Fiyatları ortalama düzeyde seyrediyor. Su geçirmiyor ve ayakların üşümemesini sağlıyorlar. Ortalama düzeyde bir ürün alacaksanız tercih edebilirsiniz.

22 ile 27 numara arasında ürünleri bulunan bu ayakkabıların fiyatı 80 liradan başlıyor.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Su Geçirmez Bot Markaları: Çok Satan 3 Ürün

Soğuk Günlere Uygun Kahveler: 4 Lezzetli Tarif

Sıcak Çikolata Yapmanın Püf Noktaları: Lezzeti Doruklara Çıkartacak 5 Öneri

Dünya Kahve Günü: Ekim’e Özel Etkinlikler ve İndirimler

Erkek Gardırobunun Vazgeçilmezleri: Hayat Kurtaran 6 Şık Parça Tavsiyesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır