Evcil Hayvanlar İçin En İyi 3 Akıllı Mama Kabı

Evinde evcil hayvan besleyen kişilerin en sık karşılaştığı problemlerden biri de evlerine geç kaldıklarında minik dostlarını besleme konusunda yaşadıkları sorunlardır. Yoğun hayatımızın içinde evdeki dostlarımızın yanına gitme konusunda sıkıntı yaşadığımız anlar olabilir ama teknolojik gelişmeler sayesinde üretilen yeni akıllı sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor.

Bundan kısa bir süre önce geliştirilen akıllı mama kapları evcil hayvanlarımızın aç kalmasına engel oluyor. Eğer siz de bazen eve geç kalıyorsanız ve aklınıza sürekli acaba küçük dostum aç mı diye geliyorsa yeni nesil mama kabı sistemlerinden edinebilir, bu soruna kökünden çözüm bulabilirsiniz.

Sizin de bu konuda endişeleriniz varsa derlediğim alternatiflere göz atabilir ve kendinize uygun olan bir modeli satın alarak endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

Teknolojik evcil hayvan ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz
Akıllı Evcil Hayvan Teknolojileri

Yeni Nesil Evcil Hayvan Mama Kapları

1. Petwant Kameralı Akıllı Otomatik Kedi Köpek Mama Kabı

Bu ürün kameralı ve otomatik bir sistemle çalışmaktadır. Benzer modelleri arasında en gelişmiş alternatiflerden biri olduğu için böyle bir ürüne ayrılacak bütçe konusunda sorun yaşamayanların sıkça tercih ettiği bir kaptır.

Bu akıllı kabı kullanmak için telefonunuza bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Uygulama sayesinde kedi ve köpeğinizin cinsini, kilosunu, beslenme, sürelerini takip edebiliyor, buna göre küçük dostunuzun programında değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Bu aletin üzerinde bulunan geniş görüş açısında sahip HD kamera ile fotoğraf çekimi yapılabiliyor. Aynı şekilde bu kamerayı kullanarak video kaydı, uzaktan canlı arama yapabiliyorsunuz. Kameranın görüntü ve ses özelliği olduğundan küçük dostunuzu net bir şekilde görüp evdeki duruma hakim olabiliyorsunuz.

Elektriklerin kesilmesi halinde ürünün içindeki piller devreye giriyor, cihaz çalışmaya devam ediyor. Petwant akıllı kap uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden kolayca indirmeniz mümkün.

Ürünün ağırlığı iki kilo yüz gram ve kapasitesi de iki kilogram mama alabileceği şekilde tasarlanmış. Boyutları 38 x 30 x 24.50 santim ölçülerinde. Kutusunun içinden bir adet akıllı kap, bir adet adaptör, bir adet mama tepsisi ve bir adet de kullanım kılavuzu çıkıyor.

Benzer modellerinden daha detaylı ve işlevsel olan bu ürünü nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız kedi ya da köpeğinizin kilosuna göre düzenli besleme yapabileceğinizi ifade edebiliriz. Uygulamasının pratik olması ile aletin fotoğraf çekimi, video kaydı, sesli ve görüntülü arama özellikleri onu öne çıkartıyor.

Son olarak da uygulamanın hem telefon hem de tabletten kullanabileceğini söyleyebiliriz. Ürünün fiyatı ise farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 1.000 ila 1.500 lira arasında.

Evcil hayvanlara uygun akıllı mama kapları hayatımızı kolaylaştırıyor
Petwant

2. Trixe Kedi Köpek Otomatik Mama Kabı

Bu ürün kedi ve köpeklerin pratik bir şekilde beslenmesini sağlayan otomatik kaplardan biri. Fiyatı ve özellikleri bakımından ortalamanın biraz daha üzerinde olan bu kap kontrol panelinin üzerindeki sağlam plastik kapak ile öne çıkıyor. Sağlam malzemeden üretilen bu plastik kapak yaramaz evcil dostlarımızın kabı bozmasına, ona zarar vermesine ya da besleme sürecine engel olacak bir şey yapmasına izin vermiyor.

Bu akıllı ürün ile günde üç kereye kadar kedi ve köpeğinize uygun bir beslenme planı oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca böyle bir şeyi tercih etmezseniz toplamda altı küçük öğünlük bir program oluşturmanız da mümkün.

Bu kabın en önemli özelliklerinden biri de hem kuru hem de yaş mama ile birlikte kullanılabiliyor olması. Ürün oldukça kolay temizlenebilecek bir şekilde tasarlanmış. Düşük pil seviyesini haber veren uyarı sistemi size büyük kolaylık sağlıyor.

Ürün dört adet 4C boyutunda pille çalışıyor. Garanti süresi 12 ay ve fiyatı da yine farklı satış kanallarına göre değişmekle birlikte 850 ila 970 lira arasında diyebiliriz.

9077263433778 evcil hayvan 2 | Shuayip.com
Trixe

3. Bilicra Feed Me Kedi Köpek Akıllı Mama Kabı

Piyasada satılan akıllı kaplar arasında en pratik ve fonksiyonel olanlardan biri de Bilicra Feed Me markasının ürettiği ürün. Bu ürünü hem gündelik hayatınızda evden çıkarken hem de tatile giderken uzun süreli olarak kullanabiliyorsunuz.

Evcil dostlarınızın aç kalmasına engel olan ve aynı zamanda öğün atlamamaları için de kolaylık sağlayan bu ürün uzaktan kontrol özelliği ile her zaman evcil hayvanınızın yanında olacak şekilde tasarlanmış.

Bu kap ile kedi ya da köpeğinizin öğünlerini istediğiniz gibi programlayabiliyorsunuz. Alette bulunan mama seviyesi uyarısı sistemi kabın içinde mama azaldığında size bildirim gönderiyor. Üründe bulunan sıkışma önleyici de yine aletle ilgili yaşanabilecek olası sorunların önüne geçiyor.

Aletin üstündeki görünmez powerbank yuvası elektrik kesildiğinde de cihazın çalışmasına yardım ediyor. 3.7 litrelik bir kapasitesi var, ses ile kontrol edilebiliyor ve fiyatı 1.000 ile 1.250 lira arasında değişiyor.

bilicra akilli otomatik mama kabi feed me 1276923 evcil hayvan 3 | Shuayip.com
Bilicra

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır