Fisher Price Lüx Mama Sandalyesi: 8 Maddede Detaylı İnceleme

Ek gıdaya geçme döneminde bebeklerin mutlaka kaliteli ve işlevsel bir mama sandalyesine ihtiyacı olur. Yeni anne olmanız ya da hamileliğinizin devam etmesi fark etmez, aklınızda bu konuda soru işaretleri oluştuğunda hemen araştırmaya başlar, bütçenize göre seçimler yaparsınız. Ben de bugünkü yazımda işinizi kolaylaştıracak bir yazı hazırlamak istedim. Hem ekonomik hem de işlevsel bir seçenek olan Fisher Price Lüx mama sandalyesini detaylı olarak inceledim.

Konu Başlıkları

  • Temel Bilgiler
  • Dikkat Edilecekler
  • İnceleme
  • Kullanıcı Yorumları
Fisher Price mama sandalyesi detaylı ürün incelemesi
İnceleme

Temel Bilgiler

En çok satılan bebek ürünlerinin başında gelen tepsi aparatlı sandalyeler beslenme rutininde de önemli bir rol oynuyor diyebiliriz. Bebeğinizin yemek zamanında kendini rahat ve güvende hissedeceği bir alanı olduğunda hem işler daha kolay olacak hem de beslenme düzeni oturmaya başlayacak.

Bu bakımdan Fisher Price markasının ürettiği bu ürün oldukça uygun diyebiliriz. On beş kilogram kapasitesi olduğu için uzunca bir süre boyunca rahatça kullanılabiliyor. Bebeğinizin altınca ayında kullanmaya başlıyor ve üç yaşının sonuna, hatta dört yaşının ortasına kadar da kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Dikkat Edilecekler

Birazdan ürünümüzün özelliklerini çok daha detaylı bir şekilde inceleyeceğiz ama şimdi bakalım genel olarak kriterlerimize uygun mu.

Öncelikle böyle bir ürünü alırken ilk olarak dengeli ve güvenlik açısından da uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Sırt desteğinin yeterli genişlikte olması da oldukça önemli.

Bebeğinizin rahat edip edemeyeceğinden emin olduktan sonra yastık kumaşının kalitesine de bakmalısınız. Çünkü ürünün tüm parçalarının hem yıkanabilir hem de sağlık açısından risksiz olması gerekiyor.

Az yer kaplaması ve hafif olması da da yine dikkat edilmesi gereken kriterlerden biri olarak karşımıza çıkıyor çünkü evin büyük bir alanını kaplarsa pratik olmayacaktır. Ayrıca ağır olursa sadece koyduğunuz yerde kullanılabilir.

fisher price lux mama sandalyesi krem 229070 fisher price 1 | Shuayip.com
İnceleme

Fisher Price Mama Sandalyesi Detaylı İnceleme

Ürünümüzün özelliklerine detaylı bir şekilde baktığımızda öncelikle ekonomik fiyatı ve fonksiyonel oluşu karşımıza çıkıyor. Oldukça kaliteli bir ürün. Bir dönemde A101 gibi zincir marketlerde çok daha ucuz fiyatlı olarak satıldığını da ifade edebiliriz.

Şu anda ürünü bebek malzemeleri satan her yerde bulabilirsiniz. Fiyatı 300 lira civarında. Ancak zincir marketlere gelmesi halinde kampanyalı fiyatı 250 liralara kadar da düşebiliyor. Yüksekliği altı farklı kademeye ayarlanabiliyor. Bu da genel olarak büyük kolaylık sağlıyor.

Sırt kısmı da benzer şekilde üç farklı kademede ayarlanma özelliğine sahip. Beş noktalı emniyet kemeri gerçekten güvenli. Bu da hareketli bebeklere özgürlük alanı sağlarken annelerin de endişe etmeden hayatlarına devam etmesine yardımcı oluyor.

Özel üretilmiş koltuk kumaşı yemek saatlerinizde bebeğinize de size de büyük bir konfor sağlayacak çünkü bir şeyler dökülse bile kolayca temizlendiği için bu konuda da aklınızda soru işaretleri oluşmayacak.

Masanın tepsi mesafesi bebeğe göre ayarlandığı için yemek yerken herhangi bir zorluk çekmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca çıkartılabilme özelliğine de sahip. Yani çok kirlendiği durumlarda sadece silmenize gerek yok. İsterseniz çıkartıp suyun altına tutabiliyorsunuz.

Bir diğer dikkat çeken özelliği de tekerlekli ve katlanabilir olması. Böylece size büyük bir kolaylık sağlıyor. İsterseniz katlayıp kapatıp kaldırabiliyorsunuz. İsterseniz de tekerlekleri ile başka bir yere taşıyabiliyorsunuz. Yani fazla yer de kaplamıyor.

Ayaklarında kaygan zeminler için tutucu olduğundan güvenlik konusunda hiçbir endişeniz olmayacak. Bebeğinizin en hareketli anlarında bile ürünümüzle ilgili herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Kullanıcı Yorumları

Ürünü kullanan kişilerin yorumlarında genelde herkesin çok emniyetli, pratik ve ekonomik olduğunu ifade ettiğini görüyoruz. Kurulumu konusunda bazı kişiler sıkıntı yaşadıklarını söylese de çoğu kullanıcı kolayca kurmayı başardığını belirtiyor.

Bu tür ürünler konusunda çok kararsız kalan ve pahalı modelleri de araştıran kullanıcılar sonunda uygun fiyatlı, kaliteli ve işlevsel bu ürünü aldıkları için hiç pişman olmadıklarını söylüyor. Eğer bütçe dostu, güvenli ve uzun süre kullanım sağlayacak böyle bir ürün arıyorsanız hiç düşünmeden alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Ikea Antilop Mama Sandalyesi: 3 Sevilen Özelliği ile Detaylı İnceleme

En İyi Çocuk Yağmur Botları: Ayakları Sıcak Tutan 5 Model

Çocuk ve Bebeklerde Covid-19 Belirtileri: Panik Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Çok Satan Bebek Oyuncakları: 6 Aylık Bebeklere Uygun Ürünler

Bebek Uyutma Yöntemleri: 3 Kolay Uygulama

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Çatlak Kremi Nedir ve Ne İçin Kullanılır? En Sevilen 4 Ürünü Keşfedelim!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarıya Kaydır